Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 30-05-12 02:02 #1
    Προεπιλογή Ημερολόγιο 16χρονου χώρις γυμναστική... Ήμερα1 μέ Γυμναστική
    Απο σήμερα ξέκιναω έντονη γυμναστική, διατροφή για όγκο ώστε να φτιάξω σώμα. Αυτό είναι το σώμα χωρίς γυμναστική/άθληση αν και πάντα έπαιζα με την παρέα ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με κάποιο άθλημα δεν έχω
    ασχοληθεί ποτέ σοβαρά και σκοπεύω να το αλλάξω και αυτό στη συνέχεια. Θα βάζω καινούργιες φωτογραφίες 2 φορές τον μήνα και θα postάρω το πρόγραμμα και την διατροφή που θα ακολουθήσω...
    Γνώμες και αξιολόγηση για εδώ που είμαι. Ευχαριστώ

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 381 Μέγεθος: 94,8 KB

    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 368 Μέγεθος: 273,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-12 02:04 #2
    Προεπιλογή Ημερολόγιο 16χρονου χωρίς γυμναστική... Ημέρα1 με Γυμναστική
    Απο σήμερα ξέκιναω έντονη γυμναστική, διατροφή για όγκο ώστε να φτιάξω σώμα. Αυτό είναι το σώμα χωρίς γυμναστική/άθληση αν και πάντα έπαιζα με την παρέα ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με κάποιο άθλημα δεν έχω
    ασχοληθεί ποτέ σοβαρά και σκοπεύω να το αλλάξω και αυτό στη συνέχεια. Θα βάζω καινούργιες φωτογραφίες 2 φορές τον μήνα και θα postάρω το πρόγραμμα και την διατροφή που θα ακολουθήσω...
    Γνώμες και αξιολόγηση για εδώ που είμαι. Ευχαριστώ

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 397 Μέγεθος: 94,8 KB

    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 315 Μέγεθος: 273,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-12 03:16 #3
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Το λιπος σου σε βοηθαει γιατι ειναι χαμηλα.Οποτε μπες δυναμικα,μαθε πως να κανεις σωστα τις ασκησεις για να μην εχεις διαφορα μετα,και ανεβα κιλα σε αυτες.Φαε καλα και σε λιγον καιρο θα εχεις αλλαγη.

    Καλη αρχη και μπραβο και σε σενα που εισαι μονο 16 και εχεις ορεξη για αθληση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-12 09:19 #4
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    μια χαρα για την ηλικια σου. στεγνος. Ειναι πολυ σημαντικο αυτο γιατι ετσι μπορεις να βαλεις ποιοτικα κιλα. Οτι παιρνεις θα φαινεται. Να τρως σωστά και να γυμναζεσαι σωστά. Μη κανεις υπερβολες.
    Απάντηση με παράθεση