Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 29-09-15 19:37 #16
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και από μενα. Μετακόμισα στον Πειραία και ψάχνω γυμναστήριο, εχω βρει κάποια με αναζήτηση και έριξα μια ματια στις σελίδες τους που συνήθως ομως αναφέρονται σε ομαδικά προγράμματα και δεν έχουν τιμες. Καταρχην να πω ότι δεν με ενδιαφέρουν τα ομαδικά προγραμματα, θα κάνω μόνο αερόβιο και βάρη, κυρίως όργανα αλλά και ελευθερα, θα πηγαίνω πρωινες ώρες οπότε φαντάζομαι δεν θα υπάρχει πολυς κόσμος.

    Τα yava τα έχω αποκλείσει λόγω της προσφοράς που έκαναν και φαντάζομαι θα γίνεται προσκύνημα.

    Κάποια άλλη πρόταση; Θα προτιμούσα να είναι εντός του κόκκινου πλαισίου που υπάρχει στην επισυναπτώμενη εικόνα ώστε να πηγαίνω με τα πόδια. Με ενδιαφέρει να ειναι σχετικά φθηνο, κανα 200;, να μην έχει πάρα πολύ κόσμο, αν και πρωινες ώρες, σπάνια έχει και να ειναι αξιοπρεπες απο καθαριότητα και μηχανήματα.

    Ευχαριστώ πολύ!!

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-03-20 17:58 #17
    Προεπιλογή
    Καλησπερα μαγκες!!!

    Προσφατα μετακομισα Πειραια, περιοχη Ταμπουρια!

    Οντας φανατικος γυμναστηριακος ψαχνω ενα καλο και δυνατο γυμναστηριο στη περιοχη.

    Κρητη οπου εμενα πηγαινα gymnasium ( TOOOP gym!!!) ενω παλαιοτερα που εμενα κεντρο πηγαινα Central ( χαλια) και New York ( καλο αλλα πολυ κοσμο) και Υava Katexaki ( αρκετα καλο).

    Ψαχνω γυμναστηριο για πολυ δυνατες προπονησεις, κανω σχεδον μονο ελευθερα βαρη.

    Πηρε το ματι μου Κοντα μου τα εξης : το Power Station ( πολυ κοντα μου, σιδεραδικο αλλα το ωραριο κακο ) , golden gym και social arenas keratsini.

    Πιο μακρια μου ειναι το Yava ( πολυ καλο ωραριο και κυριακη ανοικτο) και αρκετα πιο μακρια το social arenas κορυδαλλου.


    Ελευθερα βαρη, ωραριο-κυριακες ανοικτα και παρκινγκ ειναι τα 3 στοιχεια που ψαχνω ιδανικα στο νεο gym.


    Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!!!!

    καλες προπονησεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-03-20 18:27 #18
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω ακριβως τα gym στην περιοχη , μηπως μια λυση θα ηταν να επιλεξεις ενα κοντα σου που σου αρεσει κ σε βολευει κ για να εισαι καλλυμενος κ απο θεμα ανοικτου ωραριου ,να πετυχαινες καμια προσφορα του 50ρικου το χρονο σε καμια απ τις γνωστες αλυσιδες;
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12