Σελίδα 11 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 488
  1. 19-07-12 22:55 #151
    Προεπιλογή
    Eρωτηση για οποιον ξερει: σε ποιο σημειο της αεροβιας λαχανιαζουμε και ποναει κατω αριστερα στην κοιλια μας (τι ποναει ακριβως, ξερουμε?)? Θυμαμαι το παθαινα απο μικρος (φανταζομαι ολοι μας) αλλα ποτε δεν το ειχα ψαξει επιστημονικα Επισης το τρεξιμο μετα το οριο του λαχανιασματος ειναι παραγωγικο τρεξιμο ή πρεπει να σταματαμε μεχρι να ξεκουραστουμε? Αυτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-12 14:32 #152
    Προεπιλογή
    Αυτό που πονάει είναι η σπλήνα (ο σπλήνας... δεν ξέρω!)
    Για τα υπόλιπα δεν είμαι σίγουρος όποτε αφήνω να σου απαντίσουν άλλοι!
    Once the mind and body have been awakened to their true potential, its impossible to turn back, the iron never lies to you
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-12 20:16 #153

    Εγγραφή
    18-07-2012
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    γεα σας και παλι . με 1,70 υψος , 69 κιλα βαρος και 24,16 μαζα 1300 με 1400 θερμιδες ημερισιως εναι καλα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-12 14:43 #154

    Εγγραφή
    18-07-2012
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalis4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεα σας και παλι . με 1,70 υψος , 69 κιλα βαρος και 24,16 μαζα 1300 με 1400 θερμιδες ημερισιως εναι καλα ?
    και ενοειτε οτι φυσικα κανω αεροβια τουλαχιστον 1 ωρα την μερα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-12 13:06 #155
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    λιγες ειναι.... γυρω στα 170γρ πρωτεινη.....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-07-12 17:22 #156
    Προεπιλογή χάσιμο λίπους στους κοιλιακούς
    θέλω να χάσω λίπος στους κοιλιακούς και να τους γραμμοσω. Καμιά άσκηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-07-12 19:40 #157
    Το avatar του χρήστη ggeorge

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    διατροφή και τρεξιμο..
    δυο φορες τη βδομαδα κοιλιακους
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-07-12 22:58 #158
    Προεπιλογή
    Παιδια απο προσωπικη μου εμπειρια θα εκθεσω την αποψη-συμβουλη μου.. ημουν πριν 2,5 χρονια 130φευγα κιλα με υψος 1,79 και αγυμναστος μετα απο 2 χρονια καθισιου!!!μια χαρα ε??!!! λοιπον μια μερα μου γυρισαν οι βιδες και ειπα θα προσεξω τον εαυτο μου (με αυτο θελω να σηλωσω οτι το ΠΑΝ ειναι η ψυχολογια και η πειθαρχια στον ατακτο νου).αυτο που εκανα ηταν να εχω υπομονη και να τρεχω..με οποιο τροπο γινοταν , δηλαδη παιζοντας μπαλα,μπασκετ η και τρεξιμο σε στιβο!!σε καθημερινη βαση..σε συνδιασμο με διατροφη που εφτιαξα μονος μου η οποια ελεγε 4 γευματα την εβδομαδα χωρις λιπη,τηγανιτα,γλυκα και διαφορες ετσι μικρομαλακιουλες!!περιοριζα τους υδατανθρακες στα γευματα μου φροντιζα να τους λαμβανω πριν το τρεξιμο..παραλληλα εκανα βαρη σε φαση κυκλικων προγραμματων ισα ισα να ενεργοποιω τον μεταβολισμο μου..ετσι εφτασα πριν ενα χρονο στα 82 αλλα δυστυχως με εφανη τα σημαδια της αποτομης αυξομειωσης (ραγαδες και κρεμασμενο δερμα στην κοιλια ((( ) για να καψεις λιπος..αν το πιστεψουμε τα παντα μπορουμε να κανουμε!!αρα αμαθελετε να χασετε λιπος τρεχτε,ενεργοποιηστε μεταβολισμο και ολα θα ερθουν!!καλη δυναμη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-07-12 23:38 #159
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    μπραβο σου κωστα!! τωρα θελεις ακομα περισσοτερη θεληση και δυνατες προπονησεις για να φτιαξει και το δερμα!!
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-07-12 15:40 #160
    Προεπιλογή
    δικιο εχεις φιλε!!να σου πω την αληθεια βλεπω οτι με διατροφη που κανω τον τελευταιο μηνα,με αεροβια (φορωντας και μια ζωνουλα εφιδρωσης για να κλεψουμε λιγο ) και με θεληση οπως ανεφερες γινεται δουλεια αλλα με πολυυυυυυυαργους ρυθμους!το θεμα ειναι οτι τρεχω πολυ και στο θεμα ογκου μενω στασιμος :'(
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-07-12 17:38 #161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aaheru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που πονάει είναι η σπλήνα (ο σπλήνας... δεν ξέρω!)
    Για τα υπόλιπα δεν είμαι σίγουρος όποτε αφήνω να σου απαντίσουν άλλοι!
    Ειναι αυτο που λεμε οτι με επιασε σφαχτης; Και συμβαινει επειδη πινουμε νερο πριν το τρεξιμο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-08-12 23:00 #162
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια
    Για τις επομενες 15 μερες το γυμναστηριο μου θα παραμεινει κλειστο.Οποτε εχω 15 μερουλες να αφησω τα βαρη και να πεσω στην αεροβια
    Για να φανουν γραμμες πανω μου πρεπει να χασω κιλα?Εχω περιπου 5-6 κιλα παραπανω απο το υψος μου,αλλα δεν θα ελεγα οτι εχω παρα πολυ λιπος[φαινονται οι 2 πανω κοιλιακοι και οι αλλοι ειναι αρκετα θολοι,αλλα δεν εχω πατσες κτλ,ειναι πλακα.Αν διατηρηθω στα ιδια κιλα και κανω καθε μερα αεροβια ,υπαρχει περιπτωση να γραμμωσω ή πρεπει να χασω κιλα πρωτα?
    Θελω να γραμμωσω λιγο καθως σημερα 2 ατομα μου ειπανξ οτι με κανουν 80 κιλα[και ειμαι 74 κιλα].Αυτο ναι μεν ειναι καλο [φαινομαι πολυ περισσοτερα κιλα αποτι ειμαι,οποτε σημαινει οτι εχω δουλευψει σε ογκο]αλλα θα ηθελα γραμμες ,ειδικα τωρα που ειναι καλοοκαιρακι.
    Ακουω τις προτασεις σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-08-12 16:13 #163
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αν δεν σε κολακευουν αυτοι που σου εχουν πει για τα κιλα σου, τοτε εισαι σε πολυ καλη κατσταση, και αυτο γιατι οταν καποιος εχει μυς, τους οποιους εχει δουλεψει και ειναι σε κατασταση ωστε να τους δειξει, φιανεται περισοτερα κιλα αποτι πργμματικα ειναι. αυτο ειναι καλο. τωρα που δεν θα εχεις γυμναστηριο, κοιτα να ανεβασεις λιγο αεροβια και να καθαρισεις περισοτερο το φαγητο σου για να φανουν οι κατω κοιλιακοι, αλλα χωρις να χαμηλωσεις θερμιδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-08-12 01:21 #164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν σε κολακευουν αυτοι που σου εχουν πει για τα κιλα σου, τοτε εισαι σε πολυ καλη κατσταση, και αυτο γιατι οταν καποιος εχει μυς, τους οποιους εχει δουλεψει και ειναι σε κατασταση ωστε να τους δειξει, φιανεται περισοτερα κιλα αποτι πργμματικα ειναι. αυτο ειναι καλο. τωρα που δεν θα εχεις γυμναστηριο, κοιτα να ανεβασεις λιγο αεροβια και να καθαρισεις περισοτερο το φαγητο σου για να φανουν οι κατω κοιλιακοι, αλλα χωρις να χαμηλωσεις θερμιδες.
    Με λιγα λογια,να παραμεινω στα κιλα μου,αλλα να κανω παρα πολυ αεροβια.Αν ομως κανω την διατροφη που κανω τωρα,και κανω αεροβια ,λογικα θα πεσω στα κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-08-12 15:38 #165
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ναι ειναι φυσικο αν θελεις να καθαρησεις κιαλλο, και να φανουν ολοι οι κοιλιακοι σου καθαρα, να πεσεις σε κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία