Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 58
  1. 31-07-13 20:42 #16
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gamatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα... μια ηλιθια ερωτηση που εχω να κανω... Επειδη δεν εχει ζαχαρη μεσα σημαινει οτι δεν δινει πολυ λιπος σε σχεση με αλλες ή αυτο που παιζει σημαντικο ρολο ειναι οι υδατανθρακες που περιεχει;
    μετα την γυμναστικη που την επερνα, ειχα παρει 110 γραμμαρια δηλαδη τη μιση ποσοτητα που λεει, δεν ειδα να πηρα λιπος,δεν δοκιμασα να πιω περισσοτερο,κυριως για μετα τα βαρη ειναι αν την παρεις κ μεσα στη μερα για να σθμπληρωσεις θα ξεφυγεις σιγουρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-08-13 19:40 #17
    Προεπιλογή
    Ε λογικα αν δεν πηρες λιπος δεν πρεπει να δεινει γτ ετσι μου ειπε και καποιος φιλος που χρησιμοποιησε κανονικη δοσολογια και υποστηριξε οτι λογο οτι δεν εχει μαλλον καθολου ζαχαρη. Τωρα δεν ξερω τι ισχυει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-14 12:40 #18
    Προεπιλογή ULTRA MASS 4500g (STACKER 2)
    καλησπέρα..Eκανα ενα search αλλα δεν βρηκα κατι για την συγκεκριμενη πρωτεινη. τίποτα εντύπωσης έχουμε ?








    Όνομα: 379_1313.jpg Εμφανίσεις: 1574 Μέγεθος: 40,4 KB
    Όνομα: Screenshot_1.png Εμφανίσεις: 1511 Μέγεθος: 60,5 KB


    τελικά υπαρχή ας το σβήσει κάποιος δε το είχα προσέξει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SkullWolf : 03-12-14 στις 12:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-15 20:17 #19
    Προεπιλογή
    Πολυ καλη πρωτεινουλα για καποιον που θελει εξτρα θερμιδες , με πολυ γλυκια γευση (σοκολατα ) και διαλυεται ευκολα . Στα τρια σκουπακια η δοση ειναι μια χαρα !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-15 13:34 #20
    Το avatar του χρήστη HasheSss

    Εγγραφή
    17-09-2013
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Ότι πιο καλό έχω δοκιμάσει σε γεύση βανίλιας! Αν και είμαι πολύ περισσότερο της σοκολάτας η βανίλια της μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-01-15 00:51 #21
    Προεπιλογή
    σ ενα φιλο μου προτεινε ο πωλητης στα xtreme τη γευση cookies....τη δοκιμασα κι ειναι απιστευτη κατα τη γνωμη αν και γενικα η στακερ το χει με τις γευσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-04-15 17:41 #22
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδια
    το εχω παρει 2 φορες και ειδα αρκετο ποιοτικο ογκο με λιγο λοιπος διοτι εχει και αρκετη ζαχαρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-04-15 19:32 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο animal rules Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια
    το εχω παρει 2 φορες και ειδα αρκετο ποιοτικο ογκο με λιγο λοιπος διοτι εχει και αρκετη ζαχαρη
    μηδέν ζάχαρη έχει, σύμφωνα πάντα με την ετικέτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-04-15 23:34 #24
    Προεπιλογή
    Και εγω 2 συσκευασιες ηδη με χρηση μονο μετα την προπονηση(+προσθετη whey στο shaker) και θα την επαιρνα παλι ανετα.Καποιες φορες την εβδομαδα την χρησιμοποιω και σαν γευμα πριν το πρωινο...
    Τα ποσοστα λιπους μου παραμενουν τα ιδια..μεχρι στιγμης τουλαχιστον.Παντως απο 4 διαφορετικες gainers που εχω χρησιμοποιησει,εχει μααακραν την καλυτερη διαλυτοτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-04-15 14:20 #25
    Προεπιλογή
    αν και ειμαι καινουργιος στο site πυστευω πως mass gainer χωρις εστω και λιγο ζαχαρη δεν γεινετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-09-15 12:16 #26
    Προεπιλογή
    Η συσκευασία άλλαξε τελευταία και σας την παρουσιάζουμε μαζί με το νέο πινακάκι συστατικών.

    Όνομα: Ultra-Mass.jpg Εμφανίσεις: 1079 Μέγεθος: 77,3 KB

    Όνομα: Ultra Mass - Sup. Facts.jpg Εμφανίσεις: 1115 Μέγεθος: 166,1 KB

    Κρίνοντας από την προηγούμενη σαιζόν που είχε μεγάλη ζήτηση, έχουμε παραγγείλει άπειρες σακούλες
    για να είμαστε έτοιμοι! Οι γεύσεις της, από τις κορυφαίες, αν και αυτό πάντα είναι υποκειμενικό.

    Βγαίνει μόνο σε συσκευασία 10lb, αν και έχουμε προτείνει στην εταιρία να την βγάλει και σε 5lb.
    Ίσως να εισακουστούμε κάποια στιγμή…
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-11-15 13:31 #27
    Προεπιλογή
    Ήρθε τελικά η Ultra Mass και σε πιο μικρή συσκευασία, 2270gr.
    Δείτε την εδώ στο e-shop.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-15 01:00 #28
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Προστέθηκε στο stack ,η παραπάνω πρωτείνη,σε γευση cookies..

    Με μια πρώτη ματιά είδα μια πολυ προσεγμένη συσκευασία,και ενα πολύ ωραίο concept.

    Ο τροπος που την χρησιμοποιώ ειναι σπασμένες 2-3 δόσεις μεσα στη μέρα 1δοση πρωτ+1δοση complete oats...

    Η πρωτείνη εχει πολυ διακριτικό κ λεπτό αρωμα μπισκότο,διαλύεται πανευκολα χωρίς να αφηνει κομματια,και εχει επίσης πολυ ωραία υφή....

    Εχω μολις 2 μερες που την εχω ανοιξει,οποτε αφήνω το review ανοιχτό για να επανέλθω μετα απο 1 βδομαδα να γράψω εντυπώσεις...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-15 14:40 #29
    Προεπιλογή Ultra Mass (Stacker 2)
    καλησπέρα σας
    είμαι καινούργιος δεν εχω ξανα παρει συμπλήρωμα και πηγα ενα καταστημα και μ πρότειναν αυτο το συμπλήρωμα ( Ultra Mass (Stacker 2) )
    αν το χρησιμοπειο στην δοσεις που χρειάζεται και μ προτεινουν θα πάρω περιτο βαρος ; (μ πρότειναν και multi vitamine 100tabs, ειμαι 1.78 και 70κιλα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-02-16 18:49 #30
    Προεπιλογή
    Καλή πρωτείνουλα φαίνεται,μόλις τελειώσω την Serious Mass λέω να πάρω,αλλά ρε παιδιά κοίταξα πιο πάνω τις φωτογραφίες και στην μια λέει Per 220gr 42gr πρωτείνης και στην άλλη φωτο λέει Per 30gr 42gr πρωτείνης....τι παίζει εδώ?




    Όνομα: supplement-facts.jpg Εμφανίσεις: 1649 Μέγεθος: 153,6 KBΌνομα: supplement-facts-ultra-mass.jpg Εμφανίσεις: 1561 Μέγεθος: 89,7 KB
    Η καλύτερη μάχη,είναι αυτή που δεν ξεκίνησε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία