Σελίδα 3 από 43 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 640
  1. 27-07-08 20:42 #31
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αλεξ τωρα το ειδα,

    καλη ιδεα αυτη ------>"whey και βρωμη απο το σουπερ μαρκετ που μπορειτε να την περασετε απο μπλεντερ και γηνετε σκονη και οριστε η "καλη πρωτεινη ογκου"


     

  2. 27-07-08 21:06 #32

    Εγγραφή
    02-02-2008
    Περ.
    xrysoupoli
    Μηνύματα
    190
    Προεπιλογή
    μπραβο Αλεξ
    THEN WE WILL FIGHT IN SHADE
     

  3. 27-07-08 22:08 #33
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IVIetaCreatoR
    Τα κίτρινα γράμματα τι τα ήθελες?
    Δεν τρώμε όλοι cissus που κάνει το κίτρινο 200% πιο ευδιάκριτο σε άσπρο φόντο...
    mmm3 πικραγγουρι 8)
     

  4. 08-09-08 15:17 #34
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
     

  5. 09-09-08 21:30 #35
     

  6. 09-09-08 22:28 #36
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    ημαρτον
     

  7. 09-09-08 23:46 #37
    Προεπιλογή
    να σαι καλά ruhl. ανακάλυψες την Αμερική....η πρωτείνη όγκου δε είναι κακή αν γίνει με την χρήση που πρέπει να γίνει, στη δοσολογία και την σωστή ώρα. αμφιβάλω αν τα παιδιά που σε ευχαριστουν για το τόπικ έχουν δοκιμάσει ποτέ τετοια σκευάσματα και να δουν απο μόνοι τους αν λιπώσουν ή όχι. όπως και να έχει, αν δοκίμασαν και απογοητέυτηκαν τότε είναι πλεονασμός τα ευχαρηστήρια τους μιας και σαν παθόντες απο αυτά τα καταστροφικά συμπληρώματα ήταν ήδη κατατοπισμένοι. αν πάλι δε δοκίμασαν τότε πρέπει να σου χρωστάν χάρη όλοι αυτοι αφού τους έσωσες απο τη κακιά μαλτοδεξτρίνη και την εναπόθεση περιττού λίπους στα κορμιά τους. τρώω κουβάδες μια ζωη και ποτέ δε έβαλα τρελό λίπος.
     

  8. 09-09-08 23:56 #38
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    απ οτι καταλαβα απο τον τροπο που τα λες υπαρχει καποια εμπαθεια στο προσωπο του ρουλ. αν κανω λαθος τοτε διαφωνω καθετα σε αυτα που λες. τι νομιζεις, οτι ειμαστε ανθρωποι χωρις κριση και αποψη και ετσι απλα στειλαμε συχαρηκια... και κατι τελευταιο, δεν ειπε ποτε κανενας οτι η μαλτο ειναι κακια, απλα η χρηση της πρεπει να γινεται τη σωστη ωρα
     

  9. 10-09-08 00:22 #39
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bobparis
    να σαι καλά ruhl. ανακάλυψες την Αμερική....η πρωτείνη όγκου δε είναι κακή αν γίνει με την χρήση που πρέπει να γίνει, στη δοσολογία και την σωστή ώρα. αμφιβάλω αν τα παιδιά που σε ευχαριστουν για το τόπικ έχουν δοκιμάσει ποτέ τετοια σκευάσματα και να δουν απο μόνοι τους αν λιπώσουν ή όχι. όπως και να έχει, αν δοκίμασαν και απογοητέυτηκαν τότε είναι πλεονασμός τα ευχαρηστήρια τους μιας και σαν παθόντες απο αυτά τα καταστροφικά συμπληρώματα ήταν ήδη κατατοπισμένοι. αν πάλι δε δοκίμασαν τότε πρέπει να σου χρωστάν χάρη όλοι αυτοι αφού τους έσωσες απο τη κακιά μαλτοδεξτρίνη και την εναπόθεση περιττού λίπους στα κορμιά τους. τρώω κουβάδες μια ζωη και ποτέ δε έβαλα τρελό λίπος.
    Ο κολομβος ανακαλυψε την αμερικη οχι εγω ξυπνα

    Κοιτα δεν πρεπει να φας σκατα για να δεις οτι εχουν ασχημη γευση

    μερικα πραγματα ειναι πολυ απλα τρως 1 τουρτα βαζεις λιπος αν εισαι σουπερ εκτομορφος και μολις αρχησες γυμναστηριο δεν βαζεις λιπος οτι μ***α και να φας

    Αλλα βλεπω γουσταρεις "πρωτεινες ογκου" που μονο ογκου δεν ειναι αλαξε το σε παγωτα ρε φιλε η γλυκα να γουσταρεις κιολας αφου δεν περνεις λιπος ολα καλα

    Δεν γλυτωσα κανενα απο την μαλτοδεξρινη απο αυτο και μονο που λες φεντε οτι ουτε καν διαβασες ολο το τοπικ αφου ο ιδιος τους την πρωτηνω μετα την προπονηση

    Παντως εξυπνος μια φορα δεν εισαι επειδη πληρωνεις κατι που κανει 5 ευρω και δηνεις 20 αυτες ειναι οι αλλες παρενεργειες το να σε πιανουν κωτσο

    Οταν ημουν πιο μικρος εκανα χρηση και δεν μου αρεσαν τα αποτελεσματα αν και εκτομορφος ...

    Αλλη φορα "φιλε" να διαβαζεις ολο το τοπικ πριν δεις = α δεν γουσταρει τις πρωτεινες ογκου αυτος κατσε να πω μια ***α να περασει η ωρα επειδη τους προτηνα τις καταληλες ωρες τι να βαζουν τον χρονισμο που λες πιο πανω


    Στο κατω κατω στα @@ μου κιολας αποψη μου ειναι οπως γραφω ο καθενας οτι θελει μπορει να κανει οτι σκατα θελει ας τρωει


    ΥΓ
    τρώω κουβάδες μια ζωη και ποτέ δε έβαλα τρελό λίπος.
    Κατσε να σε πιασουμε και πανω στην κουβεντα τρελο λιπος δεν εβαλες αλλα κανονικο εβαλες ετσι οπως τα λες απλος δεν ηταν τρελες ποσοτητες λιπους αρα ακυρωνεις αυτα που λες ευχαρηστω καλη νυχτα

     

  10. 10-09-08 00:56 #40
    Το avatar του χρήστη Spyro D

    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    Κατα την αποψη μου ο ruil εχει δικιο κατα 80%Κ αυτο μονο κ μονο γιατι δεν ειναι τοσο απολυτα τα πραγματα κ τοσο τραγικα...!Παντως εχει σε πολλα σημεια δικιο....
    Spyro D
     

  11. 10-09-08 09:04 #41
    Προεπιλογή
    καμία εμπάθεια για το παιδί δεν έχω. ίσα ίσα εκτιμώ που είναι αιρετικός και αυτος σαν κι εμένα και επειδή πρέπει να τον διακρίνει και κάτι παραπάνω απο στοιχειώδη λογική, είμαι σίγουρος πως θα του αρέσει να υπάρχει και ο καλοπροαίρετος αντίλογος και η με επιχειρήματα κόντρα. κατα τη γνώμη αν και ακούστηκα λίγο ερειστικός, εκφράσεις του τύπου ....στα...μου και
    ....μαλακ..... σε αδικούν να τις χρησιμοποιείς. δε νομίζω πως χρησιμοποίησα τέτοιες λέξεις. τεσπα. λοιπόν. πρώτον. ξέρω ποιος έκανε την βλακεία να ανακαλύψει την Αμερική. δευτερον. δεν είμαι τόσο αφελής για να δώσω τροφή να γραφτεί το υστερόγραφο που γράφτηκε. φυσικά και μπαίνει λίπος όταν είσαι σε υπερθερμιδική περίοδο με σκοπό την ανάπτυξη μυικης μάζας. δε νομίζω πως είναι εφικτό να βάζεις μόνο μυικα κιλά χωρις το παραμικρό λίπος. και δε εννοω τις απότομες αυξομοιώσεις βάρους του τύπου, βάζω τον χειμώνα 20 κιλα και καλοκαίρι κάνω δίαιτα να τα χάσω. πέθανε αυτό το παραμύθι. αυτο εννοουσα λέγοντας δε μπήκαν τρελές ποσότητες λίπους που στο κάτω κάτω είναι αποτέλεσμα όπως είπα του ότι το ισοζύγιο θερμίδων είναι θετικό που δεν οφείλεται στο εκάστοτε gainer μόνο. τρίτον. έχεις δίκιο. αν φάς μια τούρτα θα παχύνεις. αλλά θα φταίει η τούρτα? όχι βέβαια. θα φτάιει όπως είπες το ότι έφαγες μια ολόκληρη τούρτα. άρα ο τρόπος που κατανάλωσες το φαγώσιμο αυτο. τέταρτον. εγώ στο φίλε εισαγωγικά δε βάζω. ποτέ δε ξέρεις. δε συνηθίζω να εχθρευομαι κανέναν, πόσο μάλλον για θέματα ελάσσονος σημασίας. κουβέντα κάνουμε. πεμπτον. δε είμαι εκτομορφος ούτε νεος στο αθλημα. θα ποστάρω σύντομα φωτός γιατί βρίσκω βλακεία να μην υποστηρίζω τα λεγόμενα μου με πειστήρια, εννοώ τη σωματική μου διαπλαση. ευχαριστω και καλημερα
     

  12. 10-09-08 10:19 #42
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    παιδιά ας προσεξουμε, μη το χαλάμε το τόπικ...

    bobparis: καλωσήρθες.
    ruhl: cool down mate...

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  13. 10-09-08 10:23 #43
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Eτσι απο περιεργεια και μονο ποιες ωρες χρησημποιεις τα "gainer" ? δοκημασες να παρεις καμια δοση ακριβως πριν τον υπνο να δεις αν θα παρεις λιπος?
    Και πρωτεινη απο γαλοπουλα να περνεις αν ειναι παραπανω απο τις θερμιδες που χρειαζεσε θα γηνει λιπος αλλα δοκημασε να ανατικαταστησεις τις προτηνομενες 1000 θερμιδες που συνηθως βαζουν με 1000 κανονικες που τρως(απο ρυζι βρωμη κτλ) εκτος απο την μεταπροπονετικη ωρα παλι το ιδιο ειναι?Ναι ενοω να βαλεις δεξροζη και μαλτοδεξρινη σε ολες τις ωρες εκτος της προπονησης.

    Ακομα πηνεις gain fast universal?





    δε νομίζω πως χρησιμοποίησα τέτοιες λέξεις.
    Ναι μονο ειρωνικα υπονοουμενα σε ολη την παραγραφο
     

  14. 10-09-08 10:25 #44
    Προεπιλογή
    να σαι καλά φίλε μου για το καλωσορισμα. δε είχα σκοπό να προξενήσω διαμάχη. ακόμη και αν στην πορεία διαστρεβλώθηκαν οι διαθεσεις μου, εδω θα είμαστε να σας πεισω για το καλοπροαιρετον των λόγων μου. δε είναι κακο και λίγο αλατοπίπερο στη συνομιλία αρκει βέβαια να γίνεται με επιχειρήματα και χωρίς εμπρηστικά λόγια. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ
     

  15. 10-09-08 10:29 #45
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Πρωτείνες «όγκου»...

    Έχει γίνει πραγματικά κουραστικό το ερώτημα:
    «Να χρησιμοποιήσω πρωτείνη όγκου, δηλαδή συμπλήρωμα χαμηλό σε πρωτείνη (15-35%) ή καθαρή πρωτείνη (75-90%) ;»
    Την απάντηση στο ερώτημα αυτό πρέπει να την δώσετε μόνοι σας. Τα συμπληρώματα με ποσοστά πρωτείνης 15 – 35 % έχουν χαρακτηρισθεί εσφαλμένα σαν πρωτείνες όγκου, ενώ αυτά με 75 – 90% σαν πρωτείνες γράμμωσης.
    Ο κυριότερος λόγος που παράγονται συμπληρώματα με χαμηλά ποσοστά πρωτείνης είναι για τα άτομα τα οποία αντιμετωπίζουν δυσκολίες με την μεγάλη ποσότητα φαγητού. Έτσι μπορούν να φτιάξουνε ένα ρόφημα με 100+ γραμμάρια προϊόντος και να πάρουν όλα τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά αντικαθιστώντας ένα γεύμα τους.
    Αντίθετα όσοι δεν έχουν πρόβλημα με το φαγητό δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξοδεύουν τα χρήματά τους σε συμπληρώματα με χαμηλά ποσοστά πρωτείνης, αλλά με τα ίδια χρήματα αγοράζουν ένα συμπλήρωμα με 75 – 90% πρωτείνη και το συμπεριλαμβάνουν στη διατροφή τους μαζί με τροφές υδατανθράκων.
    Διαβάστε προσεχτικά λοιπόν τις ετικέτες των προϊόντων και αποφασίστε έξυπνα για το ποιο συμπλήρωμα και με ποιο τρόπο ταιριάζει καλύτερα στη διατροφή σας.
    Αυτό είναι από το άρθρο μου. οι πρωτείνες "όγκου" δεν είναι ούτε πανάκεια, ούτε σκουπίδια. υπάρχουν συμπληρώματα αυτής της κατηγορίας πολύ αξιόλογα. το θέμα είναι πως θα τα προσαρμόσεις στη διατροφή σου και κατά πόσο τα χρειάζεσαι.

    Δε χρειάζεται κανείς να επιβάλει την άποψή του στους άλλους, όταν ξεκινάς το 1ο σου ποστ!! με: "ανακάλυψες την Αμερική" ακούγεται προκλητικό λίγο bobparis, ας χρησιμοποιήσουμε όλοι πιο φιλικό ύφος και με λιγότερα "@#$%@#$^#$"

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

Σελίδα 3 από 43 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία