Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 58 από 58
  1. 04-08-16 18:06 #46
    Προεπιλογή δοσολογια ultra mass
    καλησπερα παιδια.μια ερωτηση.πηρα εχτεσ την stacker 2 ultra mass,εχω μια απορια οσο αναφορα την δοσολογια,να πω και ενα ευχαριστω στο καταστημα αθλητης για την εξυπηρετηση και το δωρακι,λεει 220γ ειναι η δοση.επειδη πρωτη φορα περνω με τοσο υδατανθρακα πρωτεινη επαθα λιγο πλακα οταν ειδα το σεικερ να γεμιζει με σκονη πιο πανω απο την μεση.πειτε σας παρακαλω οτι εχω κανει καποιο λαθος και οτ ιδε πρεπει να το πιο ολο αυτο!!!συγνωμη που ανοιξα καινουριο θεμα με την ultra mass αφου υπαρχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-08-16 18:39 #47
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν εχει γίνει κάποιο λάθος .
    Ως γνωστόν , οι φόρμουλες αύξησης βάρους, ή αλλιώς πρωτεϊνες "όγκου" όπως έχει επικρατήσει στην αργκό των γυμναστηριών, σου δίνουν μια μεγάλη ποσότητα θερμιδών/πρωτεϊνων/υδατανθράκων.
    Οπως έχω ξαναγράψει, η γνώμη μου είναι ότι με την μισή ποσότητα, παίρνεις την ιδανική ποσότητα πρωτεϊνης , με αρκετες θερμίδες.
    Αρα μπορείς να βάλεις και και 110 προιοντος, αλλά σίγουρα δεν έχει κάνει κάτι λάθος.

    υ.γ. Δεν υπήρχε λόγος να ανοίξεις νέο θέμα, σου το συγχώνευσα με το ήδη υπάρχων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-08-16 20:22 #48
    Προεπιλογή
    καπως ετσι το σκεφτηκα κι εγω.βασικα θα περνω 110γ κατα τισ 12 σαν γευμα και 110 αμεσως μετα την προπονηση.και θα γραψω εντυπωσεις μολις μου τελειωσει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-09-16 05:38 #49
    Προεπιλογή
    Ενας φιλος μου χαρισε την εν λογω πρωτεινη αλλα το θεμα ειναι οτι η σακουλα ηταν ανοιχτη.Απο οτι μου ειπε ειχε παρει μονο 3 σκουπ 2 μηνες πριν αλλα δεν ηταν σιγουρος οτι την ειχε κλεισει.Εβαλα 1 σκουπ σε 250μλ νερο για δοκιμη και ανακατεψα με κουταλι.Η γευση της μου φανηκε πολυ περιεργη.νερουλη θα ελεγα,σαν να εχει χασει τη γευση καπως,δεν μπορω να το εξηγησω ακριβως.Επισης ειχε μαυρα κομματακια τα οποια φανταζομαι ειναι λογω της γευσης cookies and cream,σωστα?Καταλαβαινω οτι θα πρεπει να δοκιμασω απο μονος μου ωστε να κρινω και σε μεγαλυτερη δοση,παρολαυτα θα ηθελα να μου πει καποιος απο σας αν ειχε παρομοια εμπειρια με ανοιχτη πρωτεινη,χαλαει η γευση?χαλαει εξολοκληρου και πεταμα?Τα φωτα σας παρακαλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-09-16 08:23 #50
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ns13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας φιλος μου χαρισε την εν λογω πρωτεινη αλλα το θεμα ειναι οτι η σακουλα ηταν ανοιχτη.Απο οτι μου ειπε ειχε παρει μονο 3 σκουπ 2 μηνες πριν αλλα δεν ηταν σιγουρος οτι την ειχε κλεισει.Εβαλα 1 σκουπ σε 250μλ νερο για δοκιμη και ανακατεψα με κουταλι.Η γευση της μου φανηκε πολυ περιεργη.νερουλη θα ελεγα,σαν να εχει χασει τη γευση καπως,δεν μπορω να το εξηγησω ακριβως.Επισης ειχε μαυρα κομματακια τα οποια φανταζομαι ειναι λογω της γευσης cookies and cream,σωστα?Καταλαβαινω οτι θα πρεπει να δοκιμασω απο μονος μου ωστε να κρινω και σε μεγαλυτερη δοση,παρολαυτα θα ηθελα να μου πει καποιος απο σας αν ειχε παρομοια εμπειρια με ανοιχτη πρωτεινη,χαλαει η γευση?χαλαει εξολοκληρου και πεταμα?Τα φωτα σας παρακαλω.
    Δεν ειναι απο τις σακουλες πιυ κλεινουν? Ημερομενια ληξης αν ειναι κομπλε και δεν την ειχε στο παταρι με υγρασια πιθανον να μην εχει τιποτα! Δεν την ξερω την πρωτεινη αλλα. Δε νομιζω να χεις θεμα. Πικριζει η γευση? Το χρωμα ειναι "μουχλα"?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-16 16:39 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eggbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι απο τις σακουλες πιυ κλεινουν? Ημερομενια ληξης αν ειναι κομπλε και δεν την ειχε στο παταρι με υγρασια πιθανον να μην εχει τιποτα! Δεν την ξερω την πρωτεινη αλλα. Δε νομιζω να χεις θεμα. Πικριζει η γευση? Το χρωμα ειναι "μουχλα"?
    Η σακουλα κλεινει κανονικα,αυτος δεν την ειχε κλεισει...Η ημερομηνια ληξης ειναι κομπλε αλλα η γευση με προβληματισε,θα δοκιμασω αλλη μια φορα για να ειμαι σιγουρος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-09-16 09:59 #52
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ns13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σακουλα κλεινει κανονικα,αυτος δεν την ειχε κλεισει...Η ημερομηνια ληξης ειναι κομπλε αλλα η γευση με προβληματισε,θα δοκιμασω αλλη μια φορα για να ειμαι σιγουρος.
    Η γευση ισως αλλοιώθηκε απο την υγρασια (υποθεση κανω) η επειδη ηταν ανοιχτη καιρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-09-16 21:38 #53
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Εάν την έχει ανοιχτή πολύ καιρό, καλύτερα να μην το ρισκάρεις. Αν ήταν κουτί θα σου έλεγα οκ, αλλά τώρα σε σακούλα και μάλιστα ανοιχτή, προτιμότερο είναι να πάρεις μία καινούργια. Σαν προϊόν είναι πολύ καλό.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-16 22:59 #54
    Προεπιλογή
    Απο οτι μου ειπε ο φιλος μου η σακουλα πρεπει να ανοιξε οταν την τυλιξε για να μου τη φερει,ξαναδοκιμασα λοιπον 2 σκουπ σε γαλα αυτην την φορα και επαθα πλακα με την γευση της.Μαλλον εβαλα πολυ νερο την πρωτη φορα γιαυτο μου φανηκε νερουλη στο 1 σκουπ.Στομαχικες διαταραχες καθολου οποτε θα τιμηθει δεοντως.Sobral απο τετοιου ειδους πρωτεινες μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η Mass Gainz της iForce,και εκει που νομιζα οτι δεν υπαρχει στην Ελλαδα,μολις ανακαλυψα οτι την φερνει ο ΑΘΛΗΤΗΣ.Θα δοκιμαστει σιγουρα στο προσεχες μελλον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-12-16 00:32 #55
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Την παίρνω και εγώ από σήμερα... μισή δόση μετά την προπόνηση... Μου φαίνεται αρκετά γλυκιά (σοκολάτα) καλή γεύση...
    Δε ξέρω όποτε είχα δοκιμάσει να φάω κάτι πολύ γλυκό...(πχ μέλι) κάπως μου έρχεται... είναι φυσιολογικό?
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-12-16 14:20 #56
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Φυσιολογικό είναι. Μην αγχώνεσαι. Και η μισή δόση είναι αρκετή για μετά την προπόνηση.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-12-16 03:27 #57
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Κυρίως την θέλω για να ανεβάσω τα carbs που δυσκολεύομαι να φάω...
    Μέχρι στιγμής όλα οκ !
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-01-17 13:34 #58
    Προεπιλογή
    Είναι πλέον διαθέσιμη και σε μικρότερη συσκευασία, 2250γρ. Δείτε την εδώ.

    Όνομα: 01-130-048_Ultra_Mass1.jpg Εμφανίσεις: 498 Μέγεθος: 155,3 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234