Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 101 από 101
  1. 22-06-14 15:43 #91
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polo0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό που σου λέω μου το είπε φαρμακοποιός,που έφερνε την πρωτείνη αυτή και τώρα όχι.Ενα δείγμα που αποδεικνύει αυτο που σου λέω, ειναι το παιδί παραπάνω που του ήρθε με αυτήν τν συσκευασία και το διαφορετικό όνομα ! εγω μέχρι στιγμής στν Ελλάδα ξέρω 2 σιτε που τν φέρνουν !
    τραγικά πράγματα απ όλους αυτούς. Μπείτε απλά στο επίσημο σάιτ της εταιρίας να δείτε. Η κλασσική ελληνική νοοτροπία που όλοι αγαπήσαμε...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-07-15 01:34 #92
    Banned
    Εγγραφή
    22-05-2015
    Μηνύματα
    8
    Question maximuscle cyclone
    γεια σασ παιδια ειμαι 16 χρονων και σκεφτομαι να παρω αυτην την πρωτεινη για ογκο maximuscle cyclone ..αλλα απο οτι ειδα περιεχει και κρεατινη..υπαρει φοβοσ να βλαψει τον οργανισμο μου ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-07-15 01:55 #93
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    οχι δεν υπαρχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-07-15 01:57 #94
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teo_koll Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σασ παιδια ειμαι 16 χρονων και σκεφτομαι να παρω αυτην την πρωτεινη για ογκο maximuscle cyclone ..αλλα απο οτι ειδα περιεχει και κρεατινη..υπαρει φοβοσ να βλαψει τον οργανισμο μου ?
    Κατ'αρχήν δεν ανοίγουμε έτσι θέμα. Στο μετέφερα εγώ στη σωστή ενότητα. Δες στις προηγούμενες σελίδες και θα μάθεις γι αυτή τη φόρμουλα. Στην ηλικία σου δεν θα έπαιρνα κάτι τέτοιο. Όχι γιατί θα σε βλάψει αλλά γιατί δεν είναι σωστό από θέμα νοοτροπίας. Και γιατί δεν γίνεται στα 16 σου να έχεις κολλήσει προπονητικά κ να χρειάζεσαι κρεατίνη. Επίσης δεν ξέρεις γιατί θα την πάρεις. Άρα δεν τη χρειάζεσαι στην ηλικία σου. Πιάσε να τρως μεγάλες ποσότητες φαγητού και θα βάλεις όγκο. Μην δώσεις σημασία στο να τρως υπερβολικά καθαρά, να τρως απ όλα βάζοντας μέτρο στα τηγανητά κυρίως και στην απλή ζάχαρη. Δώσε βάση στο σπιτικό φαγητό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-04-16 16:06 #95
    Question
    Καλησπέρα και απο εμένα! Έχω χρησιμοποίηση την Cyclon σαν μεταπροπονητικό στο παρελθόν και έμεινα πολυ ευχαριστημένος! Μου έδωσε δύναμη και ανέβασα αρκετά κιλά σχετικά γρήγορα. Σκέφτομαι να την συνδυάσω τωρα παίρνοντας κάποιο νιτρικό πριν την προπόνηση, τι λέτε ενδυκνειται; Και αν ναι τι να προσέξω στη επιλογή του νιτρικού;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-03-22 20:09 #96
    Προεπιλογή
    ξανανοιγω το θεμα μετα απο χρονια μου ειπαν την συγκεκριμενη

    υπαρχει ατομο που να την χρησιμιποιει αυτη την περιοδο να μου πει γνωμες?

    ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-03-22 00:07 #97
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Ωραιο κουτι,δυναμικο marketing,αλλα γυρω στο 40αρι για 21 δοσεις πρωτεινης με λιγο υδατανθρακα σε καθε δοση,οχι ευχαριστω.Με λιγα παραπανω ευρω παιρνεις 2κιλη whey και εισαι σουπερ,και ασε την κρεατινη και τα ΗΜΒ και τον ψευδαργυρο που λεει.Δινεις λιγα ακομα ευρω για κρεατινη ξεχωριστα και εχεις να πινεις ενα 2μηνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-04-22 19:51 #98
    Προεπιλογή
    Αυτο το συμπλήρωμα είχε μεγάλη πέραση τα προηγούμενα χρόνια αλλα τώρα όντως, υπάρχουν πολλές επιλογές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-10-22 17:43 #99
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxarios patrinos22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξανανοιγω το θεμα μετα απο χρονια μου ειπαν την συγκεκριμενη

    υπαρχει ατομο που να την χρησιμιποιει αυτη την περιοδο να μου πει γνωμες?

    ευχαριστω.
    Μόλις την πείρα 48 γιουρος απο τον πειραια... το κουτι ειναι ασημί αλλα στο αγγλικο σαιτ στη μιτρικη ειναι μαυρο... οποιος ξερει ας απαντησει...
    Η διαλυτότητα καλη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-10-22 07:34 #100
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DeadMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις την πείρα 48 γιουρος απο τον πειραια... το κουτι ειναι ασημί αλλα στο αγγλικο σαιτ στη μιτρικη ειναι μαυρο... οποιος ξερει ας απαντησει...
    Η διαλυτότητα καλη!!!
    Φιλέ λογικα έχεις πάρει την παλιά συσκευασία καθώς στην Ελλάδα θα υπάρχει stock, τωρα στο μαύρο κουτί που κυκλοφορεί, είναι το facelift. Δεν έχεις θέμα.
    Προσεγμένη φόρμουλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-10-22 14:15 #101
    shake
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλέ λογικα έχεις πάρει την παλιά συσκευασία καθώς στην Ελλάδα θα υπάρχει stock, τωρα στο μαύρο κουτί που κυκλοφορεί, είναι το facelift. Δεν έχεις θέμα.
    Προσεγμένη φόρμουλα.
    Την εχω δουλεψει και τοτε που ηταν ασπρο το κουτι, 3 κιλα μου εβαζε παντα, τπ 2014 το χειμωνα την πειρα και απο 87 κιλα με πηγε 90... απλα μετα για να τα κρατησω θελει καλο πλανο διατροφης... ειναι πολυ καλη!! αν μπορεσω στο μελλον θα παρω και τη μαυρη απευθειας απο το αγγλικο σαιτ... ειμαι 1.67 107 κιλα και θελω να παω 120 με τον καιρο βεβαια... και οσο μπορω λιγοτερο λιπος...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567