Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 53
  1. 26-05-08 23:59 #1
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή NABBA-WFF Πανελληνιο 2008 (1η Ιουνίου,Χρυσουπολη)
    το πανελλήνιο πρωτάθλημα της NABBA INTERNATIONAL θα γίνει στην χρυσούπολη καβάλας στην 1η ιουνιου όπου θα είναι πρόκρηση για το univerce fitness στην γερμανία στης 7 ιουνιου και παγκόσμιο ββ στην κατερίνη 21 ιουνίου .
    περισότερες λεπτομέρειες προσεχώς στο φόρουμ όπως και την αφίσα των αγώνων .
    πληροφορίες τηλ 2310 325992 , 6972710016 χατζηδημητριαδη στρατο,
    25910 24086, 6977453665 τριανταφυλλου ηλία .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-08 17:55 #2
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Ηλία, όταν μπορέσεις ενημέωσέ μας για την ώρα του αγώνα, την ακριβή τοποθεσία και αν υπάρξουν προκριματικοί/τελικοί.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-08 18:25 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Πανο οσο ξερω προκριματηκοι και τελικοι γινονται την ιδια ωρα μαζι βγαινουν οι αθλητες και με το ματι τους κατατασουν οι κριτες σε κατηγοριες και τους συγκρινουν μεταξυ τους μετα κανουν ατομικο ποζαρισμα



    στην καβάλα θα γίνει στο φουαγιε του διοικητηρίου ειναι κάτω απο την νομαρχία παραλία είναι ένα αμφιθέατρο.
    Eνα ποστ του ηλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-08 01:20 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    είναι μια πονεμένη ιστορία ήταν να γίνει στην καβάλα εκει που είχα προαναφέρει αλλα δεν την είχαν κλείσει εγκαιρα την αίθουσα και είχε δωθεί αλλου μίλησα εγώ μετον νομάρχη να σώσω την κατάσταση και να μήν αναγκαστώ να κάνω εγώ αγώνες γιατί μου είναι αδύνατο και θα μας έδινε ενα καινούριο εκθεσιακό κέντρο αλλά ακόμη δεν το είχε παραδώσει ο εργολάβος και 2 εβδομάδες πρίν έπεσε το μπαλάκι πάλι σε μένα και επειδη το δημοτικο΄θέατρο ήταν κλεισμένο απο το καπη για εκδηλώσεις που δεν σηκώναν αναβολή εκλεισα μια υπερσυγχρονή αίθουσα εκδηλώσεων αλλά μετα μια εβδομάδα εκλεισε γιατι δεν είχε άδεια λειτουργίας λόγο του ότι έπρεπε να γίνει κόμβος για τα οχήματα στην είσοδο .
    πήγα στον δημαρχο και προσπαθεί με κάθε τρόπο να κάνει ενέργειες ώστε ναπάρει άδεια η έστω παράταση εν τω μεταξύ μου έδωσε ένα δημοτικο θέατρο καινούριο σε περίπτωση που δεν γίνει εκεί το θέατρο είναι φανταστικό με αναψυκτήριο εστιατόριο με θέα χωρους αποδυτήρια αλλά είναι υπαίθριο και φοβάμαι μήπως την κυριακή βρέξει .
    το σίγουρο είναι ότι θα γίνουν, όλα αυτά είναι κοντά για το πού θα ξέρω σε μια με δύο μέρες .
    οι αγώνες γίνονται μια και έξω στην αρχή γινετε διαχωρισμός φίτνες δηλαδη απλό φίτνεςς , περφορμανς , αθλέτικ , σουπερ μποντυ , και όλα αυτά για να μπαινει ο καθένας εκει που ταιριάζει και να μήν υπάρχουν γκρίνιες και αδικίες .
    όσες φορες έγιναν αγώνες χρυσούπολη είχαν τρομερη επιτυχία αλλά είχα χρόνο για διοργάνωση και χορηγούς πράγμα που δεν υπαρχει τώρα αλλά αν γίνει σε έναν απο τους δυο χώρους θα είναι φανταστικά αύριο πάλι θα αρχίσει ο μαραθώνιος να βρώ λύση με τον δήμαρχο .
    θα ενημερώσω όσο γίνετε πιό γρήγορα.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-05-08 16:14 #5
    Προεπιλογή
    Ηλία, καλή δύναμη και καλό κουράγιο στην προσπάθεια που κάνετε παρόλες τις δυσκολίες που συναντάτε. Εξάλλου η αγάπη μερικών ανθρώπων για το άθλημα του bodybuilding και τους αγώνες είναι αυτό που σώζει ακόμη την κατάσταση και που κρατάει το άθλημα σε ένα καλό επίπεδο.

    Καλή επιτυχία στους αγώνες και περιμένουμε φωτογραφίες
    Get lean... or die!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-05-08 17:15 #6
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Τελικα χρυσουπολη θα γινει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-05-08 17:49 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Αναγκαστικά παιδιά τελευταία στιγμή για να σώσω την κατάσταση όπως είχα πεί ηταν να γίνει καβάλα σε ένα χώρο της νομαρχίας όπου είχα κατέβει στον πρώτο μου αγώνα το 1986 αλλά ο τοπικός διοργανωτης δεν είχε κλείσει την αίθουσα, που εγώ μίλησα με τον νομάρχη και ήταν ελεύθερη ,όταν αυτός από την πολύ σιγουριά δεν σκεύτηκε ότι αν δεν κατοχυρωθεί μπορεί να δωθεί αλλού και έτσι φτάσαμε στην λύση της χρυσούπολης τελευταία στιγμή, που άλλος δεν αναλαμβάνει τέτοια ευθύνη εγώ το έκανα από την αγάπη για το άθλημα και για να μην εκτεθούμε .` Έκλεισα το κέντρο που είχα προαναφέρει αλλά αυτός επειδή λειτουργούσε χωρίς άδεια ποιος να το ξέρει βέβαια τον εκλεισαν και τρέχω εγώ επειδή έχω τις γνωριμίες να βρεθεί λύση έστω για τους αγώνες αντί να βρεί αυτός λύση που μας εξέθεσε.

    σημερα είχα συναντηση με τον δήμαρχο και αυριο κλείσαμε ραντεβου με τον διοικητή της αστυνομίας και της καβάλας να βρούμε μία λύση υπ όψιν έχω κλείσει και το δημοτικό θέατρο ένα καινούριο χώρο φανταστικό αλλά είναι υπαίθριο και είπε βροχές για κυριακή αλλιώς ηταν τέλεια εκεί .
    Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι ταλαιπωρία περνάω .
    Θα γίνει όμως σίγουρα χρυσούπολη το απόγευμα της κυριακής πάση θυσία ήδη έχουμε συμετοχές από όλη την ελλάδα από νησιά κρήτη, κέρκυρα ,ρόδο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-05-08 18:00 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Μπραβο ηλια για τους κοπους σου


    Θα τα πουμε εκει 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-05-08 18:24 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    θα χαρώ πολύ παιδιά να σας δω να τα πούμε από κοντά.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-05-08 18:40 #10
    Προεπιλογή
    Eκει θα ειμαστε μπραβο...
    Πανελληνια Πρωταθλητρια 2002 2003 2005 2006 2007 2η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2005 3η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2006 στα ζευγαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-05-08 18:50 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Τελικά όλα οκ οι αγώνες θα γίνουν στο κέντρο που αναφέρετε στην αφίσα
    Ονομάζετε παρουσία και είναι στα 2 χιλιόμετρα από την διασταύρωση χρυσούπολης προς ξάνθη από την παλιά εθνικη δηλαδή. όποιος έρχετε από εγνατία στρίβει κανονικά στην έξοδο για χρυσούπολη και μόλις φτάσει στην διασταύρωση κάνει αριστερά πρός ξάνθη στα 2 χιλιόμετρα είναι το κέντρο παρουσία .
    Ο αγώνας ξεκινάει κυριακή 1 ιουνίου στις 7 η ώρα αλλά οι αθλητες πρέπει να είναι στις 5 για να γίνει το τσεκιν και ο διαχωρισμός του φιτνες .
    Θα χαρούμε να σας δούμε όλους εκεί .
    Για οποιοδήποτε πρόβλημα τηλ στο 6977453665 η 6972710016
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-05-08 18:53 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    μακάρι να είχαμε και το πανό με το λογότυπο του σαιτ να το βάζαμε πισω απο την σκηνή ,
    αλλά θα κάνουμε αναφορά για το φόρουμ και το σαιτ.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-05-08 22:41 #13
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Ηλία,

    Δυστυχώς το πάνό δε θα είναι έτοιμο για αυτόν τον αγώνα, αλλά θα είναι για το παγκόσμιο της Κατερίνης, όπου θς δώσουμε βροντερό παρόν.

    Αν υπάρχει η αφίσα σε ηλεκτρονική μορφή βάλτην έδω Ηλία.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-05-08 11:11 #14
    Προεπιλογή
    μπραβο ηλια και πανο.πρεπει να υπαρχει το πανω στην κατερινη οπωςδηποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-08 03:42 #15
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή Πανελληνιο πρωταθλημα ΝΑΒΒΑ 2008 Χρυσουπολη Photos!!!!!!
    Εχω παρα πολλες φωτογραφιες να δω τι θα ανεβασω τωρα και πως επειδη δεν εχω πολυ χρονο αυτες τις μερες
    Θα ανεβασω αυτες που μου αρεσαν για αρχη


    Ενας αγνωστος με μεγαλη πλατη (οχι δεν ειναι ο Κολεμαν )


    Και τον ελεγα αυτον κανε λιγο πλατη τι χαλι ειναι αυτο ολες οι ηνες φενοντε στο κατω μερος (φενετε στο βιντεακι προσεχως) ασε που δεν χωρουσε στις φωτογραφιες



    Να και ο αγνωστος-αναγνωστου








    Μετα εχουμε την Τουλα μας που ελεγε κατι ιστοριες οτι ΚΑΙ ΚΑΛΑ σταματησε την προπονηση κανενα μηνα
    ναι Τουλα σε πιστεψαμε



    Παντως το μαυρο μαλι σε πηγαινε πιο πολυ τουλα στο εχω πει και ποιο παλια στο τοπικ σου
    παρε και μια photo που εβγαλα οσο δεν εβλεπες


    Ηταν και ο στελιος εκει(Stelios30) σε καλη κατασταση αν και με λιγα νερα(οπως ειδα) αλλα μαλον κρατιετε για το παγκοσμιο για να πετυχει την καλυτερη του φορμα εκει


    Να και stelios TEAM





    Ηταν εκει και το παιδι που κατεβασε ο Στρατος (αργυρακης-mod) σε πολυ καλη κατασταση λιγο τα ποδια ηταν οφφ σε σχεση με το ανω σωμα αλλα με δασκαλο τον στρατο νομιζω δεν θα ειναι για πολυ καιρο ετσι

    Μια μικρη παρατηρηση αμα το διαβαζει αυτο και ο ιδιος η ο στρατος να ποζαρει πιο πολυ στον καθρεφτη γιατι του εφευγαν μερικες ποζες(δεν ηταν σωστες) επειδη δεν εκανε λογικα αρκετη εξασκηση εχω μερικες φωτογραφιες θα δειτε τι ενοω μπορουσες να τα πας ΠΟΛΥ καλυτερα αμα αφιερωνες χρονο και στο ποζαρισμα (ισως ηταν τον ανχος δεν ξερω ολα τα πανω γνωμη μου)




    ΠΟΛΥ ΦΛΕΒΗΚΟΤΗΤΑ μεχρι "αιδιας" ειδικα απο κοντα φενοταν ετσι





    Και τωρα ενα μυστικο που μαθαμε ενω ημασταν εκει με τους προ ειχαν ενα κοινο και οπως εμαθα βοηθαει παρα πολυ στην γραμμωση επειδη σου κοβει την πηνα βρητε το






    Ηταν και καποιος αλλος εκει λιγο αδυνατος μου φανηκε ηταν δεν ηταν 130-140 κιλα




    Και ο γενικος νικητης



    Ειδικα στον γενικο τιτλο γηνοτανε χαμος τρομερο επιπεδο μονο ενας εληπε απο λαθος, μπερδεμα,ατυχημα, κατι αλλο τελος παντων επρεπε να παρει μερος (ναι τον γιαννη λεω)




    Αλλες photo πιο μετα


    Τις θεσεις κτλ τις εχει η τουλα απλος θα πω οτι ο Γιαννης νικησε στους μαστερς(επρεπε να παρει και αλλο τιτλο τελος παντων )
    Ο στελιος βγηκε δευτερος σε μια κατηρογια(ειχε παρα πολλες ουτε εγω δεν θυμαμε) εκεινη που επεζε και το παιδι με την φλεβηκοτητα πιο πανω 3ος βγηκε αυτος

    Το παιδι που κατεβασε ο στρατος βγηκε 3ος στην κατηγορια του αυτα για αυτους που ξεραμε τα αλλα η τουλα




















    Γιαννη αν τυχον το δεις αυτο το μηνυμα

    Ειδα το βιντεακι απο το ατομικο σου ποζαρισμα και εγω γελαω τωρα επειδη ειχες την απορια γιατι ο κοσμος γελουσε(με καλη ενοια) σου παραθετο ενα βιντεακι του Ruhl και με αυτον γελανε οταν γυρησε πλατη 37 δευτερολεπτα για αλλο λογω ειναι ομως το γελιο ωφηλε οτι δεν πιστευεις αυτο που βλεπεις
    http://www.youtube.com/watch?v=WWtsc...eature=related

    Κατι αναλογο γηνοταν και με σενα δεν το πιστευαν



    Οσο σκεφτομε που θα ειχες παει ρε γιαννη αν δεν γινοταν αυτη η Μ***α αλλα και με αυτη επιασες πολυ καλη φορμα στον αγωνα που να μην γηνοτανε ολοι ετσι θα πηγαιναν το υπογραφω

    να πω την αληθεια οταν εγηνε το ατυχημα δεν το περιμενα οτι θα γηνεις ετσι ποτε επειδη σταματησες την προετημασια αρκετο καιρο κτλ κτλ αλλα παλι τα καταφερες τρελο respect απο μενα





    Kατηγορια Juniors and juniors + ανω τον 40
    2 συμετοχες για τα juniors












    O μικρος με το πορτοκαλι μαγιο ηταν αθλητης του Καραμανλακη οντως πολυ καλος(βασηκα 2 ατομα εφερε ο καραμανλακης και οι 2 τα πηγαν πολυ καλα)


    Mετα εχουμε τον αθλητη που κατεβασε ο στρατος ποια κατηγορια ειναι αυτη?? δεν θυμαμε παντως φιτνεςς δεν ηταν ΝΟΜΙΖΩ

















    FITNESS ATHLETIC










    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία