Θέμα: Lazar Angelov

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 155
  1. 02-05-12 02:42 #16
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Eχω γραψει και εγω σοφε που δε παιρνω αας,γιατι πουλαει νατουραλ προφιλ χωρις να ειναι.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-05-12 03:49 #17
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχω γραψει και εγω σοφε που δε παιρνω αας,γιατι πουλαει νατουραλ προφιλ χωρις να ειναι.
    και αλλοι τα κανουν αυτα,αλλα για αλλους μουγκα στη στρουγκα και ειναι και πιο ψωνια απ αυτον,anyway...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-05-12 14:32 #18
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    εγω να ρωτησω κατι αλλο κατι σε νατουραλ παρομοιο γινεται ; βλεπω πολλα στο Youtube Περι νατουραλ αλλα δεν ξερω ποσο στεκουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-05-12 14:42 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ο τυπος ηταν νατουραλ bodybuilder..Αυτο ειναι παλιο βιντεακι..Αρκετα απο οτι βλεπω..Ο ιδιος λεει οτι εχει χτυπησει σχεδον το πλατο των γεννετικων του ωριων.

    Μια τωρινη φωτο πριν απο ουτε 1 μηνα σε full off season

    Όνομα: 529259_399760926709576_274528129232857_1551061_1739346515_n.jpg Εμφανίσεις: 6416 Μέγεθος: 33,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-05-12 16:54 #20
    Προεπιλογή
    νατουραλ και αυτός σαν τον Riches....
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-05-12 17:40 #21
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω να ρωτησω κατι αλλο κατι σε νατουραλ παρομοιο γινεται ; βλεπω πολλα στο Youtube Περι νατουραλ αλλα δεν ξερω ποσο στεκουν!
    Nικο εχει νατουραλ αθλητες απλα ο τυπος ειναι 1.80 27 χρονων 88 κιλα σε φορμα,αν υποθεσεις οτι ηταν 75 κιλα γραμμωμενος οταν ξεκινησε τοτε πρεπει να γυμναζεται 10 χρονια + για να βαλει 13 μυικα κιλα και σε νατουραλ αθλητες δε μπαινει ευκολα το 1 μυικο τον χρονο.....Επισης σκεψου οτι ειναι κατακομμενος συνεχεια και ολο το χρονο,δε μπορεις να εισαι κατω απο 12% λιπος ολο το χρονο δε το σηκωνει το σωμα,ασε που μικραινεις αντι να μεγαλωνεις τους μυς σου.


    Για να καταλαβεις τι εννοω αυτος ειναι ο Νatural Olympia τα τελευταια 3 χρονια ειναι 1.75 και γραφει 85κιλα σε φορμα κατω απο 12% λιπος 40 χρονων.Αυτο δε γινεται χωρις βοηθεια απο αλλα πραγματα.....το μεγεθος των μυων του Lazar ειναι το ιδιο περιεργο με αυτουνου,απλα εχει πιο ωραιο καλουπι ο Λαζαρ και φαινεται πιο ομορφο σε σημειο να σου περασει απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι φυσικος.


    Όνομα: jrcal2007-finals751.jpg Εμφανίσεις: 4412 Μέγεθος: 153,4 KB
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-05-12 23:07 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Τωρα λογικα δεν ειναι , αλλα στο βιντεακι που ειναι αρκετα κομμενος (αλλα και πολυ πιο μικρος σε ογκο) κατεβαινε σε διαγωνισμους natural bodybuilding.Οπως και να εχει ειχε και απο πριν τα γκενετικς
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-05-12 08:33 #23
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    καλα ε..αας μεν,αλλα ο τυπος εχει ΦΟΒΕΡΟ κορμι...και τι ζητησα απο τη μανα μου εγω πριν με βγαλει?Να μη μου εδινε ενδο-μεσομορφικο τυπο αλλα να επαιρνα λιγακι εκτο απο τον πατερα μου μπας και στον ογκο κρατησω λιγο πιο στενη τη μεση μου..Αλλα δεν εισακουστηκαν οι προσευχες μου ποτε..Ατιμα genetics!
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-05-12 23:09 #24
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nικο εχει νατουραλ αθλητες απλα ο τυπος ειναι 1.80 27 χρονων 88 κιλα σε φορμα,αν υποθεσεις οτι ηταν 75 κιλα γραμμωμενος οταν ξεκινησε τοτε πρεπει να γυμναζεται 10 χρονια + για να βαλει 13 μυικα κιλα και σε νατουραλ αθλητες δε μπαινει ευκολα το 1 μυικο τον χρονο.....Επισης σκεψου οτι ειναι κατακομμενος συνεχεια και ολο το χρονο,δε μπορεις να εισαι κατω απο 12% λιπος ολο το χρονο δε το σηκωνει το σωμα,ασε που μικραινεις αντι να μεγαλωνεις τους μυς σου.


    Για να καταλαβεις τι εννοω αυτος ειναι ο Νatural Olympia τα τελευταια 3 χρονια ειναι 1.75 και γραφει 85κιλα σε φορμα κατω απο 12% λιπος 40 χρονων.Αυτο δε γινεται χωρις βοηθεια απο αλλα πραγματα.....το μεγεθος των μυων του Lazar ειναι το ιδιο περιεργο με αυτουνου,απλα εχει πιο ωραιο καλουπι ο Λαζαρ και φαινεται πιο ομορφο σε σημειο να σου περασει απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι φυσικος.


    Όνομα: jrcal2007-finals751.jpg Εμφανίσεις: 4412 Μέγεθος: 153,4 KB
    Καταρχας ευχαριστω για την πληρη απαντηση, προσωπικα μου εφτασε..

    Εγω θα ηθελα να πω επιδη ολος ο κοσμος των νεων που γυμναζονται εχουν καποιο ειδολο. εγω ενταξει θεωρο τελειο και μαγκα αυτον που το κανει και μονο..! θα ηθελα ομως καποιες αποψεις σχετικα με το πως γινεται ενας νατουραλ δηλαδη εννοω, καλο ειναι να βαζεις κιλλα ωστε να κανεις ογκο , αλλα με την κοιλια τι γινεται ; εκει κολλαω και ειμαι καπως αντιθετος μετα πολλα κιλα , ασχετα οτι θα εχεις περισσοτερη δυναμη !

    Το αποτελεσμα που θα με ικανοποιούσε προσωπικα ειναι αυτο

    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 4185 Μέγεθος: 14,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-05-12 00:19 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Εχεις βαλει μεγαλους στοχους παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-05-12 09:04 #26
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις βαλει μεγαλους στοχους παντως
    Κοιταξε δεν λεω ακριβως σαν αυτον απλα τετοιο στυλ οχι πολυ ογκο και ενταξει οχι και την τρελη γραμμοση! οσο καιρο χρειαστει δεν εχω σκοπο να κανω κατι και να μεινω ετσι και να σταματησω.. επισης μιλαμε παντα για νατουραλ καταστασης!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-05-12 09:52 #27
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχας ευχαριστω για την πληρη απαντηση, προσωπικα μου εφτασε..

    Εγω θα ηθελα να πω επιδη ολος ο κοσμος των νεων που γυμναζονται εχουν καποιο ειδολο. εγω ενταξει θεωρο τελειο και μαγκα αυτον που το κανει και μονο..! θα ηθελα ομως καποιες αποψεις σχετικα με το πως γινεται ενας νατουραλ δηλαδη εννοω, καλο ειναι να βαζεις κιλλα ωστε να κανεις ογκο , αλλα με την κοιλια τι γινεται ; εκει κολλαω και ειμαι καπως αντιθετος μετα πολλα κιλα , ασχετα οτι θα εχεις περισσοτερη δυναμη !

    Το αποτελεσμα που θα με ικανοποιούσε προσωπικα ειναι αυτο

    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 4185 Μέγεθος: 14,3 KB
    βαλε φωτο να δουμε σκελετικη κατασκευη και μυικο συστημα αν και αυτα ειναι να χουμε να λεμε εγω κανω 14 χρονια προπονηση με καλη σκελετικη δομη και το καλυτερο που πετυχα ειναι αυτο που βλεπεις στο αβαταρ οταν εκανα διαιτα.δεν πιστευω οτι νατουραλ φτιαχνεις σωμα σαν το παλικαρι 20 χρονια να κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-05-12 10:02 #28
    Το avatar του χρήστη Νικος Τ.

    Εγγραφή
    27-04-2012
    Περ.
    Heraklion,Crete
    Μηνύματα
    193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλε φωτο να δουμε σκελετικη κατασκευη και μυικο συστημα αν και αυτα ειναι να χουμε να λεμε εγω κανω 14 χρονια προπονηση με καλη σκελετικη δομη και το καλυτερο που πετυχα ειναι αυτο που βλεπεις στο αβαταρ οταν εκανα διαιτα.δεν πιστευω οτι νατουραλ φτιαχνεις σωμα σαν το παλικαρι 20 χρονια να κανεις
    ενας φιλος μου εχει παρομοιο σωμα και παει 2 χρονια! ειναι 1.80 74 κιλλα! δεν θελω ιδιο σαν και αυτου νου οτι κανω με συμπληρωματα τιποτα παραπανω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-05-12 10:12 #29
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βρε ασε το φιλο σου και εγω ειχα κανα δυο φιλους πριν μερικα χρονια που επαιρναν μαγικο ζωμο μπηκαν μισοι απο εμενα στο γυμναστηριο και βγηκαν διπλοι απο μενα σε ενα χρονο οχι δυο!!!φυσικα υποστηριζαν οτι ηταν νατουραλαλλα και παλι εχεις την σκελετικη κατασκευη να γινεις σαν το εξωφυλλο?γιατι ακομα και με μαγικο ζωμο τα αποτελεσματα αυτα για καποιους ειναι αδυνατα.πχ μπορει να εχεις φαρδια λεκανη μικρη θωρακικη κοιλοτητα και πολυ στενους ωμους,οποτε τον κωλο σου να χτυπας κατω να μην μπορεις να φτιαξεις τετοιο αποτελεσμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 04-05-12 στις 10:16
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-05-12 10:16 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικος Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας φιλος μου εχει παρομοιο σωμα και παει 2 χρονια! ειναι 1.80 74 κιλλα! δεν θελω ιδιο σαν και αυτου νου οτι κανω με συμπληρωματα τιποτα παραπανω...
    Ο φίλος μπορεί να έχει τρομερά genetics αν και το θεωρώ λίγο δύσκολο σε 2 χρόνια τέτοιο κορμί.Κανε εσύ την γυμναστική σου και θα δεις οτι με τον καιρό θα γίνεσαι συνέχεια καλύτερος γνώμη μου είναι να μην βάζεις τέτοιους στόχους γιατί πολύ απλά μπορεί να απογοητευτείς όταν δεις οτι δεν μπορείς να τον πετύχεις και να τα παρατήσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία