Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 02-06-12 22:30 #1
    Προεπιλογή Νεος στην παρέα!Το σωμα μου σε καλο φωτισμο(help)
    Γεια σε όλα τα παιδιά εδω!Παιρνω το θαρρος να κανω μια ερωτηση διοτι επισκεπτομαι πολλες φορες το site σας και το βρισκω πολυ χρησιμο!Ειμαι 18 χρονων και ασχολουμαι με προταθλητισμο στις πολεμικες τεχνες εδω και 1,5 χρονο.Πριν αρχισω τις πολεμικες τεχνες πριν 1,5 χρονο μπορω να πω οτι ημουν ενας "πατσοκοιλιάς" καθως ημουν 10 κιλα παραπανω απο τωρα και μηδεν γυμνασμενος.Καταφερα οχι μονο να χασω κιλά αλλα και να φτιαξω λιγο τα χερια μου το στηθος μου την πλατη και λιγο κοιλιακούς(αν και δεν φενονται ακομα)και ποδια και γενικοτερα.Θελω να ρωτησω γιατι το σωμα μου φαίνεται στην κυριολεξια φετες σε καλο φωτισμο ενω στην πραγματικοτητα ειναι λιγο γυμνασμενο στο στηθος χερια κοιλιακους πλατη ποδια και ετσι φαίνεται στην καθημερινοτητα!εχω σωματικο λοιπος 16% και ειμαι 85 κοιλα. Εχω πολυ λιγη κοιλίτσα προς τους κατω κοιλιακους και λιγο στο πλαι.Αλλα γενικοτερα δεν ειναι ασχημο το θεαμα.Πως μπορω να κανω τους κοιλιακους μου κυριως να φαινονται κανονικα χωρις να σφιγκομαι στην καθημερινοτητα?αλλα και οι υπολοιπες μυικες ομαδες?Ειμαι ανθρωπος που τρωω παρα πολυ καθε μερα αλλα ποτε ανθυγιεινά τροφιμα και μπορω να κανω πολλες ωρες γυμναστικη την ημερα γιατι μου αρεσει πολυ!Αν ξερει καποιος ας βοηθησει!Ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-12 22:57 #2
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-12 02:13 #3
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jusportsdude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλα τα παιδιά εδω!Παιρνω το θαρρος να κανω μια ερωτηση διοτι επισκεπτομαι πολλες φορες το site σας και το βρισκω πολυ χρησιμο!Ειμαι 18 χρονων και ασχολουμαι με προταθλητισμο στις πολεμικες τεχνες εδω και 1,5 χρονο.Πριν αρχισω τις πολεμικες τεχνες πριν 1,5 χρονο μπορω να πω οτι ημουν ενας "πατσοκοιλιάς" καθως ημουν 10 κιλα παραπανω απο τωρα και μηδεν γυμνασμενος.Καταφερα οχι μονο να χασω κιλά αλλα και να φτιαξω λιγο τα χερια μου το στηθος μου την πλατη και λιγο κοιλιακούς(αν και δεν φενονται ακομα)και ποδια και γενικοτερα.Θελω να ρωτησω γιατι το σωμα μου φαίνεται στην κυριολεξια φετες σε καλο φωτισμο ενω στην πραγματικοτητα ειναι λιγο γυμνασμενο στο στηθος χερια κοιλιακους πλατη ποδια και ετσι φαίνεται στην καθημερινοτητα!εχω σωματικο λοιπος 16% και ειμαι 85 κοιλα. Εχω πολυ λιγη κοιλίτσα προς τους κατω κοιλιακους και λιγο στο πλαι.Αλλα γενικοτερα δεν ειναι ασχημο το θεαμα.Πως μπορω να κανω τους κοιλιακους μου κυριως να φαινονται κανονικα χωρις να σφιγκομαι στην καθημερινοτητα?αλλα και οι υπολοιπες μυικες ομαδες?Ειμαι ανθρωπος που τρωω παρα πολυ καθε μερα αλλα ποτε ανθυγιεινά τροφιμα και μπορω να κανω πολλες ωρες γυμναστικη την ημερα γιατι μου αρεσει πολυ!Αν ξερει καποιος ας βοηθησει!Ευχαριστω πολυ!
    Καταρχην καλως ηρθες και καλη επιτυχια στο στοχο σου.

    Οσον αφορα την ερωτηση σου παντοτε ο καλος φωτισμος βοηθαει το σωμα να φαινεται πιο γραμμωμενο και γυμνασμενο και γενικοτερα το δειχνει πιο 'καλα'..Τους κοιλιακους πιο πολυ θα τους δουλευεις στην κουζινα..οι μυες του στοματος ειναι αυτοι που παιζουν πολυ ρολο.
    Τρωγε καλα και καθαρα και θα δεις διαφορες οχι μονο σε αυτους αλλα και παντου..
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-12 09:41 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες στο φορουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-06-12 09:53 #5
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-12 12:44 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoskom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχην καλως ηρθες και καλη επιτυχια στο στοχο σου.

    Οσον αφορα την ερωτηση σου παντοτε ο καλος φωτισμος βοηθαει το σωμα να φαινεται πιο γραμμωμενο και γυμνασμενο και γενικοτερα το δειχνει πιο 'καλα'..Τους κοιλιακους πιο πολυ θα τους δουλευεις στην κουζινα..οι μυες του στοματος ειναι αυτοι που παιζουν πολυ ρολο.
    Τρωγε καλα και καθαρα και θα δεις διαφορες οχι μονο σε αυτους αλλα και παντου..
    euxaristw file Niko gia thn voitheia kai ths simboulh sou!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-12 15:40 #7
    Προεπιλογή
    καλος ηρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-12 01:04 #8
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-12 08:45 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες στην παρεα μας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-06-12 08:51 #10
    Προεπιλογή
    καλωσορισες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-06-12 09:08 #11
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Καλημερα και απο εμενα και καλως ηρθες!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-06-12 03:46 #12
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες..!! εχεις σκεφτει να αγορασεις ενα προβολεα?? θα τον στηνεις απεναντι σου και θα φενεσαι φετες παντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-06-12 13:23 #13

    Εγγραφή
    24-06-2012
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-06-12 14:02 #14
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση