Σελίδα 12 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 1161
  1. 16-05-12 17:35 #166
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Αυτο που πιστευω ειναι οτι βαζεις μικρο χρονικο διαστημα και θελεις σε αυτο το μικρο διαστημα μεγαλη διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-12 19:51 #167
    Προεπιλογή
    Worst Απλά δεν θέλω να πάρω πολύ όγκο οπότε καλύτερα να κάνω περισσότερο γράμμωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-05-12 20:35 #168
    Το avatar του χρήστη lonsdale

    Εγγραφή
    14-12-2011
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    319
    Προεπιλογή
    Σε 15 μερες δεν θα προλαβεις να παρεις ογκο,δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα
    ΟΙ ΜΠΥΡΕΣ ΜΕ ΕΣΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-05-12 20:38 #169
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Worst Απλά δεν θέλω να πάρω πολύ όγκο οπότε καλύτερα να κάνω περισσότερο γράμμωση
    Ρε boy εδω αλλοι παλευουν να γινουν τεραστιοι μια ζωη ολοκληρη κι ομως δεν το καταφερνουν..και μαλιστα με προπονησεις που δεν μπορεις καν να φανταστεις...Γιατι δεν καταλαβαινεις οτι δεν εχεις ογκο για να γραμμωσεις..Για να πεις οτι μπαινεις σε φαση γραμμωσης,πρεπει να αφιερωσεις απο τωρα μεχρι τον απριλη που θα ερθει,χρονο για ογκο..Να προλαβει το σωμα σου να βαλει λιγη μαζα παντου..Για να μπει το σωμα σου σε "λειτουργια" γραμμωσης πρεπει να εχει μυς..Που εσυ δυστυχως δεν εχεις..Αραγε διαβαζεις τα sticky του φορουμ???Δεν νομιζω..Ξεκινα να διαβαζεις...και οτι δεν καταλαβαινεις ρωτα το στο καταλληλο τοπικ...ΜΗΝ αγχωνεσαι...Σε 30 μερες δεν καταφερνεις κατι...Ισα-ισα τοτε ειναι που το κορμι σου θα αρχισει να "σοκαρεται" και να καταλαβαινει οτι του ασκεις αντισταση..Και εχε υπομονη..Το κανεις για σενα,οχι για την παραλια,ουτε για τους αλλους..
    Παντα φιλικα,
    Νικος
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-05-12 20:59 #170
    Προεπιλογή
    Τουλάχιστον μήπως έχετε να μου πρωτήνετε κάτι το οποίο να μπορώ να το αγοράσω από το φαρμακείο και να βοηθάει στο κάψιμο του λίπους??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-05-12 21:14 #171
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον μήπως έχετε να μου πρωτήνετε κάτι το οποίο να μπορώ να το αγοράσω από το φαρμακείο και να βοηθάει στο κάψιμο του λίπους??
    για ποιο λογο?εισαι μονο 17..η τεστο σου πεταει...ΣΤΡΩΣΕ λιγακι τον ποπο σου..χυσε λιγο ιδρωτα..και ΜΑΘΕ τι σημαινει γυμναστικη..κοινως διαβασε...αφου ολοι που σχολιαζουν σου λενε δυο-τρια πραγματα..ακουσε τα τα ρημαδια...
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-05-12 21:16 #172
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-05-12 21:29 #173
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ Νίκο
    Εχε υποψιν σου οτι στα λεω απο ενδιαφερον και οχι με νευρα κτλ...Ο γραπτος λογος ειναι λιγο περιεργος..
    Ρε μικρε εγω ειμαι 22..Στη ηλικια σου ημουν 103 κιλα...Ειχα μεγαλη κοιλια αλλα ειχα και πολυ μαζα...Ετρωγα ενα ταψι φαγητο και πηγαινα 2 ωρες και επαιρνα φωτια στο gym..Αυτο βεβαια μου κοστισε...Μεγαλη κοιλια...Αλλα με τον καιρο και την υπομονη καταφερα να την φερω σε καλο επιπεδο..τωρα ειμαι 85 κιλα και προσπαθω να ΜΑΘΑΙΝΩ oσα περισσοτερα μπορω..Καποτε ηταν train harder...Τωρα πια ειναι και train SMARTER..!Το να τρωω πολυ δεν ηταν σωστο..Δεν υπαρχει μονο ογκολαγνεια η κοιλιακομανια...Στοχος μας ειναι μια συμμετρικη σωματικη κατασταση με καλη υγεια...οχι το πως θα ριξουμε με το six pack το γκομενακι που καθεται στη διπλανη ομπρελα...(οχι ομως οτι θα μας χαλαγε ε?!!)
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-05-12 21:37 #174
    Προεπιλογή
    Φυσικά και δεν θα μας χάλαγε Νίκο και καλά τα λες χρειάζεται κόπος και προσπάθεια για καλά αποτελέσματα αλλά να σε ρωτήσω μπορώ να τρώω και ψάρια τώρα στην περίοδο όγκου??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-05-12 21:50 #175
    Το avatar του χρήστη -Nikolakis-

    Εγγραφή
    21-11-2009
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    309
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και δεν θα μας χάλαγε Νίκο και καλά τα λες χρειάζεται κόπος και προσπάθεια για καλά αποτελέσματα αλλά να σε ρωτήσω μπορώ να τρώω και ψάρια τώρα στην περίοδο όγκου??
    δες τα πμ σου για να μην φορτωνουμε το θεμα σου με αλλα πραγματα εκτος των φωτογραφιων..
    "there is no reason to be alive if you can't do deadlift"
    Jón Páll Sigmarsson
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-05-12 21:51 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και δεν θα μας χάλαγε Νίκο και καλά τα λες χρειάζεται κόπος και προσπάθεια για καλά αποτελέσματα αλλά να σε ρωτήσω μπορώ να τρώω και ψάρια τώρα στην περίοδο όγκου??
    Ναι, γιατί να μην μπορείς?
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-05-12 21:52 #177
    Προεπιλογή
    Α ωραία γιατί αύριο θα πάω για ψάρεμα σε ένα καλό σημείο και όπως φαίνεται θα έχω καλή σοδιά
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-05-12 22:05 #178
    Προεπιλογή
    Τι προτείνετε να τα τηγανίσω η να τα ψήσω στο φούρνο πιο είναι καλύτερο?? γιατί δεν θέλω και πάρα πολύ λάδι
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-05-12 22:11 #179
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι προτείνετε να τα τηγανίσω η να τα ψήσω στο φούρνο πιο είναι καλύτερο?? γιατί δεν θέλω και πάρα πολύ λάδι
    Ε τότε ψήστα..γνωστά πράγματα αυτά.
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-05-12 22:13 #180
    Προεπιλογή
    Ωραία ψημένα ψάρια το καλύτερο φαΐ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262 ... ΤελευταίαΤελευταία