Σελίδα 42 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 3240414243 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 616 έως 630 από 640
  1. 02-09-14 07:40 #616
    Προεπιλογή
    Kαλως ορισες!

    Καταρχην καλο θα ηταν να αναφερεις την διατροφη σου μεχρι τωρα.
    Follow me to glory or die alone
     

  2. 02-09-14 17:00 #617

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    έχεις δίκιο το ξέχασα τελείως αυτό δεν έχω θέμα τρώω τα πάντα κ τρώω και πολύ ότι βρίσκω φαί γλυκά φρούτα σαλάτες τα πάντα αλλά έχω τέτοιο μεταβολισμό που τα παίρνω λογικά δύσκολα πήγαινα και kick boxing αλλά το σταμάτησα γιατί έχανα αλλά κάνω gym . σήμερα πήγα σε άλλο μαγαζί με πρωτείνες και μ είπε το παιδί εκεί να μην πάρω την isolate γιατί 8α με κάνει κομμάτια στη γράμμωση και δεν θα με βάλει κιλά μου έδειξε μια mass gainer 5,5 κιλά 48 ευρώ και μου είπε με αυτή θα βάλεις κιλά + να πάρω κάτι ροφήματα κακάο αμινοξέα για πριν τον ύπνο για να μην χάνω τα κιλά στον ύπνο μου.
     

  3. 02-09-14 17:31 #618
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios-pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχεις δίκιο το ξέχασα τελείως αυτό δεν έχω θέμα τρώω τα πάντα κ τρώω και πολύ ότι βρίσκω φαί γλυκά φρούτα σαλάτες τα πάντα αλλά έχω τέτοιο μεταβολισμό που τα παίρνω λογικά δύσκολα πήγαινα και kick boxing αλλά το σταμάτησα γιατί έχανα αλλά κάνω gym . σήμερα πήγα σε άλλο μαγαζί με πρωτείνες και μ είπε το παιδί εκεί να μην πάρω την isolate γιατί 8α με κάνει κομμάτια στη γράμμωση και δεν θα με βάλει κιλά μου έδειξε μια mass gainer 5,5 κιλά 48 ευρώ και μου είπε με αυτή θα βάλεις κιλά + νατ πάρω κάτι ροφήματα κακάο αμινοξέα για πριν τον ύπνο για να μην χάνω τα κιλά στον ύπνο μου.
    Τι εννοεις εχανες απο το κικ μποξ? Μυικη μαζα εννοεις εχανες? Επισης αυτο με την isolate ειναι βλακεια μεγαλη...μακαρρι να περναμε ολοι μια iso κ να γινομασταν κομματια...καλα αυτο με το να χανεις τα κιλα στον υπνο σου μεγαλη μουφα επισης
    The easy day was yesterday
     

  4. 02-09-14 18:04 #619
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios-pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχεις δίκιο το ξέχασα τελείως αυτό δεν έχω θέμα τρώω τα πάντα κ τρώω και πολύ ότι βρίσκω φαί γλυκά φρούτα σαλάτες τα πάντα αλλά έχω τέτοιο μεταβολισμό που τα παίρνω λογικά δύσκολα πήγαινα και kick boxing αλλά το σταμάτησα γιατί έχανα αλλά κάνω gym . σήμερα πήγα σε άλλο μαγαζί με πρωτείνες και μ είπε το παιδί εκεί να μην πάρω την isolate γιατί 8α με κάνει κομμάτια στη γράμμωση και δεν θα με βάλει κιλά μου έδειξε μια mass gainer 5,5 κιλά 48 ευρώ και μου είπε με αυτή θα βάλεις κιλά + να πάρω κάτι ροφήματα κακάο αμινοξέα για πριν τον ύπνο για να μην χάνω τα κιλά στον ύπνο μου.
    όποιος στα είπε όλα αυτά θέλει κόκκινη κ αποβολή απ το πρωτάθλημα! Χειρότερες μπαρούφες για να πουλήσει δεν θα μπορούσε να σου πει σοβαρά.
     

  5. 03-09-14 01:04 #620

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    από το kick boxing έχανα αυτά που έβαζα από την κούραση. και στον ύπνο με είπε χάνουμε θερμίδες και του είπα πως εγώ κοιμάμαι πολλές ώρες και είπε να πάρω αμινοξέα ένα ρόφημα πριν κοιμηθώ για να αναπληρώνει αυτά που καίγονται στον ύπνο και να διατηρούνται.
     

  6. 03-09-14 09:17 #621
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    οι πρωτεϊνες όγκου είναι τελείως άχρηστες απο βιολογικής αξίας ,ζάχαρη και υδατάνθρακες !! απλά αυξάνουν το σωματικό βάρος στο υποψήφιο θύμα , και νομίζει ότι έχει πάρει μυϊκά κιλά .. τι να πώ μάρκετινκ ....
     

  7. 03-09-14 12:16 #622

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC_0587.jpg Εμφανίσεις: 304 Μέγεθος: 133,2 KB πήρα αυτή για δοκιμή και μου έδωσε και μια κρεατίνη δείγμα για μια χρήση. τα μπουκαλάκια είναι ρόφημα πριν τον ύπνο για να μην καίγονται θερμίδες στον ύπνο.
     

  8. 05-09-14 18:01 #623

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC_0587.jpg Εμφανίσεις: 326 Μέγεθος: 133,2 KB άκυρο αλλα εγω που δεν περνω κιλα κα8ολου πηρα αυτη τη mass gainer για να βορεσω να βαλω με προγραμα τν εχει δοκιμασει κανεις?
     

  9. 05-09-14 18:10 #624
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Σε εναν υγιη οργανισμό το αν θα μπουν κιλά εξαρταται απο την θερμιδικη προσληψη,αν τρως οσες θερμιδες χρειαζονται(μετρημενες,οχι στο μυαλό σου) τοτε θα βαλει με ή χωρις συμπληρωματα.

    Αν εχεις υπολογισει θερμιδες και τρως παραπανω για καιρο και δεν βλεπεις προοδο μειωσε λιγο την αεροβια με το κικ μποξ ή ανεβασε θερμιδες,απο κει και περα αν εισαι ακόμα κολλημενος κάνε καλου κακού και καμια εξέταση για τον θυροειδη-ποτέ δεν ξέρεις.

    Μην ξαναδωσεις λεφτά για συμπληρωματα τυπου ''ροφήματα πριν τον υπνο'', επένδυσε τα λεφτα σου σε κατι πραγματικά χρήσιμο.
     

  10. 05-09-14 18:17 #625

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    αυτη η mass gainer 8α κανει δουλεια λες εστο κ λιγο?
     

  11. 05-09-14 19:44 #626
    Προεπιλογή
    καλησπέρα και απο μένα ,εγώ φίλε από αυτά που βλέπω στην φοτο σου προτείνω:
    α)την πρωτείνη όγκου πρωί και μετά προπόνηση
    β)τα άλλα τα "γαλατάκια" πριν τον υπνο μην τα ξαναπάρεις
    καλύτερα να πίνεις 2 ποτήρια γάλα 1-2%
    αν φτίαξεις και λίγο την διατροφή η πρωτείνη όγκου δεν θα πάει χαμένη...
    και μια ερώτηση πόσα έδωσες για όλα; (ειναι και τεκ )
    Καλή συνέχεια!

    Φιλικά σώτος
     

  12. 05-09-14 22:10 #627
    Προεπιλογή
    πραγματικα βλεπετε διαφορα με τις φορμουλες αυξησης βαρους?σκοπος ειναι παρεις μυικο ογκο οχι λιπος
     

  13. 05-09-14 22:43 #628

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    60 ευρω ολα αυτα. την tech κρεατινη δειγμα δεν την πηρα ουτε ροφιματα δεν ιπεια μονο την πρωτεινη εχω πιει αλλα 8α την δωσω σε εναν φιλο μ τα ιδια λεφτα που την 8ελει σαν τρελος. αυτη τη φορα δεν 8α παρω οτι μου λενε. ειπα τον δασκαλο του box μου να μου φερει απο δευτερα ενα δικο του αξιόπιστο ατομο που φερνει πρωτεινες και τετοια να με εκσετασει κ ολας να μ πει οτι εχει να μου πει να μου δωσει καποιο προγραμμα και 8α μ δωσει δικες του πρωτεινες αναλογα το τι χρειαζομε
     

  14. 10-09-14 00:19 #629

    Εγγραφή
    02-09-2014
    Περ.
    thessalonikh
    Μηνύματα
    14
    Exclamation συμπληρώματα και προβλήματα
    καλησπέρα. θέλω να ρωτησω αν οντως με τα συμπληρωματα υπαρχουν προβληματα σεξουαλικα αν εχει συμβει σε κανεναν απο σας. Γιατι ετσι ακουσα σημερα απο μια φιλη μου που ψαχνει κατι τετοια και με παραξενεψε γιατι ισως ειναι αληθεια. απο την πρωτη μερα που αρχισα την πρωτεινη ογκου ενιωθα πως δεν ειχα 100% στυση την επομενη μερα το ιδιο την τριτη μερα δεν πηρα καθολου κ ημουν coble και παλι. τι παιζει?
     

  15. 10-09-14 00:22 #630
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stelios-pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι παιζει?
    δεν βαριεσαι..τουλαχιστον θα φτιαξεις σωμα φιλε..τι να τις κανεις τις στυσεις...
     

Σελίδα 42 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 3240414243 ΤελευταίαΤελευταία