Σελίδα 23 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324253373 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 331 έως 345 από 1161
  1. 11-01-13 23:12 #331
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τουμπανο συνεχισε ετσι
    Ειρωνικο η οχι;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-01-13 23:30 #332
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τουμπανο συνεχισε ετσι
    φιλε να σου πω κατι αν δεν ξερεις τους στοχους μου η δεν μπορεις να τους καταλαβεις απλα μην συμμετασχεις αλλο στο τοπικ μου εγω θελω να κανω αεροβιο μονο για την προετημασια και μετα θα μπω για ογκο αν δεν σου αρεσει απλα μην γραφεις γιατι μονο ειρωνια εισαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-01-13 23:30 #333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειρωνικο η οχι;
    ολες του η απαντησεις παντα ηταν ειρωνικες φιλε δεν απαντησε ποτε κανονικα αλλα δεν καταλαβαινει τους στοχους μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-13 23:31 #334
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 θες κρεας επανω σου...
    ναι φιλε σημερα πειρα διατροφη για να μπουν κιλα παραπανο και ξεκιναω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-13 01:18 #335
    Προεπιλογή
    Φιλε μην το παιρνεις σαν ειρωνια αλλα αυτη η φωτο κ τα μετα σχολια εβγαλαν πολυ γελιο κ επειδη το γελιο σημερα ολο κ σπανιζει ,καλο εκανες. Αρκει φυσικα να μην το παρεις σαν προσωπικη κοροιδια κ ειρωνια ,ενταξει εβαλες μια φωτο που απο μονος σου εδωσες λαβη για σχολια χωρις φυσικα να το εκανες επιτηδες ,αλλα δεστο απο την κωμικη κ ευχαριστη πλευρα.
    Αν προσεξες κ καποιο προηγουμενο ποστ απο ενα παληκαρι ,σου ειπε με εκανες κ γελασα πολυ αλλα σου ειπε κ καλη συνεχεια ,γι αυτο μην το περνεις κ πολυ προσωπικα

    Για το σωμα σου τωρα στις τελευταιες φωτο (εκτος αυτη με το χερι)φαινεσαι σαν να εχεις ηδη αρχισει να βαζεις μυικη μαζα μια κ οι κοιλιακοι σου δεν φαινονται κοφτεροι οπως στις προηγουμενες. Κ τα ποδια δυνατα φαινονται κ αρκετα ανεπτυγμενα συγκρητικα με τις προηγουμενες φωτο ομως που φαινοτανε ο κορμος σου αδυνατος αλλα στεγνος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-13 09:25 #336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μην το παιρνεις σαν ειρωνια αλλα αυτη η φωτο κ τα μετα σχολια εβγαλαν πολυ γελιο κ επειδη το γελιο σημερα ολο κ σπανιζει ,καλο εκανες. Αρκει φυσικα να μην το παρεις σαν προσωπικη κοροιδια κ ειρωνια ,ενταξει εβαλες μια φωτο που απο μονος σου εδωσες λαβη για σχολια χωρις φυσικα να το εκανες επιτηδες ,αλλα δεστο απο την κωμικη κ ευχαριστη πλευρα.
    Αν προσεξες κ καποιο προηγουμενο ποστ απο ενα παληκαρι ,σου ειπε με εκανες κ γελασα πολυ αλλα σου ειπε κ καλη συνεχεια ,γι αυτο μην το περνεις κ πολυ προσωπικα

    Για το σωμα σου τωρα στις τελευταιες φωτο (εκτος αυτη με το χερι)φαινεσαι σαν να εχεις ηδη αρχισει να βαζεις μυικη μαζα μια κ οι κοιλιακοι σου δεν φαινονται κοφτεροι οπως στις προηγουμενες. Κ τα ποδια δυνατα φαινονται κ αρκετα ανεπτυγμενα συγκρητικα με τις προηγουμενες φωτο ομως που φαινοτανε ο κορμος σου αδυνατος αλλα στεγνος.
    οχι φιλε δεν μιλαω για ολους που σχολιασανε ενταξει εγινε ενα λαθος το οποιο προκαλουσε γελιο δεν λεω απλα ενα συγκεκριμενο ατομο που δεν εχει καταλαβει τι θελω να κανω ολο ειρωνευεται γι αυτο το λεω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-13 09:26 #337
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε δεν μιλαω για ολους που σχολιασανε ενταξει εγινε ενα λαθος το οποιο προκαλουσε γελιο δεν λεω απλα ενα συγκεκριμενο ατομο που δεν εχει καταλαβει τι θελω να κανω ολο ειρωνευεται γι αυτο το λεω
    απο σημερα εχω ξεκινησει διατροφη για να βαλω κιλα και ευχαριστω για τα καλα σχολια να εισαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-13 16:30 #338
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καποια ποστ πηγαν στα οφ..
    sAVAZz,μην το πολυ ζοριζεις..μια φορα κανουμε πλακα μετα το ξεχειλωνουμε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-13 16:36 #339
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καποια ποστ πηγαν στα οφ..
    sAVAZz,μην το πολυ ζοριζεις..μια φορα κανουμε πλακα μετα το ξεχειλωνουμε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-01-13 01:59 #340
    Προεπιλογή
    Λοιπον πρεπει να ξεκαθαρισω κατι οσο ειμαι 3 λυκειου δεν εχω χρονο για γυμναστηριο συνεπως δεν μπορω να μπω σε ογκο γιατι θελω να ασχοληθω περισσοτερο με τα αθληματα καλο θα ηταν λοιπον οσοι μπενεται εδω να σταματησετε να γραφεται θελεις ογκο και θελεις ογκο το ξερω οτι χρειαζομαι αλλα προς το παρον μου ειναι αχρηστες αυτες οι συμβουλες για το μελλον δεν λεω οχι... εδω γραφουν οσοι θελουν να με βοηθησουν γραφοντας για απλες ασκησεις στο σπιτι για να σφιξω και μπροστα στην κοιλια που να παιρνουν κανα μισαωρο και γενικα να με βοηθησουν με το τρεξιμο την αντοχη και στην δημιουργια ισοτονικων ποτων
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-01-13 02:06 #341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον πρεπει να ξεκαθαρισω κατι οσο ειμαι 3 λυκειου δεν εχω χρονο για γυμναστηριο συνεπως δεν μπορω να μπω σε ογκο γιατι θελω να ασχοληθω περισσοτερο με τα αθληματα καλο θα ηταν λοιπον οσοι μπενεται εδω να σταματησετε να γραφεται θελεις ογκο και θελεις ογκο το ξερω οτι χρειαζομαι αλλα προς το παρον μου ειναι αχρηστες αυτες οι συμβουλες για το μελλον δεν λεω οχι... εδω γραφουν οσοι θελουν να με βοηθησουν γραφοντας για απλες ασκησεις στο σπιτι για να σφιξω και μπροστα στην κοιλια που να παιρνουν κανα μισαωρο και γενικα να με βοηθησουν με το τρεξιμο την αντοχη και στην δημιουργια ισοτονικων ποτων
    τοτε για ποιο λογο εβαλες φοτο ! για να σου πουμε την γνωμη μας!
    NO GUTS, NO GLORY - NO PAIN, NO GAIN - NO RISKS, NO REWARDS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-01-13 02:09 #342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον πρεπει να ξεκαθαρισω κατι οσο ειμαι 3 λυκειου δεν εχω χρονο για γυμναστηριο συνεπως δεν μπορω να μπω σε ογκο γιατι θελω να ασχοληθω περισσοτερο με τα αθληματα καλο θα ηταν λοιπον οσοι μπενεται εδω να σταματησετε να γραφεται θελεις ογκο και θελεις ογκο το ξερω οτι χρειαζομαι αλλα προς το παρον μου ειναι αχρηστες αυτες οι συμβουλες για το μελλον δεν λεω οχι... εδω γραφουν οσοι θελουν να με βοηθησουν γραφοντας για απλες ασκησεις στο σπιτι για να σφιξω και μπροστα στην κοιλια που να παιρνουν κανα μισαωρο και γενικα να με βοηθησουν με το τρεξιμο την αντοχη και στην δημιουργια ισοτονικων ποτων
    έχεις δίκιο. ο μυικός όγκος είναι άχρηστος στο τρέξιμο.






    Κάτι μου λέει ότι έχεις ψύχωση με τους κοιλιακούς και κάνεις τα πάντα να τους κρατήσεις. Άμα πραγματικά σε ενδιέφερε η επίδοση σου σε οποιοιδήποτε άθλημα τότε θα έκανες στοχευμένη προπόνηση δύναμης. Όλα τ'άλλα που λές δεν κολλάνε. Το να είσαι αδύνατος δεν βοηθάει σε τίποτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-01-13 03:23 #343
    Προεπιλογή
    για μενα 8ες ογκο μαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-01-13 08:09 #344
    Προεπιλογή
    το ξερω οτι χρειαζομαι ογκο αλλα οπως ειπα δεν εχω μερα να παω γυμναστηριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-01-13 12:03 #345
    Προεπιλογή
    Φαε ρε φιλε....με το φαι θα αποκτησεις ογκο
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 23 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 1321222324253373 ... ΤελευταίαΤελευταία