Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 51

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 20-05-12 20:59 #1
    Προεπιλογή Lyle Mcdonald's Ultimate Diet 2.0
    Δεν ξέρω αν πρέπει να δώσω πληροφορίες για τη συγκεκριμένη δίαιτα καθώς πωλείται από το site του σαν e-book. (υπάρχουν πολλοί τρόποι να το αποκτήσει κάποιος βέβαια arghh)
    Όλοι όσοι την έκαναν είδαν πολύ καλά αποτελέσματα παρ'ότι είναι και η πιο δύσκολη που έχουν δοκιμάσει ποτέ. Έχει κανείς προσωπική εμπειρία?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-12 21:01 #2
    Προεπιλογή
    psmf δεν προτεινει αυτος;;;
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-12 21:07 #3
    Προεπιλογή
    Σε ένα άλλο βιβλίο που έχει το Rapid Fat Loss νομίζω ναι. Σε αυτό όχι ακριβώς. Είναι χοντρικά 3 μέρες πολύ Low carb/low calorie περίπου 50% maintenance και ακολουθούν 30 ώρες refeed με 1000-1200γρ υδατάνθρακα. Το κάνεις σε κύκλους και σου λέει πως να τροποποιήσεις και την προπόνηση σου κάθε μέρα για το αντίστοιχο αποτέλεσμα που θέλεις να πετύχεις. (πχ τις low carb/calorie μέρες λέει να παίζεις 15-20 επαναλήψεις για να "αδειασουν" γλυκογόνο οι μύες, κλπ κλπ)

    Δεν είναι τόσο απλό λέει και άλλα απλά είναι ένα overview.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-12 21:55 #4

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    Γες αι ντού.
    Μηνύματα
    163
    Προεπιλογή
    Το εχω μισοδιαβασει μια φορα και το ξαναδιαβαζω τωρα που μπαινω γραμμωση.Γενικα σε σχεση με το rapidfatloss βιβλιο απο οτι καταλαβω αυτο αναφερεται,οπως λεει και στην αρχη,σε ειδικα χαμηλα σχετικα ποσοστα λιπους, 15%~.Εγω ψηνομαι να την δοκιμασω απλα εχω μπερδευτει κυριως με την αεροβια,και τις αποψεις που διαβαζω τελευταια για αυτην.Εγω την ειχα σαν must αλλα φαινεται οτι και διατροφη με πολυ λιγη αεροβια μπορει να κανει δουλεια.Εχω χαθει λιγο εκει ειναι η αληθεια.Οσο για τη UD2,μαλλον θα την κανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-12 22:10 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SepTum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εχω μισοδιαβασει μια φορα και το ξαναδιαβαζω τωρα που μπαινω γραμμωση.Γενικα σε σχεση με το rapidfatloss βιβλιο απο οτι καταλαβω αυτο αναφερεται,οπως λεει και στην αρχη,σε ειδικα χαμηλα σχετικα ποσοστα λιπους, 15%~.Εγω ψηνομαι να την δοκιμασω απλα εχω μπερδευτει κυριως με την αεροβια,και τις αποψεις που διαβαζω τελευταια για αυτην.Εγω την ειχα σαν must αλλα φαινεται οτι και διατροφη με πολυ λιγη αεροβια μπορει να κανει δουλεια.Εχω χαθει λιγο εκει ειναι η αληθεια.Οσο για τη UD2,μαλλον θα την κανω.
    Και εγώ ψήνομαι πολύ να το δοκιμάσω. Το μόνο που με κρατάει είναι αν είναι σωστό στα 17 μου να τρώω 3 φορές την εβδομάδα 1350 θερμίδες. Υπάρχει γερό carb up 5000-6000 θερμιδών μέσα στην εβδομάδα βέβαια.
    Αερόβια όχι δεν είναι καθόλου απαραίτητη. Είναι απλά προαιρετική. Το σίγουρο είναι πως βοηθάει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-12 22:23 #6

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    Γες αι ντού.
    Μηνύματα
    163
    Προεπιλογή
    Kαλα σιγουρα σε μια τετοια διατροφη,ακομα και αεροβια δεν κανεις οποτε θες,γιατι μπορει να υπαρχουν θεματα υπερκοπωσης κλπ.Απλα εχω δει αναφορικο ποστ του Mcdonald σε εγχειριδιο προγραμματος προπονησης(ΗST),προτεινει εναν ενδιαφερον τροπο αεροβιας,και γιαυτο τωρα θελω να δω τι θα διαλεξω.Δες και εσυ βασικα να μου πεις τη γνωμη σου. http://www.hypertrophy-specific.info...T_Faq_book.pdf (ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 22.2)Θα σου προτεινα βεβαια να δεις και το προγραμμα,το οποιος μαλλον θα σε κανει να ξανασκεφτεις το personal message σου. ;p
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-12 23:32 #7
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ ψήνομαι πολύ να το δοκιμάσω. Το μόνο που με κρατάει είναι αν είναι σωστό στα 17 μου να τρώω 3 φορές την εβδομάδα 1350 θερμίδες. Υπάρχει γερό carb up 5000-6000 θερμιδών μέσα στην εβδομάδα βέβαια.
    Αερόβια όχι δεν είναι καθόλου απαραίτητη. Είναι απλά προαιρετική. Το σίγουρο είναι πως βοηθάει.
    Φιλε στην ηλικια που ειμαστε καλο ειναι να μην κανουμε υπερβολες καθως ημαστε στην αναπτυξη και πρεπει να τρφομαστε καλα...Καλυτερα αστο για 2-3 χρονακια πιο μετα.....
    Απάντηση με παράθεση