Θέμα: Pole Dancing

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 171
  1. 02-04-12 19:43 #31
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dorita Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γνωριζω εχει ξεκινησει μια φιλη μου στην θεσ/νικη!!!! θελει πολυ δυμαμη κ εξασκηση!!
    μου αρεσει πολυ που το κανουν να φαινεται πιο καλλιτεχνικα κ διαγωνιζονται πανω σε αυτο!!
    για πες ονομα μπορει να ειμαστε στην ιδια σχολη,εκτος κι αν πηγαινει στην δευτερη σχολη που ανοιξε!ναι κι εμενα αυτο μ αρεσει,η αθλητικη διασταση που εχει πλεον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-12 20:07 #32
    Προεπιλογή
    καλη αρχη σε ολες .........και οντως πιστευω πως προαπαιτει τεχνικη και αντοχη που προφανως με τον καιρο και τις προπονησεις μπορουν να υπαρξουν πολυ καλα αποτελεσματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-12 20:09 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    δεν ξέρω για την ιστορία του αθλήματος αλλα είναι ωραίο και μας αρέσει και εφόσον έγινε και άθλημα που διδάσκετε καλό αυτό και δεν θα παρεξηγούμαστε όταν πηγαίνουμε καμια φορά να δούμε επιδείξεις και αγώνες σε μαγαζιά , ειδικα η θεσσαλονίκη ήταν πρωτοπόρα όταν απο το 91 είχε ανοίξει ενα μαγαζί με αυτοκρατορικό όνομα "καλιγούλας " γιατι κακά τα ψέματα αυτη η μόδα απο κεί ξεκίνησε

    σημασία έχει πως εκτός απο την αισθητική γυμνάζει πάρα ΄πολύ όλο το σώμα και απαιτει και δεξιοτεχνία και τεχνική κατάρτηση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-12 21:23 #34
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sifounas1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη αρχη σε ολες .........και οντως πιστευω πως προαπαιτει τεχνικη και αντοχη που προφανως με τον καιρο και τις προπονησεις μπορουν να υπαρξουν πολυ καλα αποτελεσματα
    Aκριβως ειναι λιγες οι κοπελες και εχω συγχορευτριες βεβαια που προχωρησαν πιο γρηγορα κ μπορουσαν σε ελαχιστο χρονο να φερουν σε περας δυσκολες κινησεις.για τους περισσοτερους απο εμας απλα θελει χρονο και επιμονη!αλλα αξιζει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-12 21:29 #35
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω για την ιστορία του αθλήματος αλλα είναι ωραίο και μας αρέσει και εφόσον έγινε και άθλημα που διδάσκετε καλό αυτό και δεν θα παρεξηγούμαστε όταν πηγαίνουμε καμια φορά να δούμε επιδείξεις και αγώνες σε μαγαζιά , ειδικα η θεσσαλονίκη ήταν πρωτοπόρα όταν απο το 91 είχε ανοίξει ενα μαγαζί με αυτοκρατορικό όνομα "καλιγούλας " γιατι κακά τα ψέματα αυτη η μόδα απο κεί ξεκίνησε

    σημασία έχει πως εκτός απο την αισθητική γυμνάζει πάρα ΄πολύ όλο το σώμα και απαιτει και δεξιοτεχνία και τεχνική κατάρτηση
    ακριβως!!!απλα δεν θα πρεπει να μενουμε σ'αυτην μονο την προσεγγιση,δηλαδη στο χορευτικο κομματι που ειναι πραγματι και αισθησιακο τις περισσοτερες φορες,αλλα και στο σημαντικοτερο την αθλητικη του διασταση!
    Η αληθεια ειναι οτι καποια στοιχεια αισθησιασμου εχουν μεινει ακομη δεμενα μ'αυτο το αθλημα.πολλα κοριτσια και στη σχολη ακομη, κι εγω το χω κανει ,φορανε ψηλα τακουνια η και μποτες για να κολλανε στο στυλο.απλα αυτο το κομματι ειναι μονο μια πλευρα του αθληματος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-12 21:48 #36
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Οντως ειναι φοβερο αθλημα!!
    Αχχ τι καλα που θα ηταν αντι για την χαζογυμναατικη τα κοριτσια να εκαναν τετοιο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-12 23:55 #37
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    ξερεται πως τις λενε αυτες που κανουν αυτο το αθλημα
    να μν πω εγω την λεξη,δεν κανει


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχχ τι καλα που θα ηταν αντι για την χαζογυμναατικη τα κοριτσια να εκαναν τετοιο!!!
    βρισκεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-12 00:28 #38
    Προεπιλογή
    Γειά σου jelena Ωραίο άθλημα, πολύ εντυπωσιάστηκα!!!Καλά και η δασκάλα σου φοβερή, αλλα και η ξένη κοπέλα απιστευτη!!!Πώς τα κάνουν αυτά τα σώματα βρε μ@μωτο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-04-12 00:33 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    αχ τι ωραιο θεμα καλε που ανοιξες!

    λοιπον περσυ γερμανια (το ειχα ξαναανφερει περσυ νομιζω χεχε) ειχα κανει γερμανια...δυστυχως οχι για πολυ γιατι τελικα δεν ανοιξε το κεντρο στην πολη μου αλλα τεσπα δοκιμασα κ ηταν σουπερ...


    θεσσαλονικη ειχα ψαξει αλλα διδασκε μια καπως σκυλου κ δεν ηθελα να παω...

    η δικια σου η δασκαλα ομως φαινεται νορμαλ η κοπελα κ καμια σχεση με το αλλο...

    πρεπει να καταλαβουν καποιοι οτι δεν ειναι στριπτιζ αυτο το αθλημα...
    πλεον εχει προχωρησει σε αλλο επιπεδο...το θελετε δεν το θελετε.,..

    κ αντι να το κατακρινετε λεω εγω να πεισετε τις κοπελες σας(οσοι εχετε)να ξεκινησουν γιατι αν μη τι αλλο τα αγορακια να θελουν μια κοπελα που να ειναι τερμα ευλυγιστη κ να κανει τετοια ακροβατικα...αντε πια!


    λοιπον ε...με ψηνεις σιγα σιγα να ερθω κ εγω προς τα εκει!να δω ποτε θα τα προλαβω ολα...χοχοχο

    ας βαλω κ εγω αυτο το βιντεακι που ειδα σημερα απο καποια...



    τωρα αν αυτο σας φαινεται στριπτιζ μαλλον πρεπει να ξαναδειτε ακριβως τι κανει η κοπελα κ τη μελωδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-04-12 00:52 #40
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    γελοιοτητες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-04-12 01:02 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    γελοιοτητες..
    exkaliber θα θεωρησω τα σχολια σου σπαμ αν συνεχισεις να σχολιαζεις με τετοιο τροπο ενα αθλημα και αυτη τη στιγμη,το συγκεκριμενο οταν προσπαθουμε να εξηγησουμε την ιστορια του,το πως ξεκινησε κ το πως εξελιχθηκε...

    μπορεις κ αλλιως να εκφερεις την αποψη σου αλλα οχι με τετοιο λεξιλογιο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-04-12 01:50 #42
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σου jelena Ωραίο άθλημα, πολύ εντυπωσιάστηκα!!!Καλά και η δασκάλα σου φοβερή, αλλα και η ξένη κοπέλα απιστευτη!!!Πώς τα κάνουν αυτά τα σώματα βρε μ@μωτο!!!!
    Καλημερα ναι ειναι φοβερα σωματα οι περισσοτερες κ κανουν τρομερα κολπα..ειδικα αυτη η Ζoraya Judd ειναι το κατι αλλο!και η δασκαλα μου φυσικα χεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-04-12 01:56 #43
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    γελοιοτητες..
    γελοιοτητες..εχεις δικιο


    http://www.youtube.com/watch?v=QZopY...eature=related
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-04-12 02:04 #44
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχ τι ωραιο θεμα καλε που ανοιξες!

    λοιπον περσυ γερμανια (το ειχα ξαναανφερει περσυ νομιζω χεχε) ειχα κανει γερμανια...δυστυχως οχι για πολυ γιατι τελικα δεν ανοιξε το κεντρο στην πολη μου αλλα τεσπα δοκιμασα κ ηταν σουπερ...


    θεσσαλονικη ειχα ψαξει αλλα διδασκε μια καπως σκυλου κ δεν ηθελα να παω...

    η δικια σου η δασκαλα ομως φαινεται νορμαλ η κοπελα κ καμια σχεση με το αλλο...

    πρεπει να καταλαβουν καποιοι οτι δεν ειναι στριπτιζ αυτο το αθλημα...
    πλεον εχει προχωρησει σε αλλο επιπεδο...το θελετε δεν το θελετε.,..

    κ αντι να το κατακρινετε λεω εγω να πεισετε τις κοπελες σας(οσοι εχετε)να ξεκινησουν γιατι αν μη τι αλλο τα αγορακια να θελουν μια κοπελα που να ειναι τερμα ευλυγιστη κ να κανει τετοια ακροβατικα...αντε πια!


    λοιπον ε...με ψηνεις σιγα σιγα να ερθω κ εγω προς τα εκει!να δω ποτε θα τα προλαβω ολα...χοχοχο

    ας βαλω κ εγω αυτο το βιντεακι που ειδα σημερα απο καποια...



    τωρα αν αυτο σας φαινεται στριπτιζ μαλλον πρεπει να ξαναδειτε ακριβως τι κανει η κοπελα κ τη μελωδια...
    χαχαχα..θα συμφωνησω σε ολα,ενα προς ενα!Ειναι αθλημα με την κυριολεκτικη εννοια του ορου,κι εγω το προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολα τα κοριτσια και σε αγορια γιατι οχι..αλλωστε στην Κινα αντρες αθλουνταν σε ξυλινους στυλους

    Υπεροχο βιντεο το ειδα πολλες φορες πρεπει να πω.
    Η δασκαλα μου ευτυχως ειναι πολυ καλη και καταπληκτικη εκπαιδευτρια,οποτε οσες πιστες προσελθετε στην Θεσσαλονικη μας εκανε και η μητερα της πριν αρχισουμε 2 σεμιναρια yoga και ευλιγισιας καθως ειναι δασκαλα της yoga και βοηθησε πολυ

    Ελατε να γινουμε πολλες απ το φορουμ

    http://www.youtube.com/watch?v=QZopY...eature=related Εμεινα με την ερμηνεια της.....!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jelena : 03-04-12 στις 02:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-04-12 02:14 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jelena Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα..θα συμφωνησω σε ολα,ενα προς ενα!Ειναι αθλημα με την κυριολεκτικη εννοια του ορου,κι εγω το προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολα τα κοριτσια και σε αγορια γιατι οχι..αλλωστε στην Κινα αντρες αθλουνταν σε ξυλινους στυλους

    Υπεροχο βιντεο το ειδα πολλες φορες πρεπει να πω.
    Η δασκαλα μου ευτυχως ειναι πολυ καλη και καταπληκτικη εκπαιδευτρια,οποτε οσες πιστες προσελθετε στην Θεσσαλονικη μας εκανε και η μητερα της πριν αρχισουμε 2 σεμιναρια yoga και ευλιγισιας καθως ειναι δασκαλα της yoga και βοηθησε πολυ

    Ελατε να γινουμε πολλες απ το φορουμ

    http://www.youtube.com/watch?v=QZopY...eature=related Εμεινα με την ερμηνεια της.....!!!!
    ανεφερες aerial yoga νομιζω?αν ναι,τοτε ξερω την κοπελα που το κανει...

    τελεια...πρεπει να ειναι οργανωμενα κ αυτο θα ελεγα τωρα οτι γερμανια υπηρχαν ειδικα ωρες για ευλυγισια κ μονο,πιλατες κ γιογκα...ολο το πακετο...ετσι ειναι!
    αυτα να τα βλεπουν οσοι δεν πιστευουν οτι μυς κανεις κ χωρις βαρη!
    και ναι μπορεις να εχεις μυικοτητα κ χωρις αποκλειστικα βαρη αρκει να δινεις το ερεθισμα(αναφερομαι σε γυναικες...μπρατσα εσεις οι αντρες ετσι οπως τα θελετε χωρις βαρακια δεεεεεν )


    υ.γ. περιμενω πμ με αντρες κ ινφο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία