Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nicopolis Εμφάνιση μηνυμάτων
με το υφος και το στυλ που μου μιλας σου μιλάω και εαν δεν σου αρέσει θα πρέπει να το προσέξεις αυτό.!
πέρα οτι όλο αυτό είναι εκτός θέματος και ενότητας ,εσύ το συνεχίζεις και θέλεις να έχεις τον τελευταίο λόγο.!!Για να μπορέσεις όμως θα πρέπει να το αποδείξεις αυτό.!Επειδή όμως και δεν θέλεις και δεν μπορείς φέρνεις αντίλογο ο οποίος είναι αντίθετος από αυτό που θέλεις να υποστηρίξεις και εσύ.!
Για να καταλάβεις πόσο κολλήμενο είναι όλο αυτό που κάνεις,εγώ ΟΥΔΕΠΟΤΕ υποστήριξα την συγκεκριμένη πρωτείνη,απλά την έφερα σαν παράδειγμα σε έναν 'διαλογο' με τον beef ,ο οποίος όμως υποστήριξε κάτι το οποίο στην συνέχεια έφερα απόδειξη(εγώ την θεωρώ απόδειξη-εσύ όχι ,δεν πειράζει,απόψεις είναι αυτές!!),εσύ όμως θέλησες με στυλ και ύφος να επιβληθεις.!!!
το εάν θέλω να πώ κάτι με του φίλους μου το λέω με δημοκρατικό τρόπο και ο καθε ένας έχει την άποψη του.!Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις ,όυτε προσπαθει να επιβληθει ο ένας στον άλλο.!!!Ούτε παίζουμε PS4 .!!!Ούτε όταν συζητάμε με το που εκφράζει ο ένας την άποψη του ,ο αλλος φωνάζει :πάρτα κερδίζω 1-0.!!!!!!!!!!!!!!
αα καλααααα μερικοί εδώ μπαίνετε μόνο μάλλον για να τσακωθείτε. Δεν θα μπω σε διαπληκτισμό, ξαναδιάβασε το πρώτο μου μήνυμα και αν βλέπεις υφάκι κ τάσεις επιβολής οκ τι να πω...ηρέμησε εδώ δεν βγάζουμε τα απωθημένα μας ούτε θα πληρώσω εγώ τα νεύρα που έχεις με τους άλλους. Δεν θα μπω καν στην διαδικασία. Μπήκα, διόρθωσα αυτό που ήταν λάθος κ τέλος. Εσύ μάλλον νομίζεις πως ότι λες είναι νόμος και δεν επιδέχεται κριτικής. Καλή συνέχεια