Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 14-05-12 10:53 #1
    Προεπιλογή δινω πανελληνιες καιι εκτος του οτι εχω λαλησει εχω γινει βουβαλι. τι να κανω ? πως θα βγω παραλια?
    καλημερα σας παιδια . εχω ενα θεματακι . σε μια βδομαδα αρχιζουν οι πανελληνιες και εχω σαλεψει απο το διαβασμα ( οοοο θεε μου ) . εκτος αυτου τοσο καιρο τρωω σαν κεφτες και τωρα ειδικοτερα δεν μπορω να σταματησω το στομα μου. ειμαι 1,,89 και 89 κιλα και σκεφτομαι το καλοκαιρι να πηγαινω τακτικοτερα γυμναστηριο ( ειμαι εγγραμενος αλλα τωρα οπως καταλαβαινετε εχουν σφιξει τα πραγματα με τις εξετασεις και δεν παω ) και να εγγραφω κικ μποξινγκ και κραβ μαγκα . εκτος αυτου τα επιλεγω και γιατι θελω μια ενεση αυτοπεποιθησης . καλο θα ηταν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-12 10:58 #2
    Προεπιλογή
    καλημερα...
    εχεις το αγχος των εξετασεων τωρα....δωσε βαση σε αυτο κ σε λιγες εβδομαδες που θα τελειωσεις θα γινουν κ τα υπολοιπα...
    αν οι σωστες κ πιο καθαρες τροφες θα σε βοηθησουν κ ψυχολογικα αλλα κ στο θεμα ενεργειας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-12 12:17 #3
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-05-12 13:59 #4
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ Στέλιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-05-12 15:05 #5
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες .......καλη επιτυχια στις πανελληνιες.....συγκεντρωσου σε αυτες και μετα θα εχεις χρονο να ασχοληθεις και με μερικα ακομα πραγματα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-12 15:38 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες στο φορουμ.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-05-12 18:07 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cTeLi0c Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σας παιδια . εχω ενα θεματακι . σε μια βδομαδα αρχιζουν οι πανελληνιες και εχω σαλεψει απο το διαβασμα ( οοοο θεε μου ) . εκτος αυτου τοσο καιρο τρωω σαν κεφτες και τωρα ειδικοτερα δεν μπορω να σταματησω το στομα μου. ειμαι 1,,89 και 89 κιλα και σκεφτομαι το καλοκαιρι να πηγαινω τακτικοτερα γυμναστηριο ( ειμαι εγγραμενος αλλα τωρα οπως καταλαβαινετε εχουν σφιξει τα πραγματα με τις εξετασεις και δεν παω ) και να εγγραφω κικ μποξινγκ και κραβ μαγκα . εκτος αυτου τα επιλεγω και γιατι θελω μια ενεση αυτοπεποιθησης . καλο θα ηταν?
    καλως ηρθες...

    τις αποριες σου στα αντιστοιχα τοπικς...εδω καλωσοριζουμε τα νεα μελη...
    και αν θες,οταν ανοιγεις θεματα βαζε πιο χαρακτηριστικες λεξεις κ οχι προτασεις ολοκληρες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-05-12 04:09 #8
    Προεπιλογή
    Live modern.Train old.Eat ancient
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-05-12 07:53 #9
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες

    Το γνώστό "έχω πανελλήνιες, δεν έχω χρόνο για γυμναστική" ειναι η απόλυτη δικαιολογία....
    Διαλείμματα δεν κάνεις; Μισή ώρα έστω;

    Για μένα ήταν το διάλειμμα μου κ μάλιστα το καλύτερο. Ξεφεύγεις, γεμίζεις οξυγόνο, ανανεώνεσαι. Θυμάμαι μπορεί να βαριόμουνα, να νύσταζα αλλά μολις γύρναγα απ το τρέξιμο ήμουν άλλος άνθρωπος κ είχα ενέργεια για άλλο τόσο διάβασμα.
    Ενώ η ξάπλα κ το φαΊ μόνο βαρεμάρα κ υπνιλία θα σου φέρουν...


    Δεν λέω βέβαια να πας στο γυμ κ να χτυπηθείς μια ώρα. Βγές για τρέξιμο, κάνει κυκλική στο σπίτι κ.α.
    Απλά ανέβασε σφυγμούς
    Έκανα θυμάμαι 40'τρέξιμο, το πρωί και 20' ποδήλατο το απόγευμα. Σύνολο μια ωρίτσα μέσα στην οποία έλεγα απο μέσα μου μεταφράσεις, ιστορία κατ. κ άλλα... Δύο σε ένα!

    Καλή επιτυχία!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PEGY : 16-05-12 στις 07:55
    We don't need eyes to see, we need vision
    Απάντηση με παράθεση