Σελίδα 4 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 640
  1. 10-09-08 11:02 #46
    Προεπιλογή
    στα ξεκινήματα έπαιρνα και πριν τον υπνο αλλα σε μικρότερες δόσεις .και πάλι δε πήρα ιδιαίτερο λίπος. ruhl βλέπω ο τρόπος σου να εκμαιευσεις πληροφορίες είναι συγκλονιστικός. μπορείς ευθέως να το κάνεις. δε συνηθίζω να κρυβομαι πίσω απο την ανωνυμια και να σχολιαζω. μπορείς αν θες να μάθεις ότι για μένα ευθεως και οχι κάνοντας ερευνα μέ το αν καταναλώνω gain fast
     

  2. 10-09-08 13:16 #47
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Οπως ειπα πιο πανω και αν θελεις να απαντησης λογικα καλο προερετα σε ρωταω παλι τι μπορει να γηνει αν αντικαταστησεις μερικα γευματα εκτος το μεταπροπονετικο με δεξροζη και μαλτοδεξρινη και ας ειναι ακριβως οι ημερησιες αναγκες σου περνεις η δεν περνεις λιπος ?

    Η ινσουλινη που παραγετε οταν καταναλωνεις δεξρο-μαλτο ειναι πολυ μεγαλη και ειναι πολυ αναβολικη ορμονη αλλα εχει και αλλες συνεπειες.....




    μπορείς αν θες να μάθεις ότι για μένα ευθεως και οχι κάνοντας ερευνα μέ το αν καταναλώνω gain fast
    Δεν κανω ερευνα ξερω τι ειπα αν το καταλαβες
     

  3. 10-09-08 19:46 #48
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    ρε παιδια σορρυ αν ειναι ακυρο το ποστ μου αλλα σε μερικα φαρμακεια που πηγα και ζητησα δεξτροζη με κοιτουσαν λες και τους ζητησα δεν ξερω γω τι.μηπως πρεπει να την ζητησω με αλλη ονομασια?
     

  4. 10-09-08 20:31 #49
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Γλυκοζη σε σκονη. (που να τους ζητησεις και εφεδρινη δηλαδη. Θα σε περασουν στανταρ για εμπορο )
     

  5. 10-09-08 20:58 #50
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ναι την ιδια αντιμετωπηση ειχα και εγω και βασικα ναρκωτικα η αας αν εψαχνα πιο ευκολα θα εβρησκα παρα δεξροζη στα μερη μου
    εχουμε 3 τοπικ με το ονομα αυτο κανε αναζητηση εχω γραψει πληροφοριες μεσα και εναλακτικες που μπορεις να βρεις
     

  6. 10-09-08 20:59 #51
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    οκ thank you
     

  7. 10-09-08 22:28 #52
    Προεπιλογή
    παιδια το φορουμ ειναι για ανταλαγη αποψεων σε συγκεκριμενα θεματα ββ.μην αρχιζετε να μιλατε επι προσωπικου και το χαλατε σας παρακαλω..δεν μας ενδιαφερουν.παντως και εγω συμφωνω με τον mb υπαρχουν και καλες πρωτεινες αυξησης αλλα αναφερονται σε ατομα που δυσκολα βαζουν κιλα κυριως.
     

  8. 20-10-08 15:29 #53
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια...μολις γράφτηα στο φορουμ και αρχιζο να διαβαζω τα αρθρα και τις απαντήσεις σας...
    Είμαι 20 χρονών 1,83 με 74 κιλά γραμμωμενος ειναι ο μεταβολισμοσ μου ετσι ουτε εχω θυρωιηδη.γυμναζομαι 3 χρόνια αν και το πρωτο δεν το θεωρώ να εχω κανει σωστη προπόνηση και με διατροφη....εδω και 1,5 χρόνο παιδεύομαι να παρω κιλα...ειναι ο μεταβολισμός μου ετσι...αν και τρωω και καποιεσ φορεσ βρομικη τροφη κιλα δεν παίρνω...
    Τα τελευταια 2 χρονια εχω πετάξει τα λεφτά μου κυριολεκτικα στα συμπληρώματα...
    αρχικα αρχισα με πρωτεινεσ ογκου.american mass amino 2000 ,2 infiniti 3000. me vortex...mass tech me cell teck,επετα hard fast me amino 2700..δοκιμασα με αλουσ 2 φιλουσ μου το halo epeita to sterol για πρηξιματα.
    καμια διαφορα.επειτα εδω και 5 μηνες αλλαξα γυμναστηριο κ το προγραμμα μου με 1 μυικη ομαδα την ημερα οπου ειδα περιπου διαφορα.παλιοτερα εκανα 2.εδω και 3 βδομαδες επειδη συνεχιζω να μην παιρνω κιλα ...πηρα τησ dymatize th mega gainer kai ta super amino 4800.εχω παρει 3 κιλα αλλα δεν ειναι ολα μυικα.αφου οι κιλιακοι δεν πολι φαινονται πλεον οπωσ παλια....να στραφω σε καθαρη?
    ενα εχω καταλαβει αν δεν παρεις κατι αναβολικο οστε το σωμα σ να γινει πετρα δεν κανεις τπτ....
     

  9. 20-10-08 15:37 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotirisalex
    ενα εχω καταλαβει αν δεν παρεις κατι αναβολικο οστε το σωμα σ να γινει πετρα δεν κανεις τπτ....
    λαθος σου..
    οτι και αν παρεις αν δεν τρως σωστα αν δε προπονείσαι σωστα τιποτα δεν θα σε κανει πετρα
    για αρχη ξεκινα να ξεψαχνιζεις τν ενοτητα που λεει διατροφη απο εκει θα κανεις μια καλη αρχη
     

  10. 20-10-08 15:41 #55
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotirisalex
    Γεια σας παιδια...μολις γράφτηα στο φορουμ και αρχιζο να διαβαζω τα αρθρα και τις απαντήσεις σας...
    Είμαι 20 χρονών 1,83 με 74 κιλά γραμμωμενος ειναι ο μεταβολισμοσ μου ετσι ουτε εχω θυρωιηδη.γυμναζομαι 3 χρόνια αν και το πρωτο δεν το θεωρώ να εχω κανει σωστη προπόνηση και με διατροφη....εδω και 1,5 χρόνο παιδεύομαι να παρω κιλα...ειναι ο μεταβολισμός μου ετσι...αν και τρωω και καποιεσ φορεσ βρομικη τροφη κιλα δεν παίρνω...
    Τα τελευταια 2 χρονια εχω πετάξει τα λεφτά μου κυριολεκτικα στα συμπληρώματα...
    αρχικα αρχισα με πρωτεινεσ ογκου.american mass amino 2000 ,2 infiniti 3000. me vortex...mass tech me cell teck,επετα hard fast me amino 2700..δοκιμασα με αλουσ 2 φιλουσ μου το halo epeita to sterol για πρηξιματα.
    καμια διαφορα.επειτα εδω και 5 μηνες αλλαξα γυμναστηριο κ το προγραμμα μου με 1 μυικη ομαδα την ημερα οπου ειδα περιπου διαφορα.παλιοτερα εκανα 2.εδω και 3 βδομαδες επειδη συνεχιζω να μην παιρνω κιλα ...πηρα τησ dymatize th mega gainer kai ta super amino 4800.εχω παρει 3 κιλα αλλα δεν ειναι ολα μυικα.αφου οι κιλιακοι δεν πολι φαινονται πλεον οπωσ παλια....να στραφω σε καθαρη?
    ενα εχω καταλαβει αν δεν παρεις κατι αναβολικο οστε το σωμα σ να γινει πετρα δεν κανεις τπτ....
    καλώς ήρθες φίλε! κατ'αρχάς πες λίγα πράγματα για σένα να γνωριστούμε στο κομάτι για τα νέα μέλη και όχι εδώ. ό,τι απορίες έχεις στα αντίστοιχα υποφόρουμ για να πάρεις τις απαντήσεις που θέλεις πιο εύκολα.

    πάντως χωρίς να θέλω να σε μειώσω είναι πολύ πιθανό να τρώς και να προπονείσαι πολύ λάθος για να μην έχεις αποτελέσματα. παίζει ρόλο και η ηλικία...

    καλώς ήρθες και καλό διάβασμα!!!
     

  11. 20-10-08 15:47 #56
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotirisalex
    αρχικα αρχισα με πρωτεινεσ ογκου.american mass amino 2000 ,2 infiniti 3000. me vortex...mass tech me cell teck,επετα hard fast me amino 2700..δοκιμασα με αλουσ 2 φιλουσ μου το halo epeita to sterol για πρηξιματα.
    εσυ ήτε είσαι πλούσιος, ητε δεν καπνίζεις 8)


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotirisalex
    ενα εχω καταλαβει αν δεν πάρεις κατι αναβολικο οστε το σωμα σ να γινει πετρα δεν κανεις τπτ....
    δεν είναι έτσι αδερφέ... γράψε μας τι διατροφή κάνεις γιατί αν περιμένεις να πάρεις μυικά κιλά με πρωτεΐνες όγκου και μηδαμινή διατροφή νοείτε πως δεν θα κάνεις τίποτα 8)
     

  12. 21-10-08 00:16 #57
    Το avatar του χρήστη DeVito

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Τήνος
    Μηνύματα
    55
    Προεπιλογή
    Μαλιστα.. πολυ χρησημο..
    Δεν είσαι σπουδαίος όταν κάνεις σπουδαία πράγματα αλλά όταν κάνεις τους άλλους να αισθάνονται σπουδαία.
     

  13. 21-10-08 15:33 #58
    Προεπιλογή
    Προσπαθω οσο μπορω να κανω σωστη διατροφή...αν και με τα μαθηματα δυσκολο και αν δουλευεις κιολασ δεν γινεται...με 4 γευματα και 2 φορες απο 1 scoop πρωτεινη μαζι με μησο λιτρο γαλα μετα τη προπονηση και αλλη μια φορά πριν κοιμηθω το βραδυ.και 10 χαπια αμινοξεα μιρασμενα με τα γευματα τη μερα.πριν τη προπονηση 4.
    οσο για τον ειμαι πλουσιος απλα δεν καπνιζω...
     

  14. 21-10-08 15:52 #59
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    κάνεις αρκετά λάθη στη διατροφή σου. πόσταρε τη εκεί που πρέπει να σου πούμε τη γνώμη μας. όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων. οι περισσότεροι απο εμάς δουλεύουν ή/και σπουδάζουν αλλά τα κάνουμε τα γεύματά μας...
     

  15. 21-10-08 18:26 #60
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.


    σοφά λόγια 8)
     

Σελίδα 4 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία