Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 24-04-12 05:31 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηρια κοντα σε Ραφηνα - Ν.Μακρη
    καλημερα επειδη ενδιαφερομαι και ψαχνω γυμναστηρια σε ραφηνα-ν.μακρη κοντα υπαρχει καποιος να δωσει πληρπφριες και να κανονισουμε καμια προπονηση σε κανενα κοντα στην περιοχη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-04-12 12:25 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Απο Νεα Μακρη που γνωρίζω,υπάρχουν μολις 2 .
    Στο 1 αν θας πας,επί της Μαραθωνος,απεναντι από το Sprider,Εργαστηριο Φυσικης Αγωγής λεγεται νομίζω,εχει παει προσφατως σε εκεινο τον χωρο και λενε ότι εχει προσθεσει καποια καινουργια όργανα.
    Στον παλιο χωρο που είχα παει ήταν κακος,με πολυ παλια όργανα,ηθελε 45 ή 50 ευρω και χωρις ετησια...
    Ο δε ιδιοκτήτης ειναι από γυμναστικη ακαδημια και προτιμαει να δουλευει με ηλικιωμενους,αρχαριους,γυναικες και αν δει ασκησεις προχωρημενου bbing,υπάρχει περιπτωση να σου την μπει..Δεν ξερω αν θα σου κανει..Ειναι για σοφιστικέ προπονηση κυρίως...
    Το 2ο στην Νεα Μάκρη ειναι το Weider,μικρο,με ελευθερα βαρη αρκετα σε θεματα αλτήρων,μπαρων,χωρίς rack,squat μονο σε σμιθ,λιγοι διαδρομοι και πιασμενοι,παλια όργανα με εξαιρεση καποια technogym,αποδυτηρια κακα,καθαριότητα ελλειπής,όταν πεφτουν πολλοι στα ελευθερα γινεται πανικος,αλλα την βρίσκουμε την άκρη.Γενικα υπάρχει ελευθερία κινήσεων αλλα δεν υπάρχουν και απαιτήσεις.
    Από Ραφήνα ,δεν γνωρίζω,υπάρχουν 2-3 απ΄οτι γνωρίζω ,αλλα δεν εχω επισκεφθεί κανενα.
    Το Πρότυπο ειναι στα στανταρ των καινουργιων γυμναστηριων που εχω δει κατι φωτο,με technogym οργανα.Μαλλον θα πρεπει να κανεις μερικες μεμονωμένες προπονησεις πριν καταλήξεις καπου.
    Απάντηση με παράθεση