Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 15-05-12 21:12 #16

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kokolakis Εμφάνιση μηνυμάτων


    αυτο ακριβως, δεν χρειαζονται τωρα....
    ριξε τις θερμιδες της διατροφης σου σιγα σιγα, οχι αποτομα γιατι θα χασεις και μυικο ιστο....
    και αεροβια αυξανε σιγα σιγα την ενταση και την ωρα...
    οι λυποδιαλυτες δεν ειναι μαγικα χαπακια, τωρα δεν θα σου κανουν την διαφορα....
    ε ισως περνω μονο ενα φακελακι τη μερα αντι για δυο. ας χασω και μυικο ιστο(οχι πολυ) εχουμε απο αυτο. αρκει βεβαια να φυγει κυριως λιπος. αν φυγει μονο μυικος ιστος θα γινω σα σαμπρελα...
    για ομεγα3 και προτεινες τι λες να αρχισω ή να το αφησω για αργοτερα και αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-12 21:20 #17

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

    οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
    οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!

    φιλικα
    θα αναλογιστω την αποψη σου. αν και ηλπιζα ο συνδιασμος καθημερινης αθλησης(τουλαχιστον 40 λεπτα αεροβια καθημερινα και 1 ωρα αναεροβια)- διατροφης(κοτοπουλο-ψαρι-λαχανικα και πολυ νερο+whey, omega3) -λιποδιαλυτη να εφερνε γρηγορα αποτελεσματα(να φυγουν τα πολλα-πολλα που λενε).
    δηλαδη πχ εκει που θα εχανα 5 κιλα τον πρωτο μηνα μονο με τη διατροφη, να το παω 6-7 με την αθληση(και ταυτοχρονα να σφηγει και το δερμα μου) και 8-9 με το λιποδιαλυτη... δηλαδη να εφτανα τα 92-93 κιλα μεχρι τελη ιουνιου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-05-12 21:22 #18
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    ωμεγα3 παρε...! και βιταμινη C αν θες...
    εγω ειχα αρχησει μαζι με εναν φιλο μου αλλα αυτος επαιρνε και λιποδιαλυτες και ειχαμε ακριβως τα ιδια αποτελεσματα (σε κιλα)....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-12 21:29 #19
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    α αναλογιστω την αποψη σου. αν και ηλπιζα ο συνδιασμος καθημερινης αθλησης(τουλαχιστον 40 λεπτα αεροβια καθημερινα και 1 ωρα αναεροβια)- διατροφης(κοτοπουλο-ψαρι-λαχανικα και πολυ νερο+whey, omega3) -λιποδιαλυτη να εφερνε γρηγορα αποτελεσματα(να φυγουν τα πολλα-πολλα που λενε).
    δηλαδη πχ εκει που θα εχανα 5 κιλα τον πρωτο μηνα μονο με τη διατροφη, να το παω 6-7 με την αθληση(και ταυτοχρονα να σφηγει και το δερμα μου) και 8-9 με το λιποδιαλυτη... δηλαδη να εφτανα τα 92-93 κιλα μεχρι τελη ιουνιου...
    τα αποτελεσματα φιλε μου ερχονται με τον καιρο!δηλαδη ξεκινα 20 λεπτα διαδρομο στην αρχη και σταδιακα αυξησε τον!!
    εδω ειμαστε ολοι να σε βοηθησουμε στην οποια απορια εχεις ή θα δημιουργηθει!!
    οπως ειπες διατροφουλα,μια πολυβιταμινη και σιγα σιγα....

    το γρηγορο,στις περισσοτρες περιπτωσεις δεν ειναι μονιμο,ουτε και προτεινομενο!
    παμε αργα και σταθερα με υπομονη!!
    ολα θα ερθουν, αρκει να εχιες την ψυχικη δυναμη να τηρεις την διατροφη!

    καλες προπονησεις να εχεις και τα αποτελεσματα θα ερθουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12