Σελίδα 34 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 243233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 496 έως 510 από 640
  1. 23-06-13 23:53 #496
    Προεπιλογή ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ΟΓΚΟΥ!
    γεια σας παιδες!θελω μια βοηθεια για να επιλεξω μια προτεινη ογκου!ενας φιλος,μου προτεινε την MASS TECH PERFORMANCE SERIES κ την MUTANT MASS κ ενας αλος
    την 100% Premium Mass Gainer (Muscletech)....εχει δοκιμασει κανεις καποια απο αυτες?ποια δουλευει καλυτερα?
    ευχαριστω!!
     

  2. 24-06-13 00:03 #497
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Mass βλέπω... τίγκα στη ζάχαρη σα να λέμε...

    Τι εννοείς ποια δουλεύει? Πρωτείνες όγκου είναι τι αποτέλεσμα περιμένεις? Αν εννοείς ποια θα σου βάλει κιλά εξαρτάται από την υπόλοιπη διατροφή σου. Μυικά όμως λίγα έχουν να σου προσφέρουν.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
     

  3. 24-06-13 00:40 #498
    Το avatar του χρήστη Apollonas

    Εγγραφή
    11-04-2012
    Περ.
    Mostar, Hercegovina
    Μηνύματα
    255
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo_xt Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδες!θελω μια βοηθεια για να επιλεξω μια προτεινη ογκου!ενας φιλος,μου προτεινε την MASS TECH PERFORMANCE SERIES κ την MUTANT MASS κ ενας αλος
    την 100% Premium Mass Gainer (Muscletech)....εχει δοκιμασει κανεις καποια απο αυτες?ποια δουλευει καλυτερα?
    ευχαριστω!!
    Μην πάτε στα γνωστά καταστήματα και σας πλασάρουν ότι θέλουν. Για παράδειγμα θα πάρεις την Mass, η οποία είναι τέρμα στην ζάχαρη όπως είπε και ο φίλος παραπάνω και στο αλάτι και το σέρβινγκ είναι 5 σκούπ, συν ότι το κουτι είναι 10 με 13 δόσεις. Δηλαδή με λίγα λόγια αν θες να βάλεις κιλά θα βάλεις μια δοση το πρωί και μια μετα την προπόνηση τουλαχιστον. Άρα σε μια βδομάδα θες νέο κουτί. Προσωπική μου άποψη, πάρε μια whey πρωτείνη να κάνεις την δουλεία σου και συμπλήρωσε ανάλογα. Βάλε δεξτρόζη μεσα μετα την προπόνηση, φάε μια μπανανα συν μέλι. Το πρωί μαζί με βρώμη και πάει λέγοντας.
    YOU FEELIN' LUCKY PUNK...???
     

  4. 24-06-13 00:42 #499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mass βλέπω... τίγκα στη ζάχαρη σα να λέμε...

    Τι εννοείς ποια δουλεύει? Πρωτείνες όγκου είναι τι αποτέλεσμα περιμένεις? Αν εννοείς ποια θα σου βάλει κιλά εξαρτάται από την υπόλοιπη διατροφή σου. Μυικά όμως λίγα έχουν να σου προσφέρουν.
    δηλαδη μακρια....κοιτα ειμαι 1.78 70 κιλα!κ θελω λιγο ογκο..δηλαδη οτι παρω θανε μαυρο λιπος???
    παντα με διατροφη ενοειτε!
     

  5. 24-06-13 00:48 #500
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apollonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην πάτε στα γνωστά καταστήματα και σας πλασάρουν ότι θέλουν. Για παράδειγμα θα πάρεις την Mass, η οποία είναι τέρμα στην ζάχαρη όπως είπε και ο φίλος παραπάνω και στο αλάτι και το σέρβινγκ είναι 5 σκούπ, συν ότι το κουτι είναι 10 με 13 δόσεις. Δηλαδή με λίγα λόγια αν θες να βάλεις κιλά θα βάλεις μια δοση το πρωί και μια μετα την προπόνηση τουλαχιστον. Άρα σε μια βδομάδα θες νέο κουτί. Προσωπική μου άποψη, πάρε μια whey πρωτείνη να κάνεις την δουλεία σου και συμπλήρωσε ανάλογα. Βάλε δεξτρόζη μεσα μετα την προπόνηση, φάε μια μπανανα συν μέλι. Το πρωί μαζί με βρώμη και πάει λέγοντας.

    ναι σιγουρα!απλα ρωτησα για αυτες γιατι μου ειπε ο αλος οτι ειχε δει διαφορα!!κ οκ κ για οικονομια!δηλαδη μουφα κ οι 3 ε?
     

  6. 24-06-13 00:59 #501
    Το avatar του χρήστη Apollonas

    Εγγραφή
    11-04-2012
    Περ.
    Mostar, Hercegovina
    Μηνύματα
    255
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo_xt Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι σιγουρα!απλα ρωτησα για αυτες γιατι μου ειπε ο αλος οτι ειχε δει διαφορα!!κ οκ κ για οικονομια!δηλαδη μουφα κ οι 3 ε?
    Δεν ειναι θέμα μούφας. Εχει δει διαφορα γιατι τον φουσκωσε ο υδατανθρακας. Μετα αρχίζει η συσσωρευση λίπους από τον άχρηστο υδατανθρακα και στα γκεινερς έχουν πολύ και όχι ποιοτικό υδατάνθρακα. Εγω προτιμω να φαω 2 πιατα μακαρόνια παρα τον σαβουρουδατανθρακα του γκεινερ.
    YOU FEELIN' LUCKY PUNK...???
     

  7. 24-06-13 01:28 #502
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo_xt Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μακρια....κοιτα ειμαι 1.78 70 κιλα!κ θελω λιγο ογκο..δηλαδη οτι παρω θανε μαυρο λιπος???
    παντα με διατροφη ενοειτε!
    Έχω ξαναπεί τη γνώμη μου για τα gainers... Μόνο στην περίπτωση που δεν προλαβαίνεις να τρως αρκετά και μόνο υπολογίζοντας το θερμιδικό πλεόνασμα να μην πηγαίνει πάνω από 500 θερμίδες πάνω από τη συντήρηση.

    Αν ισχύουν αυτά τα 2 θα πάρεις όσο λίπος θα έπαιρνες με μια διατροφή όγκου. Φυσικά αντί για gainer υπάρχουν τα svunt shakes (στο θέμα συνταγές) με ίδια αποτελέσματα και πιο αγνά υλικά.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
     

  8. 24-06-13 08:57 #503
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Πάρε μια ποιοτική bulk whey και μερικά κιλά βρωμη σε σκόνη που ειναι παμφθηνη και φτιάξε το δικό σου gainer αναλογα με τις αναγκες σου.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
     

  9. 24-06-13 19:59 #504
    Προεπιλογή
    μαλιστα!θα το σκεφτω!αν παντως τελικα παρς μια απο αυτες θα γραψω αργοτερα τις εντυποσεις μου!αν υπαρχει κ καποιος που εχε δοκιμασει καποια ας μου πει!!
     

  10. 24-06-13 22:56 #505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo_xt Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα!θα το σκεφτω!αν παντως τελικα παρς μια απο αυτες θα γραψω αργοτερα τις εντυποσεις μου!αν υπαρχει κ καποιος που εχε δοκιμασει καποια ας μου πει!!
    Φιλε geo εγω εχω παρει την mass-tech και την mutant mass.Για μενα καλες ειναι και η 2.Για πιο οικονομικη ειναι η mutant mass,μου κρατησε ενα μηνα.
     

  11. 25-06-13 16:02 #506
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasgwc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε geo εγω εχω παρει την mass-tech και την mutant mass.Για μενα καλες ειναι και η 2.Για πιο οικονομικη ειναι η mutant mass,μου κρατησε ενα μηνα.
    ναι μωρε κ εγω το κανω λογο οικονομικων!πως την ειδες την δευτερη?σου εδωσε καθολου ογκο η @ρχιδι@?μονο μαυρο λιπος?? κ επισης η διατροφη το διαστημα που επερνες την mutant mass ηταν ογκου ε? η δεν ειχες τοσο υ/α στη διατροφη σου λογο πρωτεινης?
     

  12. 26-06-13 15:08 #507
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geo_xt Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι μωρε κ εγω το κανω λογο οικονομικων!πως την ειδες την δευτερη?σου εδωσε καθολου ογκο η @ρχιδι@?μονο μαυρο λιπος?? κ επισης η διατροφη το διαστημα που επερνες την mutant mass ηταν ογκου ε? η δεν ειχες τοσο υ/α στη διατροφη σου λογο πρωτεινης?
    Φιλε geo η mutant mass σε εμενα εκανε δουλεια,ειδα καλες διαφορες στον ογκο και πιρα 6 κιλα στα οπια το 90% ηταν μυς και το υπολοιπο 10% σε λιπος.
    Δεν εκανα καλη γιατροφη και δεν επερνα πολους υδατανθρακες λογο δουλειας.Αλλα αν την παρεις κανε γιατροφη ογκου και να περνεισ πολους υδατανθρακες θα σου δοσει περισοτερα κιλα.
     

  13. 26-06-13 15:46 #508
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ψψψ τι λε ρε παιδι μου...εβαλες 5.4kg μυες απο τη mutant mass...να παμε να την παρουμε και μεις τοτε γτ εχουμε φτασει και σε plateau.

    Aφου μπαινεις στη διαδικασια να τρολλαρεις,καντο σωστα τουλαχιστον,γκασμα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  14. 26-06-13 15:48 #509
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasgwc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε geo η mutant mass σε εμενα εκανε δουλεια,ειδα καλες διαφορες στον ογκο και πιρα 6 κιλα στα οπια το 90% ηταν μυς και το υπολοιπο 10% σε λιπος.
    Δεν εκανα καλη γιατροφη και δεν επερνα πολους υδατανθρακες λογο δουλειας.Αλλα αν την παρεις κανε γιατροφη ογκου και να περνεισ πολους υδατανθρακες θα σου δοσει περισοτερα κιλα.
    Σε ποσο καιρό πήρες 5 μυικά και 1 λίπος με αυτό το gainer ?
    άμα είναι ν το πάρουμε και εμείς....
     

  15. 26-06-13 15:51 #510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ψψψ τι λε ρε παιδι μου...εβαλες 5.4kg μυες απο τη mutant mass...να παμε να την παρουμε και μεις τοτε γτ εχουμε φτασει και σε plateau.

    Aφου μπαινεις στη διαδικασια να τρολλαρεις,καντο σωστα τουλαχιστον,γκασμα.

    χιχι με πρόλαβες...
     

Σελίδα 34 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 243233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία