Σελίδα 11 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 361
  1. 10-11-09 11:34 #151
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
    Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!



    Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-11-09 12:02 #152
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
    Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!



    Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!
    Μαρακι κοκκινησα........χαχαχαχααχα

    Σε ευχαρηστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-11-09 18:23 #153
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδελφε εαν εχω την αδεια σας στην φωτογραφηση που εχω μετα τον αγωνα θα σας κανω ενα δωρο με το λογοτυπο του site σαν το ελαχιστο ευχαρηστω για την στηρηξη που μου παρηχατε τοσο καιρο,,,,,
    Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

    Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

    Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-11-09 20:24 #154
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

    Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

    Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.
    γιατι να μην μπεί ρε στέλιο βάλτην απο την στιγμή που δεν υπάρχει πρόβλημα να μπεί στο φόρουμ εκτός αν είναι καμία ακατάληλη , εκεί αλλάζουν τα πραγματα , αλλά ίσως να ήθελαν οι γυναίκες να μπεί στο ειδικό τόπικ με τα hot brave χαχαχαχα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-09 21:03 #155
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Εκπληκτικες φωτογραφιες, αθλητικες, καλλιτεχνικες με ωραιο concept και φυσικα το μοντελο σε φοβερη φορμα... Μπραβο Στελιο.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-09 23:01 #156
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το θεμα έχει ανοιχτει για να τιμησει 5-10 ανθρωπους που εχουν διακριθει σε αυτον τον χωρο,αυτό εγω προσωπικα το θεωρω ασεβεια που γίνεται προς το πρόσωπο τους...Μπορεί να κανω λαθος και παρακαλω να με διορθωσει καποιος.
    Εχεις δικιο αδελφε....λυπαμε πραγματικα για την ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ που διεπραξα απεναντι τους........
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-09 15:52 #157
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Μάλλον ήρθε και η ώρα να μιλήσω και εγώ για τον Στέλιο Κτιστάκη.
    Καταρχάς δεν έχω ανάγκη να γλύψω και ούτε έχει ανάκγη απο γλύψιμο ή χαίδεμα αυτιών, και ούτως ή άλλως είναι κάτι που δεν κάνω, απόδειξη η πρόσφατη αντιπαράθεσή μας που ταπαμε έξω απο τα δόντια, χωρίς φόβο κ πάθος.

    Αλλά την αλήθεια πρέπει να την λέμε και να την παραδεχόμαστε άσχετα από όλα τα υπόλοιπα. Και θα αναφέρω πράγματα που με έχουν εντυπωσιάσει στον Κτιστάκη σαν αθλητή, όταν τον είχα δει απο κοντά και ήταν στην καλύτερη φόρμα που τον έχω δεί εγώ τουλάχιστον.

    Θυμάμαι λοιπόν τον Στέλιο από κοντά στον αγώνα του Μαίου 2003 στο Βόλο, που μεταξύ των αλλων αθλητών ήταν λες και κατέβηκε από άλλο πλανήτη.Ο άνθρωπος, δεν ήταν γραμμωμένος, δεν ήταν σφαγμένος, ήταν ΧΑΡΤΩΜΕΝΟΣ, το δέρμα του ήταν σαν τσιγαρόχαρτο και έβλεπες τους κόμπους των μυών να έχουν πεταχτεί έξω. Πέρα απο την απίστευτη φόρμα και συμμετρία, ο άνρθωπος έκανε κάτι που εμένα με τρέλανε. Ενώ όλοι οι αθλητές κατα τη διάρκεια του αγώνα, φώναζαν, γέλαγαν, έρτρχαν απο εδώ και απο κεί, ο Κτιστάκης είχε πιασει μια γωνία μόνος του και καθόταν όρθιος πάνω σε μια πετσέτα (μπλε αν δεν κάνω λάθος). Καθόταν, δεν άγγιζε τίποτα, δεν ίδρωνε και περίενε να έρθει η σειρά του να βγεί στη σκηνή. Εγώ είχα μείνει μλκας, καθότι έπαιζα κ στον αγώνα στα τζουνιορ. Και όταν βγήκε, πάλι επέστρεψε στη γωνία του, η οποία ηταν η ποιο καθαρή των αποδυτηρίων, καθώς δεν ακουμπούσε ο τυπος στο τοίχο, ενώ στους υπόλοιποους τοιχους των αποδυτηρίψν έβλεες όλο κρέμα μαυρίσματος και δαχτυλιές.

    Η μοναδική στιμγή που τον θυμάμαι να "κατέβηκε" απο την πετσέτα, ήταν για να μας βγάλουν τους 3 μια φώτο μαζί με ένα τζουνιορ απο τη θεσαλονίκη, Μπάμπης Κωνσταντινίδης αν θυμαμαι καλά το όνομα. Ιδεά δεν έχω που είναι αυτη η φώτο, μακάρι να τη βρώ κάποτε.

    Αλλά δε σταματάμε εδώ, το ποζάρισμά του ήταν γελοίο... γελοίο γιατί ήταν τοσο μπροστά και διαφορετικό απο όλα τα υπόλοιπα που το κοινό καθόταν και χαζευε ... και τελικά ξαναπόζαρε για δεύτερη φορά στο τέλος του αγώνα, που είχα κ εγώ τη δυναότητα να τον δω, καθώς είχα βγεί απο τα αποδυτήρια.
    Μένω στο ποζάρισμα, γιατί ήταν ποζάρισμα διεθνών προδριαγραφών που δε βλέπεις στην Ελλάδα.
    Μαθαίνοντας το όνομά του θυμήθηκα οτι τον είχα δει off season σε ένα musclemag δίπλα σε έναν αθλητή του (δε θέλω να πώ ονομα γιατι δεν είμαι βέβαιος) και σε εκείνη τη φώτο ο Στέλιος ήταν τεράστιος ... ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ομως, καμία σχέση με τις τελευταίες μας εικόνες.

    Τελικά τον ξαναπετυχαίνω μετά απο μια βδομάδα στον άλλο αγώνα μου Ιούνιο του 03 στην Πάτρα που έκανε guest.
    Δε θα μακρυγορησω περισσότερο... θα πώ μόνο ότι ήταν η εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα κινητά με κάμερα και για πρώτη φορά, τόσο εγώ όσο και πολλοί άλλοι, όπως έγραψε τοπικό περιοδικό, είδαμε τόσα χέρια με κινητά να σηκώνονται να φωτογραφίσουν ταυτοχρονα, έναν αθλητή που έκανε ένα εκπληκριτκό ποζάρισμα, νομίζω και ανάμεσα στο κόσμο.

    Από τοτε τον έχω δεί αρκετες φορές, τόσο σαν αθλητή όσο και προπονήτη, αλλά εκείνη η χρονιά μου είχε κάνει τη μεγλύτερη εντύπωση.

    Αυτά ήθελα να πώ για τον αθλητή Στέλιο Κτιστάκη, με συγχρείτε αν κούρασα, αλλά ετσι είναι τα πράγματα και τα λέω οπως τα έχω δεί, χωρίς υπερβολές. Το Στέλιο ούτε τον χαιδέυω ούτε τον έχω χαιδέψει εδώ μέσα ποτέ, το αντίθετο μάλιστα.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-09 16:06 #158
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    βαλτε φωτο απο τοτε.!
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-11-09 16:15 #159
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλτε φωτο απο τοτε.!
    108kg φωτο απο τον διαχωρησμο των κατηγοριων.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-11-09 16:34 #160
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμάμαι λοιπόν τον Στέλιο από κοντά στον αγώνα του Μαίου 2003 στο Βόλο, που μεταξύ των αλλων αθλητών ήταν λες και κατέβηκε από άλλο πλανήτη.Ο άνθρωπος, δεν ήταν γραμμωμένος, δεν ήταν σφαγμένος, ήταν ΧΑΡΤΩΜΕΝΟΣ, το δέρμα του ήταν σαν τσιγαρόχαρτο και έβλεπες τους κόμπους των μυών να έχουν πεταχτεί έξω. Πέρα απο την απίστευτη φόρμα και συμμετρία, ο άνρθωπος έκανε κάτι που εμένα με τρέλανε. Ενώ όλοι οι αθλητές κατα τη διάρκεια του αγώνα, φώναζαν, γέλαγαν, έρτρχαν απο εδώ και απο κεί, ο Κτιστάκης είχε πιασει μια γωνία μόνος του και καθόταν όρθιος πάνω σε μια πετσέτα (μπλε αν δεν κάνω λάθος). Καθόταν, δεν άγγιζε τίποτα, δεν ίδρωνε και περίενε να έρθει η σειρά του να βγεί στη σκηνή. Εγώ είχα μείνει μλκας, καθότι έπαιζα κ στον αγώνα στα τζουνιορ. Και όταν βγήκε, πάλι επέστρεψε στη γωνία του, η οποία ηταν η ποιο καθαρή των αποδυτηρίων, καθώς δεν ακουμπούσε ο τυπος στο τοίχο, ενώ στους υπόλοιποους τοιχους των αποδυτηρίψν έβλεες όλο κρέμα μαυρίσματος και δαχτυλιές.

    Η μοναδική στιμγή που τον θυμάμαι να "κατέβηκε" απο την πετσέτα, ήταν για να μας βγάλουν τους 3 μια φώτο μαζί με ένα τζουνιορ απο τη θεσαλονίκη, Μπάμπης Κωνσταντινίδης αν θυμαμαι καλά το όνομα. Ιδεά δεν έχω που είναι αυτη η φώτο, μακάρι να τη βρώ κάποτε.

    Αλλά δε σταματάμε εδώ, το ποζάρισμά του ήταν γελοίο... γελοίο γιατί ήταν τοσο μπροστά και διαφορετικό απο όλα τα υπόλοιπα που το κοινό καθόταν και χαζευε ... και τελικά ξαναπόζαρε για δεύτερη φορά στο τέλος του αγώνα, που είχα κ εγώ τη δυναότητα να τον δω, καθώς είχα βγεί απο τα αποδυτήρια.
    Μένω στο ποζάρισμα, γιατί ήταν ποζάρισμα διεθνών προδριαγραφών που δε βλέπεις στην Ελλάδα.

    Τελικά τον ξαναπετυχαίνω μετά απο μια βδομάδα στον άλλο αγώνα μου Ιούνιο του 03 στην Πάτρα που έκανε guest.
    Δε θα μακρυγορησω περισσότερο... θα πώ μόνο ότι ήταν η εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα κινητά με κάμερα και για πρώτη φορά, τόσο εγώ όσο και πολλοί άλλοι, όπως έγραψε τοπικό περιοδικό, είδαμε τόσα χέρια με κινητά να σηκώνονται να φωτογραφίσουν ταυτοχρονα, έναν αθλητή που έκανε ένα εκπληκριτκό ποζάρισμα, νομίζω και ανάμεσα στο κόσμο.


    ΜΒ
    Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

    Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

    Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

    Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελη.

    To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 13-11-09 στις 17:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-11-09 17:16 #161
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

    Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

    Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

    Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελει.

    To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!
    ωραιος
    Στελιο το πιο βαρυ που εχεις φθασει ποσο ειναι ? και αγωνιστικα και off season?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-11-09 17:19 #162
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιος
    Στελιο το πιο βαρυ που εχεις φθασει ποσο ειναι ? και αγωνιστικα και off season?
    Off season 136kg
    On competition 112kg
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-11-09 17:22 #163
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Off season 136kg
    On competition 112kg

    καμια φωτο απο τοτε ? με τετοιο βαροσ off season../?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-09 17:33 #164
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων

    καμια φωτο απο τοτε ? με τετοιο βαροσ off season../?
    Επηδει το υλικο ειναι αρκετο ζητησα απο τον τυπο που μου κανει το promotion εξω να φτιαξουμε ενα βιντεακι.Γινετε σπουδαια δουλεια μεχρι τωρα αλλα χρειαζετε υπομονη μεχρι να ολοκληρωθει.....

    Αν θυμαμε καλα τα εφτασα την χρονια που ημουν φανταρος....μετα απο 3 μηνες που αποληθηκα κερδισα το Γενικο στο Βαλκανικο που εγινε Κατερινη , ο Ηλιας μπορει να θυματε πως ημουν τοτε.....εν ετη 2000
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 13-11-09 στις 17:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-11-09 18:55 #165
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

    Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

    Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

    Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελη.

    To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!
    ....Εγω αδερφε παντος το προσπαθησα......αλλα δεν γινεται τιποτα..!!!!!χαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία