Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 149
  1. 27-04-12 11:58 #1
    Προεπιλογή Καθημερινό πρόγραμμα μαμάς
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..!!! ειμαι η κυριακη 23 χρονων μανουλα ενοσ μπεμπη 11 μηνων...το προγραμμα σημερα εχει ποδηλατο αποσταση πεντελη χαλανδρι υπολογιζω 20 λεπτα πηγαινε και 20 ελα ...μεσημερι που 8α κοιμη8ει ο μικροσ 30 ωρα σκοινακι και ασκησεισ κοιλιακων και χερια με βαρακια και μπαρα ..και βραδυ περπατημα 1 ωρα με το καροτσακι ...γενικα 3 φορεσ την βδομαδα διδασκω fight bo 2 ωρο και 3 φορεσ βαρη στο γυμναστηριο και προπονηση κικ μποξινγ 3 φορεσ την βδομαδα αγωνιστικο τμημα ..και οσο μπορω βολτεσ με το ποδηλατο και το καροτσακι βλεπετε ειναι μικροσ ακομα ο μπεμπησ μου ..τωρα οσο αφορα την διατροφη μου ..εκανα για μια εβδομαδα πρωτεινικη και εχασα 2 κιλα τωρα ειμαι 55 αλλα θελω να χασω αλλα 2 οποτε τρωω λιγοτερο και κινουμε περισοτερο μεχρι να μπω σε συντηρηση ...ΠΡΩΙΝΟ ΄60γρ κουακεσ +μισο ποτηρι γαλα 2% ΣΝΑΚ πρασινο τσαι +1αυγο ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ρεβιθια μια κουπα +τυρι+μαρουλι σαλατα ΣΝΑΚ γιαουρτι 2%+4 φραουλεσ και βραδινο 2 λουκανικα γαλοπουλασ +σαλατα ..αυτα για σημερα πωσ σασ φενεται γενικα ????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-04-12 12:05 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..!!! ειμαι η κυριακη 23 χρονων μανουλα ενοσ μπεμπη 11 μηνων...το προγραμμα σημερα εχει ποδηλατο αποσταση πεντελη χαλανδρι υπολογιζω 20 λεπτα πηγαινε και 20 ελα ...μεσημερι που 8α κοιμη8ει ο μικροσ 30 ωρα σκοινακι και ασκησεισ κοιλιακων και χερια με βαρακια και μπαρα ..και βραδυ περπατημα 1 ωρα με το καροτσακι ...γενικα 3 φορεσ την βδομαδα διδασκω fight bo 2 ωρο και 3 φορεσ βαρη στο γυμναστηριο και προπονηση κικ μποξινγ 3 φορεσ την βδομαδα αγωνιστικο τμημα ..και οσο μπορω βολτεσ με το ποδηλατο και το καροτσακι βλεπετε ειναι μικροσ ακομα ο μπεμπησ μου ..τωρα οσο αφορα την διατροφη μου ..εκανα για μια εβδομαδα πρωτεινικη και εχασα 2 κιλα τωρα ειμαι 55 αλλα θελω να χασω αλλα 2 οποτε τρωω λιγοτερο και κινουμε περισοτερο μεχρι να μπω σε συντηρηση ...ΠΡΩΙΝΟ ΄60γρ κουακεσ +μισο ποτηρι γαλα 2% ΣΝΑΚ πρασινο τσαι +1αυγο ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ρεβιθια μια κουπα +τυρι+μαρουλι σαλατα ΣΝΑΚ γιαουρτι 2%+4 φραουλεσ και βραδινο 2 λουκανικα γαλοπουλασ +σαλατα ..αυτα για σημερα πωσ σασ φενεται γενικα ????
    Τελεια εισαι μην ανυσηχεις. Μακαρι ολες οι μαμαδες να ηταν οσο active οσο εσυ! Αντε και ντουκι ο μπεμπης!
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-04-12 12:06 #3
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..!!! ειμαι η κυριακη 23 χρονων μανουλα ενοσ μπεμπη 11 μηνων...το προγραμμα σημερα εχει ποδηλατο αποσταση πεντελη χαλανδρι υπολογιζω 20 λεπτα πηγαινε και 20 ελα ...μεσημερι που 8α κοιμη8ει ο μικροσ 30 ωρα σκοινακι και ασκησεισ κοιλιακων και χερια με βαρακια και μπαρα ..και βραδυ περπατημα 1 ωρα με το καροτσακι ...γενικα 3 φορεσ την βδομαδα διδασκω fight bo 2 ωρο και 3 φορεσ βαρη στο γυμναστηριο και προπονηση κικ μποξινγ 3 φορεσ την βδομαδα αγωνιστικο τμημα ..και οσο μπορω βολτεσ με το ποδηλατο και το καροτσακι βλεπετε ειναι μικροσ ακομα ο μπεμπησ μου ..τωρα οσο αφορα την διατροφη μου ..εκανα για μια εβδομαδα πρωτεινικη και εχασα 2 κιλα τωρα ειμαι 55 αλλα θελω να χασω αλλα 2 οποτε τρωω λιγοτερο και κινουμε περισοτερο μεχρι να μπω σε συντηρηση ...ΠΡΩΙΝΟ ΄60γρ κουακεσ +μισο ποτηρι γαλα 2% ΣΝΑΚ πρασινο τσαι +1αυγο ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ρεβιθια μια κουπα +τυρι+μαρουλι σαλατα ΣΝΑΚ γιαουρτι 2%+4 φραουλεσ και βραδινο 2 λουκανικα γαλοπουλασ +σαλατα ..αυτα για σημερα πωσ σασ φενεται γενικα ????
    Κυριακη μου βλεποντας και τις φωτο σου εχω να πω πολλα μπραβο για την σωματικη σου κατασταση,θεωρω οτι η εγκυμοσυνη εκτος απο την σωστη ωριμοτητα δεν αφησε κανενα αλλο σημαδι πανω σου!!!!Μου αρεσει πολυ που το παλευεις εστω και μικρομανα!!!Πολλα μπραβο!!!
    Καλη αρχη στο λογκ σου,εδω θα ειμαστε να βοηθαμε η μια την αλλη!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-04-12 12:08 #4
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Kαλως ηρθες και καλη αρχη με το προγραμμα σου,το fight bo τι ειναι ακριβως?

    (πεντελη χαλανδρι μονο 20 λεπτα?..με μηχανη παραπανω το ειχα κανει)
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-04-12 12:11 #5
    Προεπιλογή
    πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενη που σασ βρηκα ... !!προσπαθω να κρατησω το σωμα μου ομορφο και υγιεσ ..η εγκυμοσυνη δεν πρεπει να μασ τρομαζει αν εχεισ μυαλο το κορμι σου δεν παθαινει τιποτα ..φαντασου εκανα καισαρικη και την 2η μερα ανεβοκατεβαινα τισ σκαλεσ και εκανα ασκησεισ χεριων στον θαλαμο χεχεχ ..!!ευχομαι να πετυχω τουσ στοχουσ μου ....!!θα γραφω καθημερινα γιατι χρειαζομαι τισ γνωμεσ σασ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-04-12 12:14 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλως ηρθες και καλη αρχη με το προγραμμα σου,το fight bo τι ειναι ακριβως?

    (πεντελη χαλανδρι μονο 20 λεπτα?..με μηχανη παραπανω το ειχα κανει)
    γεια σου ...ναι μονο 20 λεπτα φαντασου με τα ποδια το κανω 40 ...to fight bo ειναι πολεμικεσ τεχνεσ σε αεροβιο στυλ ..χορογραφιεσ με χτυπηματα χεριων ποδιων κτλ πολυ δυνατο προγραμμα...αν σε ενδιαφερει δεσ body combat les mills
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-04-12 12:34 #7
    Προεπιλογή
    Καλημερα !!!! Καλη αρχη στο log σου κι απο εμενα !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-12 12:37 #8
    Προεπιλογή
    Τι να πω απλα προσκυνω ειδα τωρα τις φωτο σου κι εχω μεινει καγκελο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-04-12 14:09 #9
    Προεπιλογή
    Γειά σου Κυριακή και απο εμένα και καλή αρχή στο λόγκ σου ευχομαι!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Αντε να γίνουμε πολλές μαμαδες!!! (το ακούτε εσείς οι υπόλοιπες;;;;)
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-04-12 17:21 #10
    Προεπιλογή
    καλη αρχη και απο μενα μικρη μανουλα!!!!....στο λογκ σου και στο στοχο σου !!!!!ειδατε βρε κοριτσια το να γινεις μανουλα ειναο ευλογια ...τιποτα δεν θα αλλαξει πανω σας αρκει να το θελετε ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-04-12 17:38 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patience Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ...ναι μονο 20 λεπτα φαντασου με τα ποδια το κανω 40 ...to fight bo ειναι πολεμικεσ τεχνεσ σε αεροβιο στυλ ..χορογραφιεσ με χτυπηματα χεριων ποδιων κτλ πολυ δυνατο προγραμμα...αν σε ενδιαφερει δεσ body combat les mills
    Σε ποιο γυμναστήριο εαν επιτρέπεται να ρωτήσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-04-12 18:07 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σου Κυριακή και απο εμένα και καλή αρχή στο λόγκ σου ευχομαι!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Αντε να γίνουμε πολλές μαμαδες!!! (το ακούτε εσείς οι υπόλοιπες;;;;)
    ακουμε ακουμε ευτυχως που υπαρχετε κι εσεις οι σωματαρες μπας κ μας δειξετε το δρομο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-04-12 18:10 #13
    Προεπιλογή
    Βλεποντας κορμια σαν της Νικης, Κατερινας,miss fit, Κυριακης (αν ξεχναω αλλη μανουλα συμπληρωστε με , ειπα απλα τα πρωτα που μου ηρθαν στο νου) διερωτωμαι μεσα μου που παραπανω θελουν να φτασουν εκτος απο συντηρηση !!!!
    Βεβαια ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο και η καθε κοπελα εχει τους στοχους της. Παντως ειστε αξιοθαυμαστες κοριτσια ...

    εντιτ.δεν ανεφερα τη Μαρια διοτι ειναι και πρωταθλητρια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-04-12 18:51 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aprosektos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ποιο γυμναστήριο εαν επιτρέπεται να ρωτήσω
    ειμαι στο φαληρο ..physical λεγεται..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-04-12 18:53 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλεποντας κορμια σαν της Νικης, Κατερινας,miss fit, Κυριακης (αν ξεχναω αλλη μανουλα συμπληρωστε με , ειπα απλα τα πρωτα που μου ηρθαν στο νου) διερωτωμαι μεσα μου που παραπανω θελουν να φτασουν εκτος απο συντηρηση !!!!
    Βεβαια ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο και η καθε κοπελα εχει τους στοχους της. Παντως ειστε αξιοθαυμαστες κοριτσια ...

    εντιτ.δεν ανεφερα τη Μαρια διοτι ειναι και πρωταθλητρια!
    κοριτσαρα μου το θεμα ειναι να προσπαθεισ να γινεσαι καλυτερη και να μην ξεχνιεσαι ....εγω θελω ακομα να φτιαξω πολλα παρα πολλα ... ποδια κυριωσ ...αλλα και αντοχη γιατι εχω αγωνεσ...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία