Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 101
  1. 19-06-08 03:16 #1
    Προεπιλογή Cyclone (Maximuscle)
    Εχει δοκιμασει κανεις αυτη την φορμουλα της μαξιμασκλ?
    αν οχι δοκιμαστε την θα ξεχασετε κ μασκλτεκ και τα διαφορα αλλα που υπαρχουν προσωπικα την χρησιμοποιω
    σε περιοδο ογκου μου δινει καθαρη μαζα και δυναμη κ ενεργεια απεριγραπτη!!




    Nutritional Information


    Typical serving per 1 scoop (60g)
    Energy230kcal/962kJ
    Protein30g
    Carbohydrate21g
    Total Fats (includes MCTs & EFAs) 4.68g
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-06-08 12:18 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή


    Daily Serving Provides:
    60g Protein
    40g Dextrose
    10g Creatine Monohydrate
    10g Glutamine
    3000mg HMB
    1000mg Potassium Bicarbonate
    1000MG Sodium Bicarbonate
    10mg Bioperine
    400mcg Chromium Chloride




    #

    Nutritional Information

    Per 60g Per 100g
    Energy 230.4kcal 384kcal
    962.4KJ 1604KJ
    Protein 30g 50g
    Carbohydrate 21g 35g
    Total Fat 4.68g 7.8g

    Other Active Ingredients

    Per 60g ----------Per 100g
    Glutamine ------5.1g ------8.5g
    Creatine Monohydrate----- 5.1g ------8.5g
    HMB (valine enzyme) ----1500mg ------2500mg
    Potassium Bicarbonate---- 500mg ------833mg
    Sodium Bicarbonate ---- 500mg -----833mg
    Beta-Ecdysterone -----40mg ------66.7mg
    Bioperine -------5mg --------8.33mg
    Chromium Chloride ------200mcg ------333mcg



    Directions for Use
    Mix 1.5 scoops with 350-400ml water. Stir with a fork or mix with a Maximuscle shaker. Drink within 5 minutes.
    Take 3 scoops daily







    Καλα για muscletech δεν το συζηταμε

    Mπα δεν το εχω δοκημασει και ουτε θα το δοκημασω γιατι δεν πηστευω στις φορμουλες γενικα σε ολες τις εταιριες οχι μονο αυτο το συγκεκριμενο.
    Προτημω να φτιαχνω δικες μου φορμουλες και να βαζω οτι ποσοτητες και συστατικα θελω για μενα γιατι αυτες τις ποσοτητες που βαζουν μεσα μπορει να μην σου ταιριαζουν παραδειγμα? να με το συγκεκριμενο στα 100 γραμαρια εχει 35 δεξροζη για μετα την προπονηση ειναι λιγο αν ανεβασω την δοση θα ανεβουν και τα αλλα κρεατινη πρωτεινη κτλ
    Οποτε προτημω να αγωρασα αυτα τα συστατικα που δουλευουν στην περιπτωση μας Creatine Monohydrate ,Dextrose, και πρωτεινη ενω τα ολα εγω τουλαχιστον δεν τα εμπηστευωμε βαση ερευνων


    Αυτα απο μενα καλη επιτυχια στο παγκοσμιο στελιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-06-08 12:26 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια. και η εταιρία αυτή είναι πολύ αξιόπιστη.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-06-08 13:22 #4
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Στελιο τα ειπες ολα!!!!!!!Και ελεγα δεν την εχει δοκιμασει κανεις??????
    Εννοειται οτι δεν συγκρινεται με muscletech καλο ηταν αυτο.
    Η συγκεκριμενη φορμουλα απο θεμα ενεργειας και δυναμης ειναι μακραν οτι καλυτερο που εχω χρησιμοποιησει με βοηθησε υπερβολικα πολυ στις προπονησεις στην αποκατασταση και στη δυναμη μου.Συν του οτι καθε φορα που ξυπνουσα το πρωι το ματι μου ανοιγε μπαμ και ενιωθα δυνατος με ενεργεια και οχι σαν χανος απο τον υπνο!!!!Σιγουρα θα το χρησιμοποιησω ξανα και το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-06-08 21:41 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εγω δεν θα πώ γνωμη για τό συγκεκριμένο γιατί δεν έχω δοκιμάσει και γενικά απο τους αγώνες έχω να πάρω συμπλήρωμα δηλ και να ανοίξω κανένα κουτί ξεχνάω και μου πάει και 3 μήνες . αλλά οι φόρμουλες είναι καλές αλλά συμφωνώ και με αυτό που λέει ο ρουλ για τα συστατικά απλά μπορούμε να κάνουμε το εξης να πάρουμε το σκεύασμα που έχει αυτα τα συστατικά και τον συνδυασμό που μας ενδιαφέρει , όπως και το συγκεκριμένο που για να το λέτε πιστεύω οτι δουλεύει και να συμπληρώσουμε έξτρα αυτα που θέλουμε σε μεγαλύτερη ποσότητα , όπως πχ υδατάνθρακες για μετά την προπόνηση.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-06-08 22:49 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η συγκεκριμενη φορμουλα ειναι αξιολογη οντως! Την ειχα δωκιμασει στο παρελλθον και ειχε καλα αποτελεσματα. Δεν ειναι ομως ενα σκευασμα που μπορουμε να χρισημοποιουμε ολοχρονα καθως και καθε συστατικο της οπως κρεατινη γλουταμινη και τα υπολοιπα δεν μπορουμε να τα χρισημοποιουμε ολοχρονα. Αλλωστε οι δοσολογιες ανα ατομο και οι απαιτησεις διαφερουν. Πιο αποτελεσματικο καθως και πιο οικονομικο σε καποιον που κανει συνεχη χριση συμπληρωματων ειναι η επιλογη καθε συστατικου μονομενα. Θα ειναι και πιο συγουρος πως οι δοσολογιες ειναι αυτες που χριαζεται εφοσον τις εχει επιλεξει, ασε που πολλα σκευασματα και ειδικα στις φορμουλες αλλα αναγραφονται και αλλα ειναι (καλο ειναι να μην αναφερθω σε ονοματα γιατι θα βρεθω εκτος topic).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-06-08 03:54 #7
    Προεπιλογή
    RUHL πιστεψε με αν το δοκιμασεις θα δεις μεγαλες διαφορες αλλα σεβαστη και η γνωμη σου.
    Γενικα εμπιστευομαι αυτη την εταιρια Ηλια δεν ξερω αν θυμασαι αλλα την ειχε προτεινει ο Ελευθεριαδης σαν την πιο αξιοπιστη εταιρια με αποτελεσματα
    Τωρα χρησιμοποιω και το citrumax και τα πρηξιματα που δινει ειναι απιστευτα συν την φλεβικοτητα μπος εσενα που δεν φοβασαι να πειραματιζεσαι θα θα εκπλαγεις απο αυτα που προσφερει!!!!!!! το μειονεκτημα ειναι λιγο στην γευση αλλα παλευεται.
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-08 21:33 #8
    Προεπιλογή
    Stelio τι δοσολογιες παιρνεις ημερισιως και για ποσο διαστημα ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-06-08 05:48 #9
    Προεπιλογή
    Για το cyclone 1,5 σκουπ μερες προπονησης και το citrumax 1 skoop 30 λεπτα πριν απο προπονηση και τα δυο μονο της ημερες που εχω προπονηση
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-08 08:11 #10
    Προεπιλογή
    To cyclone λοιπον, το λαμβανεις πρωι? μεσημερι? Πως το δουλευεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-08 19:44 #11
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Εγω οταν την χρησιμοποιουσα επερνα 1 1/2 σκουπ το πρωι και αλλο 1 1/2 μετα την προπονηση!!Τις ημερες που δεν γυμναζομουν συνηθως δεν επερνα καθολου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-07-08 15:28 #12
    Προεπιλογή
    Δλδ ας πουμε εγω που συνδιαζω και βρωμη με το πρωτο shake της μερας να μην την καταναλωνω τις ημερες του cyclone η να μειωσω ποσοτητα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-05-10 20:14 #13
    Το avatar του χρήστη sfakas

    Εγγραφή
    30-05-2010
    Περ.
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    εγω παιδια που το παιρνω περιπου 1 βδομαδα,μπορω να πω πως μεχει βοηθησει στις προπονησεις μου αρκετα,επισης νιωθω μονιμως "φουσκωμενος".πολυ καλο κατ'εμε.αλλα βεβαια διαφερει απο ατομο σε ατομο αναλογα με τις διατροφικες του συνιθειες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-05-10 19:29 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sfakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παιδια που το παιρνω περιπου 1 βδομαδα,μπορω να πω πως μεχει βοηθησει στις προπονησεις μου αρκετα,επισης νιωθω μονιμως "φουσκωμενος".πολυ καλο κατ'εμε.αλλα βεβαια διαφερει απο ατομο σε ατομο αναλογα με τις διατροφικες του συνιθειες.
    λογικο ειναι φιλε να σε πιασει αφου εχει τηα παναγιας τα ματια μεσα..και κυριως κρεατινη μονουδρικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-10-10 17:52 #15
    Προεπιλογή
    που μπορει καπιος να το αγορασει αυτο το συμπληρομα και ποσο κανει? αρα περνουμε 2 φορες την μερα απο ενα σκουπ ετση?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία