Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 72
  1. 03-05-12 16:27 #16
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι παλι μας ριχνετε εμας..που ειναι η σταμπα μας στην πλατη οεο;

    Νίκη, η στάμπα της αντρικής μπλούζας δε χωράει στη γυναικεία και επειδή γενικά τα γυναικειά μπλουζάκια είναι λίγα, δε συνέφερε να βγάλουμε άλλη στάμπα.. για αυτό αυτή η διαφοροποίηση


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ankh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Muscleboss εγω που ειμαι πατρα γινεται να το παραλαβω απο εσενα κατευθειαν? πατρα δεν μενεις?συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτος..
    Δε ξέρω αν θα με προλάβεις ankh, σε λίγες μέρες φεύγω οριστικά από Πάτρα. Ίσως μπορείς να επικοινωνήσει με το μέλος sourla αν μπορείς να παραλάβεις από αυτόν, αλλά και πάλι δεν είναι βέβαιο.
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  2. 03-05-12 16:34 #17
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκη, η στάμπα της αντρικής μπλούζας δε χωράει στη γυναικεία και επειδή γενικά τα γυναικειά μπλουζάκια είναι λίγα, δε συνέφερε να βγάλουμε άλλη στάμπα.. για αυτό αυτή η διαφοροποίηση




    Δε ξέρω αν θα με προλάβεις ankh, σε λίγες μέρες φεύγω οριστικά από Πάτρα. Ίσως μπορείς να επικοινωνήσει με το μέλος sourla αν μπορείς να παραλάβεις από αυτόν, αλλά και πάλι δεν είναι βέβαιο.
    Βαλτε μας λιγοτερη εξελιξη .... αλλα οχι και σκετη ρε Πανο!!!Αρα εμεις ποτε δεν θα εχουμε ολοκληρωμενη μπλουζα;
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  3. 03-05-12 17:25 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι γυρω στο 183 και καπου στα 80 κιλα....απο μπερσκα και τετοια φοραω Μ.....Το ιδιο δεν ειναι και αυτο????
    Για medium εισαι,αν θες να ειναι στενη γραμμη.
     

  4. 03-05-12 18:19 #19
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με τα μεγέθη παιδιά να σας πω πως είναι σχετικά στενή η γραμμή τους. Όσοι πήρατε πέρυσι, είναι τα ίδια, ξέρετε πάνω κάτω.
    Ένα παράδειγμα, εγώ είμαι 1.73 / 78-80 κιλά και το Μ μου είναι κανονικό, όχι κολλητό αλλά ούτε και για προπόνηση.
    Aς γράψουν κάποιοι ακόμη που πήρανε πέρσι, ύψος, κιλά και τι νούμερο φοράνε για να έχουν έναν μπούσουλα οι υπόλοιποι.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για medium εισαι,αν θες να ειναι στενη γραμμη.
    Καταρχην πολυ ωραιο σχεδιο,κλασσικο οπως τα προπερσινα!!

    Αν ειναι παντως οπως τα προπερσινα (επειδη περισυ δεν πηρα) τα νουμερα ειναι αρκετα μεγαλα.Ειμαι 1.85-105 κιλα και το large δεν ειναι κολλητο ουτε κατα διανοια,το medium μου ειναι κολλητο αλλα οχι τσιτα.Το medium στα 90 μου ηταν καπως στενο,αλλα παλι ειχε λιγο αερα μεσα,για να χετε ενα μπουσουλα οι πολλά βαρή
     

  5. 03-05-12 18:42 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Να δωσω μια απαραίτητη διευκρίνηση,ευκαιρίας δοθείσης από αυτο που είπε ο Βασίλης:
    Απο τα προπερσινα σχεδια εχει χρησιμοποιηθεί το Muscle Evolution καθως άρεσε και πολλοι δεν το είχαν προλάβει....Αυτη είναι η μόνη συνδεση με τα μπλουζακια τα προπερσινα.
    Από εκει και περα,ύφασμα,ποιότητα και γραμμή μπλουζας θα λαβετε υπόψην ώς στάνταρ τα περσινα μπλουζάκια, με τον Dorian.
     

  6. 03-05-12 19:39 #21
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να δωσω μια απαραίτητη διευκρίνηση,ευκαιρίας δοθείσης από αυτο που είπε ο Βασίλης:
    Απο τα προπερσινα σχεδια εχει χρησιμοποιηθεί το Muscle Evolution καθως άρεσε και πολλοι δεν το είχαν προλάβει....Αυτη είναι η μόνη συνδεση με τα μπλουζακια τα προπερσινα.
    Από εκει και περα,ύφασμα,ποιότητα και γραμμή μπλουζας θα λαβετε υπόψην ώς στάνταρ τα περσινα μπλουζάκια, με τον Dorian.
    Τα οποια σε σχεση με τα προπερσινα ποια ειναι?Νταξει,φανταζομαι (και οσο κοβει το ματι απο εικονα) οτι τα περσινα ηταν λιγο καλυτερα σε θεμα ποιοτητας αλλα ως νουμερα δε μπορω να διακρινω.Αφου ομως δεν εχουν σχεση με τα προπερσινα τοτε μη λαβει κανεις υπ οψη το σχολιο μου.
     

  7. 03-05-12 20:58 #22
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Βασίλη το υφασμα περυσι ειναι απο τα πιο χοντρά και ανθεκτικά ,με συνέπεια να κάθεται ωραία πανω στο σώμα.
    Δεν ειναι δηλαδη από αυτά τα λεπτα που τσαλακωνουν ευκολα και χάνουν την φόρμα τους...
    Όσον αφορα στο πως κάθεται πανω στο σώμα,νομίζω ότι τα προπέρσινα ήταν πιο ομοιόμορφα ενω τα περσινα με τον Yates είχαν πιο αθλητική "φόρμα¨,δηλαδή πιο στενα σε πλατη,στήθος ,ωμους
    (Εκτός αν εγω είμαι πιο "μεγαλος" σε αυτα τα σημεία και μου φαίνεται ετσι )

    υ.γ. Ειναι αίσθηση μου και δεν ξερω αν ισχύει απόλυτα.
     

  8. 03-05-12 21:05 #23
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    εγω περισυ πηρα το Large,στους ωμους,στηθος,πλατη,οπως λεει και ο κωστας ειναι πιο εφαρμοστο,ενω κατω πεφτει ωραια,καλυπτωντας τις μεγαλυτερες μεσες(οπως η δικια μου ) λογω "βαριου-χοντρου" υφασματος...

    For the record ειμαι 1.81-1.82,92 κιλα.
    τιποτα...
     

  9. 03-05-12 21:06 #24
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαλτε μας λιγοτερη εξελιξη .... αλλα οχι και σκετη ρε Πανο!!!Αρα εμεις ποτε δεν θα εχουμε ολοκληρωμενη μπλουζα;
    παρε μια αντρικη να εχεις και σταμπα.. αμαν πιαααα!!! μηπως ξερει κανεις οτι ειναι αντρικη? εδω εχουμε παραγγελιες γυναικεια μπλουζακια που θελουν να φορεσουν αντρες μονο και μονο που ειναι χωρις μανηκι.
     

  10. 03-05-12 21:08 #25
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω εχουμε παραγγελιες γυναικεια μπλουζακια που θελουν να φορεσουν αντρες μονο και μονο που ειναι gay
    καλα που θα το κραταγες μυστικο...
    τιποτα...
     

  11. 03-05-12 21:16 #26
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε μια αντρικη να εχεις και σταμπα.. αμαν πιαααα!!! μηπως ξερει κανεις οτι ειναι αντρικη? εδω εχουμε παραγγελιες γυναικεια μπλουζακια που θελουν να φορεσουν αντρες μονο και μονο που ειναι χωρις μανηκι.
    Καλε μπλουζακι θελω οχι φουστανι
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  12. 03-05-12 21:17 #27
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ...
    Y.o.l.o
     

  13. 03-05-12 21:28 #28
    Προεπιλογή
    Δε ξέρω αν θα με προλάβεις ankh, σε λίγες μέρες φεύγω οριστικά από Πάτρα. Ίσως μπορείς να επικοινωνήσει με το μέλος sourla αν μπορείς να παραλάβεις από αυτόν, αλλά και πάλι δεν είναι βέβαιο.
    Δεν πειραζει ευχαριστω!! θα το παραγγειλω κανονικα!
     

  14. 03-05-12 21:38 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Πιστευω ότι τα μπλε θα γινουν τα αγαπημενα μου
     

  15. 03-05-12 22:49 #30
    Προεπιλογή
    θα ηταν ευκολο για εμας τα καινουργια μελη που δεν γνωριζουμε ουτε τα περσινα ουτε τα προπερσινα, να δοθει μια παραπανω διευκρινη οσον αφορα τα μεγέθη ??
    π.χ. περιφέρεια στηθους η κατι τετοιο που θα βοηθουσε??

    Ευχαριστω και συγνωμη αν γινομαι κουραστικος απλα ειμαι απο επαρχια και δεν θελω να περιμενω τοσες μερεσ να μου ερθουν και μετα να μην ειναι οπως τις θελω πανω μου
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία