Θέμα: Branch Warren

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 97
  1. 09-09-15 21:09 #76
    Προεπιλογή
    Παιδιά καλό είναι ναι μην κρίνεται έτσι εύκολα και να μην χαρακτηρίζετε έτσι ποταπά έναν αθλητή ο οπoίος έχει μια πολυετή πορεία στο χώρο με νίκες σε κορυφαίους διαγωνισμούς, 2oς το 2009 στο Mr.Olympia, ξεπερνώντας σοβαρούς τραυματισμούς, και έχει αποδείξει την αξία του, απλά επειδή δε σας αρέσει το σώμα του ή ο τρόπος προπόνησης του.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-09-15 17:43 #77
    Προεπιλογή
    Συγγνώμη αλλά εγώ μόνο και μόνο για τις θέσεις που έχει πάρει θα ντρεπόμουν να ανεβάσω τέτοια βίντεο . Ο τρόπος που εκτελεί είναι άθλιος. Όπως επίσης θα ντρεπόμουν να ανεβάσω ορισμένα βίντεο που έχει ανεβάσει ο Phil που είναι λες και πάει στο γυμναστήριο αναγκαστικά και εκτελεί λες και είναι πρωτάρης. Γνώμη μου πάντα. Το ότι ενεργούν πάνω τους τόσο καλά τα φαρμάκια που παίρνουν δεν μου λέει κάτι όταν βλέπω τέτοια βίντεο. Φιλικά πάντα, Νίκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-15 17:19 #78
    Προεπιλογή
    Σεβαστή και η γνώμη σου και ο τρόπος σκέψης σου και τα επιχειρήματα σου. Αλλά να αποκαλούμε έναν αθλητή δημόσια σιχαμερό είναι υπερβολικό και άσχημο. Γνώμη μου και πάντα φιλικά
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-09-15 16:22 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη αλλά εγώ μόνο και μόνο για τις θέσεις που έχει πάρει θα ντρεπόμουν να ανεβάσω τέτοια βίντεο . Ο τρόπος που εκτελεί είναι άθλιος. Όπως επίσης θα ντρεπόμουν να ανεβάσω ορισμένα βίντεο που έχει ανεβάσει ο Phil που είναι λες και πάει στο γυμναστήριο αναγκαστικά και εκτελεί λες και είναι πρωτάρης. Γνώμη μου πάντα. Το ότι ενεργούν πάνω τους τόσο καλά τα φαρμάκια που παίρνουν δεν μου λέει κάτι όταν βλέπω τέτοια βίντεο. Φιλικά πάντα, Νίκος
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-07-17 20:47 #80
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Ο 42χρονος Branch Warren

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-07-17 21:54 #81
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη αλλά εγώ μόνο και μόνο για τις θέσεις που έχει πάρει θα ντρεπόμουν να ανεβάσω τέτοια βίντεο . Ο τρόπος που εκτελεί είναι άθλιος. Όπως επίσης θα ντρεπόμουν να ανεβάσω ορισμένα βίντεο που έχει ανεβάσει ο Phil που είναι λες και πάει στο γυμναστήριο αναγκαστικά και εκτελεί λες και είναι πρωτάρης. Γνώμη μου πάντα. Το ότι ενεργούν πάνω τους τόσο καλά τα φαρμάκια που παίρνουν δεν μου λέει κάτι όταν βλέπω τέτοια βίντεο. Φιλικά πάντα, Νίκος
    να πας να του δειξεις πως γινονται γιατι εσυ ξερεις σου χει δειξει ο γυμναστης που εχει τελειωσει τεφφα και εχεις δει και βιντεακια στο utube ...
    και ο waren ειναι μονο χημεια φενεται αυτο απο τις προπονησεις τους δεν προσπαθει καθολου...

    ρε αρχοντα ειναι σαν να λες παω να δειξω στο μεσι πως να ντριπλαρει δηλαδη καλμα λιγο
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-07-17 22:37 #82
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    να πας να του δειξεις πως γινονται γιατι εσυ ξερεις σου χει δειξει ο γυμναστης που εχει τελειωσει τεφφα και εχεις δει και βιντεακια στο utube ...
    και ο waren ειναι μονο χημεια φενεται αυτο απο τις προπονησεις τους δεν προσπαθει καθολου...

    ρε αρχοντα ειναι σαν να λες παω να δειξω στο μεσι πως να ντριπλαρει δηλαδη καλμα λιγο

    Στο τσακ ήμουν να γράψω πάνω κάτω τα ίδια αλλά είδα ότι είναι παλιό το ποστ και δεν ασχολήθηκα

    +1 πάντως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-07-17 17:41 #83
    Προεπιλογή
    Μπράβο και στους δυο σας . Είστε πολύ έξυπνοι με αυτά που γράφετε . Πρώτον δε σας κόβω για αθλητές οπότε μην ειρωνεύεστε κάποιον που ίσως και να είναι και να μην έχετε ιδιεα γιαυτόν, όπως κάνω και εγώ άλλωστε σε όποιου τα ποστ απαντάω και δεύτερον τι σχέση έχουν οι τρίπλες ενός ποδοσφαιριστή "φαινόμενο" με το κοπάνημα κάποιου στο γυμναστήριο του οποίου το σώμα ανταποκρίνεται πολύ καλά στις χειμειες ;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-07-17 18:06 #84
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Επειδή κάπου το χάνεις αθλητή

    Εκατομμύρια άνθρωποι κάνουν 'χημείες' είναι όμως μετρημένοι στα δάχτυλα αυτοί που φτάνουν στο επίπεδο του branch
    Για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο λοιπόν σίγουρα κάνει κάτι πολύ σωστά τίποτα δε χαρίζεται σε αυτή τη ζωή

    Μπόνους τροφή για σκέψη τα περισσότερα βίντεο με προπονήσεις αθλητών αυτού του επιπέδου είναι για γέλια γιατί άραγε?
    Μήπως κανείς τους δε ξέρει από προπόνηση κι εσύ κι εγώ ξέρουμε καλύτερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-07-17 18:49 #85
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    νομιζω κατι ειχα γραψει κ γω στο θεμα του..παρολο που τον συμπαθουσα παντα, ειναι γεγονος οτι οι προπονησεις του ειναι πολυ sloppy..αυτο δεν ειναι μονο δικο μου συμπερασμα, κ του φιλου απο πανω, αλλα οποιος ασχολειται χρονια με την σκηνη, σιγουρα θα το εχει διαβασει κατα καιρους σε διαφορα αρθρα, παρουσιασεις κλπ για τον συγκεκριμενο.
    τωρα, το παραπανω γεγονος, δεν αναιρει φυσικα το οτι ολο αυτο του παει καλα προπονητικα..αλλα ειναι ασχετα πραγματα μεταξυ τους.
    τελος ειμαι σιγουρος οτι αν οι περισοτεροι εβλεπαν καποιον στο γυμαστηριο τους να εκτελει ετσι ασκησεις, θα τον εκραζαν αν τουλαχιστον δεν εκαναν τον κοπο να τον διορθωσουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-07-17 20:12 #86
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Εγω θα ηθελα καταρχήν οι απόψεις να μην στιγματίζονται με προσωπικό τόνο, pls..
    Απο εκεί και πέρα, ούτε εμένα μου αρέσουν οι προπονήσεις του Branch ως τεχνική, αυτές που βγάζει τουλάχιστον στον "αέρα" και εχουμε δει κατά καιρούς με τον διόσκουρο Johnie Jackson.
    Η δικιά μου εμπειρία απο αυτά που παρατηρώ, είναι πως οι προπονήσεις των αθλητών πολλές φορές διαφέρουν αυτό που βγάζουν έξω ως trademark με αυτό που πραγματικά κάνουν.
    Για να κάνεις π.χ. βυθίσεις σε δίζυγο δεν ειναι ανάγκη να κρεμάσεις μια αλυσίδα πάνω σου όπως κάνει ο Branch, αρκεί μια ζώνη με πρόσθετο βάρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-07-17 00:07 #87
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή κάπου το χάνεις αθλητή

    Εκατομμύρια άνθρωποι κάνουν 'χημείες' είναι όμως μετρημένοι στα δάχτυλα αυτοί που φτάνουν στο επίπεδο του branch
    Για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο λοιπόν σίγουρα κάνει κάτι πολύ σωστά τίποτα δε χαρίζεται σε αυτή τη ζωή

    Μπόνους τροφή για σκέψη τα περισσότερα βίντεο με προπονήσεις αθλητών αυτού του επιπέδου είναι για γέλια γιατί άραγε?
    Μήπως κανείς τους δε ξέρει από προπόνηση κι εσύ κι εγώ ξέρουμε καλύτερα?
    To quiz της ημέρας:

    Στο προηγούμενο γυμναστήριο μου είχαμε αρκετούς "αγωνιστικούς", ονόματα δε θα πω αλλά υπάρχουν αφιερώματα γι' αυτούς μέσα στο φόρουμ.

    Όλοι τους είχαν ένα κοινό: οι εκτελέσεις τους ήταν για γέλια. Τραγικά από θέμα βάθους καθίσματα, απαράδεκτες άρσεις, μισές επαναλήψεις παντού κλπ κλπ.

    Σωματικά ήταν όμως τέρατα. Πώς γίνεται?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-17 01:22 #88
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.809
    Προεπιλογή
    παιδια ότι πολλοι κάνουν ότι ναναι και με τον συνδιασμό χημείας φαγητού φέρνουν αποτέλεσμα είναι γεγονός
    Εγω ούτε είδα τα βίντεο με τις τραγικές προπονήσεις και ισως ούτε να τα δω , γιατι πανω κάτω ξέρω τι κάνουν
    και έχω να πω αν αυτοι κάνανε τόσο βαρια κιλά και ολοκληρωμένες επαναλήψεις με πλήρη κίνηση των αρθρώσεων με την χημεία που δεδομένο καταστρέφει τις αρθρώσεις σε συνδιασμό με βαριά κιλά , θα είχαν παρατήσει ήδη το ββ λόγω διαλυμένων αρθρώσεων

    γι αυτο λέω νευριασμένα πολλες φορες να βράσω τα προγράμματα αν δεν εκτελούνται σωστα οι ασκήσεις
    όλοι οι πρωταθλητες κάνουν κάποια προγράμματα που τους έκαναν πρωταθλητες , πως γίνετε όμως να κάνουν διαφορετικά αλλα πάλι να έχουν τα ίδια αποτελέσματα ?

    πολλες φορές (αυτο με γραπτα δεν μπορω να το εξηγήσω όσο στη πράξη) κάνοντας μισή κίνηση και πχ στην τροχαλία τρικέφαλο πρίν κλειδώσει η άρθρωση στο τέντωμα και στο κλείσιμο να μην ανεβαίνει μέχρι το στηθος η λαβη είναι πιο δύσκολο αν εκτελεστει αργα και δημιουργεί σταθερη ένταση και αν κρατάμε αργα την επανάληψη το κάψιμο είναι απερίγραπτο

    στη τυχη ανέφερα αυτη την άσκηση επειδη πολλοι νομίζουν το σωστο είναι να τεντώνει τερμα το χέρι στο κατέβασμα και στο ανέβασμα να πηγαινει μέχρι το στηθος και πιο πάνω , γιατι και καλα έτσι δουλεύει ο μυς πιο σωστα και θα αναπτυχθει καλύτερα , αλλα η άρθρωση σ αυτη την διαδρομη τα παίζει σε βάθος χρόνου και με βαρια κιλά
    Μην ξεχνάμε υπάρχει και ο παράγων νιώθω εκτος του βλέπω και αυτοι κατι νιώθουν όταν εκτελούν την άσκηση δε βαράνε στα κουτουρού
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-07-17 10:53 #89
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Billy89 να γίνεις τέρας είναι εύκολο να φτάσεις επίπεδο για μρΟ όμως είναι σχεδόν ακατόρθωτο
    Το ίδιο λέμε στην ουσία

    Επίσης αυτό που θεωρεί ο καθένας σωστό δε σημαίνει και ότι είναι η ότι είναι απόλυτα σωστό

    Πχ εγώ θεωρώ σωστό και παίζω τα καθίσματα όσο πιο βαθιά γίνεται πολύς κόσμος όμως τα κάνει ήμι δε σημαίνει ότι είναι λάθος αλλού θέλει να δώσει έμφαση ο ένας αλλού ο άλλος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-22 07:53 #90
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή May 2022 - Branch Warren still on fire!
    May 2022 - Branch Warren still on fire!

    Mια ανεπίσημη φωτογράφηση την τελευταία εβδομάδα στο San Diego!
    O Branch διευκρινίζει ότι δεν τον ενδιαφέρει μια επιστροφή αλλά γυμνάζεται όπως όταν έκανε αγώνες.
    Πολλοί λένε πως η επιστροφή του Masters Olympia το 2023 μπορεί να σηματοδοτήσει την επιστροφή μεγάλων ονομάτων του πρόσφατου παρελθόντος, ανάμεσα σε αυτούς και ο Branch!

    Όνομα: 123.jpg Εμφανίσεις: 175 Μέγεθος: 175,7 KB



    Nικητής στο Arnold Classsic το 2011 και το 2012, το 2009 βγήκε 2ος στο Mr Olympia ενώ το 2010 πήρε την 3η θέση.
    Τελευταίος του αγώνας το Mr Olympia 2015 όπου κατέλαβε την 6η θέση.

    1992 AAU Teenage Mr. America, Short and Overall - 1st
    1993 NPC Teenage Nationals, Lightheavyweight and Overall - 1st
    2001 NPC Nationals, Heavyweight - 1st
    2005 Charlotte Pro - 1st
    2005 Europa Supershow - 1st
    2005 Mr. Olympia - 8th
    2006 Mr. Olympia - 12th
    2007 New York Pro - 1st
    2009 Mr. Olympia - 2nd
    2010 Mr. Olympia - 3rd
    2011 Arnold Classic - 1st
    2011 British Grand Prx - 1st
    2012 Arnold Classic - 1st
    2012 Australian Grand Prix - 1st
    2012 Mr. Olympia - 5th
    2013 Mr. Olympia - 9th
    2014 Australian Pro - 4th
    2014 Mr. Olympia - 6th
    2015 Arnold Classic - 2nd
    2015 Arnold classic Australia - 2nd
    2015 Europa Atlantic City Pro - 1st
    2015 Mr. Olympia - 6th
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία