Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 361
  1. 29-09-09 19:39 #31
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-09 20:00 #32
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    πιστεύω δεν έχουμε κακόβουλα μελη στο φόρουμ μας, εχουμε πολλά ''μούτρα'' αλλα κακόβουλους οχι.



    welcome to , φοβερός
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-09 20:07 #33
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-09 20:26 #34
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    δε γνωρίζω, αλλα αν πιστεύει κανενας πως σε γκρέμισε δεν εχει παρα να δει τις φωτογραφίες σου και θα πιστή για το αντίθετο.

    εγω και ολα τα παιδια του φόρουμ θα θέλαμε ο λογος ύπαρξης σου εδω μέσα να ειναι η συμμετοχή σε μια μεγαλη παρέα που αγαπάει το ββ, γιαυτο είμαστε εδω παρόν και τρώμε κάποιες ώρες τη μέρα ώστε να λειτουργεί αυτό που λέγετε bodybuilding.gr .

    υσ: ξέχασα να πω καλή επιτυχία στον αγώνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-09 20:30 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!

    να και μια είδηση αυτό ήταν ευχάριστο , σίγουρα δεν κάνει να είναι μόνος ο τασούλης , αντε να ανεβάσετε το επίπεδο στελιο ήδη γνωρίζουν τα παιδια και μέσω του φόρουμ οτι στηρίζεις την ναββα και εχεις κανει και σοβαρες διοργανώσεις στην κρήτη με επιτυχία εκτός την αγωνιστική σου πορεία και το ββ πλέον εχει ανάγκη απο αξιόλογα άτομα και παραγοντες .

    συμφωνώ και με τον φωτη τουλάχιστον τα ενεργα μέλη είναι αξιόλογα άτομα με αξιοπρέπεια , τέλειοι δεν είμαστε και ούτε πρόκειτε να γίνουμε , απλα να μην είμαστε κακοπροαίρετοι , απλα αν υπήρξε και κατι μη αξιόλογο δεν κολάει εδω του έρχετε βαρύ το κλίμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-09-09 21:52 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!
    στελιο σε καλοσοριζω και εγω απο την καρδια μου στο φορουμ -ξερεις ποσο σε εκτιμω-και αν και δεν καταλαβαινω τι ακριβως θελεις να πεις ευχομαι να λυθουν οι οποιες παρεξηγησεις η κακιες υπαρχουν.η εμπειρια σου ειναι χρησιμη εδω μεσα και ευχομαι καθε επιτυχια στο φιλο μου τασσο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-09-09 22:25 #37
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη korasanis

    Εγγραφή
    19-09-2009
    Περ.
    HERAKLION
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-09-09 22:29 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο korasanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!
    μην ξεχνας φιλε μου οτι ειμαι και γω κρητικος!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-09-09 23:03 #39
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
    ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-09-09 23:31 #40
    Προεπιλογή
    ο στελιος απο μικρος ειναι στο αγωνιστικο ββ πρωταθλητης και στην ελλαδα και εξω.μεγαλη η προσφορα του στο ελληνικο ββ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-09-09 23:57 #41
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Στελιο καλωσορισες στο φορουμ! Ειναι μεγαλη μας χαρα που εισαι στη παρεα γιατι και εσυ εχεις γραψει μια ιστορια στο αθλημα μας. Οσο για τα κακοβουλα και καλοβουλα προσωπα να ξερεις πως καποια στιγμη ολοι μπαινουν στη θεση που τους αρμοζει.
    Φιλοσοφια μας ειναι να κοιταμε για το καλυτερο αυριο και οχι να αλληλοκατηγορουμαστε για τα λαθη του παρελθοντως.
    καλωσορισες και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι σαν μια παρεα στην επομενη παρουσια επι σκινης , του Τασου που ολοι νθελουμε να δουμε ακομα καλυτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-09-09 00:00 #42
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
    Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
    Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-09-09 00:03 #43
    Προεπιλογή
    ευχαριστουμε στελιο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-09-09 00:12 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
    Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
    Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.

    στέλιο ο τελευταίος που θα ήθελε εξηγήσεις είμαι εγω , χάρηκα που θα τα λέμε κι απο δώ και ακόμη περισσότερο που θα είσαι αθήνα αγωνιστικός με τον τάσο , ο καιρός κοντεύει και θα τα πούμε απο κοντα.

    και ξέρω οτι με τον γραπτό λόγο παρεξηγούνται η παρερμηνεύονται κάποια πράγματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-09 00:22 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
    ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .

    το 97 στο παγκόσμιο που είχα πάρει μέρος ο στελιος ήταν στην κατηγορία εφήβων που σημαίνει είχε και προηγούμενες συμμετοχές σαν έφηβος και μετα είχε πάρει σερί αγώνες με μικρες παύσεις .
    άρα αν προσθέσεις απο τότε άλλα 12 χρόνια κάνεις μια πρόχειρη εκτίμηση για την ηλικία του
    αλλα δεν μετράνε μόνο οι αγωνιστικές συμμετοχές ένας μπορεί να προσφέρει και μάλιστα περισσότερο και χωρίς την δική του συμμετοχή , αλλα με το να είναι κοντα στο άθλημα προσφέροντας τις γνώσεις του και προετοιμάζοντας αθλητες , ακόμη και διοργανώνοντας αγώνες .

    μάλιστα ήταν δίπλα στην ναββα σε δύσκολους καιρούς που γινόταν πόλεμος εναντίον της και στήριζε πάντα , ενω πολλοι με την κατασταση που επικρατούσε νόμισαν ότι βρισκόταν στην λάθος πλευρα , ο στελιος όμως πίστεψε και στηριξε και ο ίδιος αλλα και με αθλητές του την ομοσπονδία . παρ όλες τις αντιξοότητες λόγω απόστασης και μάλιστα σε νησί όπως η κρήτη και μάλιστα πολλοι αθλητες τίμησαν την ομοσπονδία και μάλιστα με αξιώσεις

    όταν όλα είναι καλά όλοι τρέχουν και είναι δίπλα όταν όμως υπάρχει μια κρίση και αποδυνάμωση όπως είχε γίνει στην ναββα ο στελιος ήταν εκεί και μόνο αν κάποιος πιστεύει και είναι δυνατός το κάνει αυτό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία