Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 08-05-12 17:20 #1
    Το avatar του χρήστη SteliosJW

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή Να σας συστηθω;;;
    Το ονομα μου ειναι Στελιος ειμαι 21 χρονων και εχω γραφτει στο φορουμ για να γνωριστουμε και να ανταλλαξουμε αποψεις που θα με βοηθησουν να πετυχω το στοχο μου. Λοιπον ασχολουμαι με τη γυμναστικη πεντε χρονια, την οποια ο πατριος μου μ'εκανε να την αγαπησω, θυμαμαι που ημουνα μικρος και με ρωτουσε: ποιος εχει μεγαλυτερο μπρατσο, εγω η ο ηρακλης; !!! Ηταν η εποχη τοτε που στην ηλικια των πεντε ειχαμε παει στον κινηματογραφο να δουμε τον Ηρακλη της Disney, ωραιες εποχες συνεχιζω...Αρχισα στα 16 μου να σηκωνω βαρακια στο γυμναστηριο και να φτιαχνω σιγα-σιγα το σωμα μου, ωσπου τραυματιστηκε καποια στιγμη ο τενοντας του ωμου...εντελως βλακωδως, με τον οποιο αντιμετωπιζω ακομα προβληματα. Λιγες μερες μετα τον τραυματισμο παρουσιαστικα στο στρατο οπου επελεξα να μπω στις ειδικες δυναμεις, καταφερα να περασω αλεξιπτωτα, δεν το βαλα κατω, επισης καταφερα να χασω καποια ασχημα κιλα που ειχα πανω μου! 6 κιλα για την ακριβεια(απο 74 πηγα 68)! . Πλεον, καποιους μηνες μετα αφου αρχισα ξανα τη γυμναστικη εχω στοχο να φτασω τα 90 κιλα κι οσων το δυνατον μυικα κι εχω υψος 1.76 , επειτα να γραμμωσω στα 90 Αυτος ειναι ο στοχος μου...
    If you want explosion in life, you gotta light a flame first.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-12 18:21 #2
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-05-12 10:49 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες στο φορουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-05-12 10:58 #4
    Το avatar του χρήστη Lucif3r

    Εγγραφή
    06-07-2011
    Περ.
    Αthens
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SteliosJW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ονομα μου ειναι Στελιος ειμαι 21 χρονων και εχω γραφτει στο φορουμ για να γνωριστουμε και να ανταλλαξουμε αποψεις που θα με βοηθησουν να πετυχω το στοχο μου. Λοιπον ασχολουμαι με τη γυμναστικη πεντε χρονια, την οποια ο πατριος μου μ'εκανε να την αγαπησω, θυμαμαι που ημουνα μικρος και με ρωτουσε: ποιος εχει μεγαλυτερο μπρατσο, εγω η ο ηρακλης; !!! Ηταν η εποχη τοτε που στην ηλικια των πεντε ειχαμε παει στον κινηματογραφο να δουμε τον Ηρακλη της Disney, ωραιες εποχες συνεχιζω...Αρχισα στα 16 μου να σηκωνω βαρακια στο γυμναστηριο και να φτιαχνω σιγα-σιγα το σωμα μου, ωσπου τραυματιστηκε καποια στιγμη ο τενοντας του ωμου...εντελως βλακωδως, με τον οποιο αντιμετωπιζω ακομα προβληματα. Λιγες μερες μετα τον τραυματισμο παρουσιαστικα στο στρατο οπου επελεξα να μπω στις ειδικες δυναμεις, καταφερα να περασω αλεξιπτωτα, δεν το βαλα κατω, επισης καταφερα να χασω καποια ασχημα κιλα που ειχα πανω μου! 6 κιλα για την ακριβεια(απο 74 πηγα 68)! . Πλεον, καποιους μηνες μετα αφου αρχισα ξανα τη γυμναστικη εχω στοχο να φτασω τα 90 κιλα κι οσων το δυνατον μυικα κι εχω υψος 1.76 , επειτα να γραμμωσω στα 90 Αυτος ειναι ο στοχος μου...

    Kαλως ηρθες

    Εγω μπαινω του χρονου κ εχω δηλωσει ειδικες δυναμεις μπας κ καταφερω να μπω στα αλεξιπτωτα..
    Πως ηταν???????
    "Every workout is one step closer to your goal"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-05-12 12:08 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-05-12 19:00 #6
    Το avatar του χρήστη SteliosJW

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lucif3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλως ηρθες

    Εγω μπαινω του χρονου κ εχω δηλωσει ειδικες δυναμεις μπας κ καταφερω να μπω στα αλεξιπτωτα..
    Πως ηταν???????
    Σου ευχομαι να τα καταφερεις, πεισμα θελει και υπομονη. Πολυ γενικη μεν η ερωτηση σου. Αυτα που αξιζουν παντως ειναι τα λευτα, τα μορια, τα αλματα και καμια ασκηση π.χ 50αρα . Στη ΣΧΑΛ(Σχολη Αλεξιπτωτιστων) ηταν λιγο ζορικα αλλα ειναι μεχρι την απονομη της πουλαδας μετα λουφα.
    If you want explosion in life, you gotta light a flame first.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-05-12 20:17 #7
    Προεπιλογή
    Γεια Στελιο συγχαρητηρια για την προσπαθεια που καταβαλεις. Ψηλος ο στοχος σου για 90 γραμμωμενα κιλα με 1,76 υψος θα τα καταφερεις ομως αν ακολουθησεις δυσβατο μονοπατι Ποσταρε και καμια φωτο αν εχεις. ειμαστε και ιδια ηλικια εσυ βεβαια ξεκινησες απ τα 16 ενω εγω εχω 1,5 χρονο καλες προπονησεις καλη θητεια και σου ευχομαι υγεια και ευεξια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-05-12 22:03 #8
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Εχεις υψηλους στοχους ειναι η αληθεια..μην μασας ομως Με πιστη και θεληση ολα γινονται
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-05-12 22:31 #9
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες και καλη πορεια στο στοχο σου!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-05-12 23:03 #10
    Προεπιλογή
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-05-12 04:38 #11
    Προεπιλογή
    Live modern.Train old.Eat ancient
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-05-12 10:21 #12
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ Στέλιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-05-12 11:08 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες στην παρέα μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-05-12 14:01 #14
    Το avatar του χρήστη Lucif3r

    Εγγραφή
    06-07-2011
    Περ.
    Αthens
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SteliosJW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου ευχομαι να τα καταφερεις, πεισμα θελει και υπομονη. Πολυ γενικη μεν η ερωτηση σου. Αυτα που αξιζουν παντως ειναι τα λευτα, τα μορια, τα αλματα και καμια ασκηση π.χ 50αρα . Στη ΣΧΑΛ(Σχολη Αλεξιπτωτιστων) ηταν λιγο ζορικα αλλα ειναι μεχρι την απονομη της πουλαδας μετα λουφα.
    ειχες κανενα θεμα με την μεση σου μετα τις πτωσεις?
    βασικα αυτο που με φοβιζει ειναι οτι εχω κοντα 2 μυωπια
    "Every workout is one step closer to your goal"
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-05-12 19:37 #15
    Το avatar του χρήστη SteliosJW

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lucif3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχες κανενα θεμα με την μεση σου μετα τις πτωσεις?
    βασικα αυτο που με φοβιζει ειναι οτι εχω κοντα 2 μυωπια
    Το οριο μυωπιας αν θυμαμαι καλα ηταν και στα δυο συνολο 3. Προς το παρον δεν εχω προβλημα με τη μεση. Ισως προκυψει κατι σε μεγαλυτερη ηλικια. Παντως στο γυμναστηριο τωρα πια προσεχω και φοραω και ζωνη
    If you want explosion in life, you gotta light a flame first.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία