Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 77
  1. 01-04-14 10:20 #31
    Προεπιλογή
    καλημερα,
    καποιο προσφατο review?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-14 12:38 #32
    Προεπιλογή
    Έχοντας τελειώσει ένα κουτί των 800gr μπορώ να το συστήσω ανεπιφύλακτα! Τρελή υποστήριξη κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Λίγα πράματα από διεγερτικά, εγώ το έπαιρνα με μία κάψουλα 200μγ καφεΐνης και 1 κάψουλα πράσινου τσαγιού για το κάτι παραπάνω. Βγήκαν πολύ δυνατές προπονήσεις και δε crashαρε ποτέ!

    Ίσως βέβαια είναι καλύτερα να πάρεις το κουτί των 400γρ για να μη συνηθίσεις...

    Μπορείς να βάλεις και 3γρ Monohydrate, δουλεύει καλούτσικα!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-04-14 23:52 #33
    Προεπιλογή
    na rwthsw kati paides???me to pou teleiwnei to kouti(400g) thelei relax i sinexizeis kanonika???kai kati allo...prepei na pineis polu nero thn periodo pou to xrhsimopoieis??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-14 11:42 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolisvolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    na rwthsw kati paides???me to pou teleiwnei to kouti(400g) thelei relax i sinexizeis kanonika???kai kati allo...prepei na pineis polu nero thn periodo pou to xrhsimopoieis??
    αστο για λιγο καλο θα σου κανει. Εννοητε αυτό ετσι και αλλιως πρεπει να πίνεις πολύ νερο και για θεμα υγειας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-04-14 04:12 #35
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    δεν εχει κατι μεσα που χρειαζετε κυκλο , αρα δεν κανει διαφορα να το κοψεις . Δεν παιζει ρολο ο νερο αλλα ουτοσιαλλος να πινεις παντα αρκετο

    και γραφουμε ελληνικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-09-14 00:10 #36
    Προεπιλογή καλούτσικο
    το πήρα σγμερα , δεν τρελαθηκα . Το pump και το burst της warrior Lab ήταν καλυτερα αλλα είχαν 9 gr ζαχαρη και δεν τα ηθελα . εχω και εναν πόνο στον αυχένα αλλα δεν είμαι σιγουρος οτι είναι απο το νιτρικο . Αnyway δεν θα το ξανάπερνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-09-14 13:10 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolis666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πήρα σγμερα , δεν τρελαθηκα . Το pump και το burst της warrior Lab ήταν καλυτερα αλλα είχαν 9 gr ζαχαρη και δεν τα ηθελα . εχω και εναν πόνο στον αυχένα αλλα δεν είμαι σιγουρος οτι είναι απο το νιτρικο . Αnyway δεν θα το ξανάπερνα
    Σίγουρα δεν οφείλεται στο νιτρικό ο πόνος στον αυχένα;P ίσως ειχες κανενα τράβηγμα/απότομη κίνηση!!
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-10-14 02:34 #38
    Προεπιλογή
    Ντάξει , τώρα που τελειώνει το κουτί , αν φας καλά όλη μέρα , ξαπλάρεις και τσιμπήσεις 2-2μιση scoop νιστικός , εντάξει δίνει τρελή τσίτα και αρκετή δύναμη .. είμουν λίγο άδικος πρίν .. τελικά ίσως να το ξαναπάρω . μου έφτιαχνε την διάθεση και δεν ήθελα να φύγω από το γυμναστήριο .. αυτό το τσίμπημα της β-αλανίνης δεν το αντέχω με τπτ . αλλά λίγο ακριβό για τόσο λίγο που έιναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-10-14 20:25 #39
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    για μενα η sci mx ειναι πανακριβη και δεν ειναι κατι ιδιαιτερο τα προιοντα της
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-02-15 16:20 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καμια αλλη αποψη εχουμε γιαυτο εδω?
    το εχω στα υποψιν για δοκιμη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-02-15 01:14 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια αλλη αποψη εχουμε γιαυτο εδω?
    το εχω στα υποψιν για δοκιμη..
    Το εχω δοκιμασει δυο φορες και νομιζα πως ειχα αφησει κ review αλλα εκανα λαθος.
    Παμε λοιπον. Ιδανικο για διαρκεια στην προπονηση. Η β-αλανινη, το εχω ξαναπει ειναι απ τα αγαπημενα μου συστατικα, δουλευει εξαιρετικα κ την περιεχει σε καλη ποσοτητα. Απο πρηξιματα επισης ικανοποιητικα. Απο διεγερση, παρ'ολο που για τα δικα μου δεδομενα ηταν μια χαρα, θα σημειωσω πως γι αυτους που εχουν μαθει στα πολλα διεγερτικα ή στα πιο φορτωμενα στιμς διαφορων τυπων περαν της καφεινης, θα τους φανει soft. Αλλα επειδη η εταιρια απευθυνεται κυριως σε ενα πιο "αθλητικο" κοινο κ προσεχει για να μην εχει θεματα με απαγορευμενα στιμς κτλ χρησιμοποιει καφεινη απο φυσικη πηγη γκουαρανα. Για να καταλαβετε, μου θυμισε αρκετα το muscle bomb της reflex. Αν θες να σε βαραει κατακουτελα πας σε αλλο. Αν θες αντοχη, διαρκεια κ καποια πρηξιματακια ειναι πολυ καλο! Εγω το προτεινω με κρεατινη κ γινεται πληρεστατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-02-15 02:11 #42
    Προεπιλογή
    Φαίνεται ιδανικό για την περίπτωση μου , λογω ευαισθησιας στην καφεΐνη .. φιλε sobral θα σε εμπιστευτω και θα επανελθω με εντυπωσεις .
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-02-15 00:32 #43
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    το εχω και εγω στο ραφι για δοκιμη σε πορτοκάλι,αλλα ακομα δεν το εχω ανοιξει!!!..φαινεται καλό...πιστευω θα ταιριάξει στον τρόπο και στις απαιτήσεις μου μεσα στην προπονηση
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-02-15 12:59 #44
    Προεπιλογή
    λοιπον το συγκεκριμενο νιτρικο το χρησημοποιω τωρα στα 2 σκουπ,εχω να πω οτι ειναι το καλυτερο που εχω δοκιμασει ποτε ειναι πολυ ακριβο αλλα αξιζει,τσιτα καθολου με κανει ετοιμο για την επομενη προπονηση,με κανει να μην θελω να φυγω απο τα βαρη,γευση τελεια (blackcurrant),ωραια πρηξιματα φανταστειτε οτι δεν υπαρχει κρεατινη μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-03-15 15:18 #45

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Το είδα σήμερα στο e-shop του forum σε φοβερή τιμή, στα 39,70€ το μεγάλο κουτί των 800gr! Μιας και είναι το αγαπημένο μου PreWorkout θα πάρω 2-3 να έχω…
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία