Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 40
  1. 16-03-13 23:16 #16
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Redbul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει ότι είναι καλύτερη από την ON; Ρωτάω γιατί αυτό υποστήριζε ο πωλητής σε ένα μαγαζί συμπληρωμάτων.
    Το πρώτο κριτήριο πρέπει να είναι τα συστατικά σύμφωνα με την ετικέτα. Αν δεις η συγκεκριμένη περιέχει isolate, concetrate και πεπτιδια whey, όπως ακριβώς και αυτή της ΟΝ.
    Από 'κει και πέρα τα υπόλοιπα μακροσυστατικά, να μην έχει δηλαδή πολύ παραπάνω υδατάνθρακα ή λιπαρά. Ή κάποια πρόσθετα που ενοχλούν μερικούς, όπως το xanthan gum που έχει γραφτεί πολλές φορές στο φορουμ..
    Έπειτα η αξιοπιστία της εταιρίας και τέλος η γεύση/διαλυτότητα από review χρηστών.

    Ο εκάστοτε πωλητής θα σου πουλήσει αυτό απ' το οποίο παίρνει μεγαλύτερη προμήθεια
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-03-13 23:18 #17
    Προεπιλογή
    Ενταξει,δεν νομιζω και κορυφη.Οπως και στο παραπανω ποστ,πανω κατω ιδιες ειναι οι πρωτεινες.
    Ισχυει οτι ειναι λιγο ακριβη.Αυτο που μου ειπε εμενα ο καταστηματαρχης,οτι εχει πολυ ωραια γευση,ισχυει.Οντως μου αρεσε αρκετα σαν γευση,απλα με χαλανε οι μικροι σβολοι που αφηνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-03-13 23:33 #18
    Προεπιλογή
    o καθενας αμα ειχε ενα μαγαζι της ιδιες μπαρουφες θα λεγε για να πουληση ρε παιδια νταξει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-13 01:01 #19
    Προεπιλογή Απ: 100% Whey (Stacker2)
    Από πότε η stacker ειδικεύεται στις πρωτεΐνες ορού γάλακτος???
    Υπάρχουν άπειρες πολύ πιο καλές!
    Syntrax,sci mx,on,daymatize,sci tec και πολλές πολλές άλλες που για να μην βγω εκτός θέματος δεν θα τις αναφερο.
    Ο οποιοσδήποτε καταστηματάρχης θα πουλούσε τις πρωτεΐνες του για μέλι και ας μην είναι...
    Περισσότερο ψάξιμο λοιπόν γιατί τα λεφτά μας μόνο για πέταμα δεν είναι.
    Πάντα φιλικά!

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-07-13 13:07 #20
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    η γευση ειναι σιγουρα στα θετικα της, πηρα σοκολατα και ειναι σαν να πινω μιλκο
    βεβαια ειναι αρκετα ακριβη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-07-13 15:12 #21
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα πηρα για δοκιμη μια μικρη συσκευασια.
    Γευση σοκολατα 8/10
    Διαλυτότητα 9/10
    Αρκετα ποιοτικο προιον και πολυ ελαφρυα στο στομαχι.
    Κατα τα αλλα σχετικα ακριβη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-13 02:09 #22
    Προεπιλογή
    Γεύση(σοκολάτα) πολύ ωραία. Ειδικά με γάλα. Μάλλον η καλύτερη απ'όσες έχω δοκιμάσει σε θέμα γεύσης.
    Διαλυτότητα θα λέγα κάτω του μετρίου.. Δυο σκουπ έπρεπε να τα χτυπάω κανα δεκάλεπτο στο σέηκερ..


    Εν ολίγοις ωραία γεύση, κακή διαλυτότητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-11-13 09:36 #23
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι ,ωραια σαν γευση και πηγες πρωτεινες θα ελεγα ,αλλα εχει ενα θεματακι με την διαλυτοτητα,λιγο καλυτερη θα επρεπε να ηταν για τα λεφτα της.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-11-13 17:12 #24
    Προεπιλογή
    ουτε καν 5 λιβρες κ εχει στον πορτο 60 ευρω.με την καμια ομως....
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-11-13 11:24 #25
    Προεπιλογή
    τι βρισκεις 48 ευρω απο ελλαδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-12-13 19:12 #26
    Προεπιλογή
    Την δοκιμασα σε σοκολατα και cookies.Απο θεμα γευσης ειναι καλη,απο διαλυτοτητα ομως πολυ μετρια...αφηνει κομματακια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-11-14 12:38 #27
    Προεπιλογή Πρωτη πρωτεινη
    Καλημερα σας

    Μαζι με την εγγραφη μου στο γυμναστηριο αποφασισα να ξεκινησω να παιρνω και για πρωτη φορα πρωτεινη. Ειμαι 18 χρονων 1.90 75 κιλα....Θα ηθελα καταρχας την αποψη σας για το συγκεκριμενο προιον αν εχετε ακουσει κανα review. Επίσης ποια θα ηταν μια σωστη δοσολογια? εγω σκεφτηκα να παιρνω ενα scoop καθε βραδυ και ενα μετα το γυμναστηριο οποτε παω(3-4 φορες την εβδομαδα).



    *** Χρησημοποιούμε την αναζήτηση πριν ανοίξουμε νέο θέμα,mods team ***
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-02-15 04:55 #28
    Προεπιλογή
    Διάβασα το θέμα και αναφέρετε ότι είναι ακριβή... τη βρήκα σε ένα κατάστημα στο internet 39.90 € τα 2 κιλά. ίσως μπερδεύτηκαν, ίσως την έχουν σε προσφορά.
    Αξίζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-02-15 22:29 #29
    Προεπιλογή
    Εννοειται οτι αξιζει φιλε σ αυτα τα χρηματα , απλα προσεχε απο που αγοραζεις γιατι κυκλοφορουν και μαιμουδιτσες Δες και ημερομηνια ληξης και ζητα να σου δείξουν και την γνωστοποίηση απο Ε.Ο.Φ
    Η συγκεκριμένη εχει παρει γνωστοποιηση γιατι την ειχα παρει στο παρελθον και εφερε ταμπελακι με τον αριθμο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-07-15 09:47 #30
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Μιας και τελείωσα την πρώτη 2κιλη σακούλα (αγόρασα και δεύτερη) ας γράψω και`γω για την stacker2 100%whey.

    Γεύση σοκολάτα ίσως η καλύτερη που έχω δοκιμάσει.
    Την λάμβανα 1,5το πρωί-1,5 μετά την προπόνηση και 1,5 το βράδυ με γάλα (απλά φοβερή με το γάλα )

    Γεύση 10/10 και μάλιστα μόνο με 1gr ζάχαρης...
    Διαλυτότητα 10/10 (απορώ με τα παιδιά από πάνω που έγραψαν πως δεν διαλυόταν καλά...αν την πήραν από εξωτερικό παίζει να ήταν και μούφα, εγώ την αγόρασα από XTR stores για να είμαι σίγουρος, είχα βρει προσφορά από εξωτερικό αλλά δεν ξαναπαίρνω γιατί την πάτησα με αμινοξέα της MP που όσο και αν το χτυπούσα είχε σβόλους----άρα αλεύρι)
    0 φουσκώματα στο στομάχι
    0 καούρες και ρεψίματα.

    Την προτεινω ανεπιφύλακτα!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία