Σελίδα 23 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132122232425 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 331 έως 345 από 488
  1. 26-08-13 20:03 #331
    Προεπιλογή ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΦΤΟ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-13 02:01 #332
    Προεπιλογή
    Ειδικά όταν δεν έχουν αποκατασταθεί πλήρως οι δυνάμεις μου, μετα από κάνα χιλιόμετρο τρέξιμο μου πρήζεται η σπλήνα. Λύσεις σε αυτό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-09-13 18:24 #333
    Προεπιλογή
    Είναι φυσιολογικό που έχω 121 παλμους ( το 63% των μέγιστων παλμών μου) με γρήγορο περπάτημα,μήπως δε χάνω αρκετο λίπος έτσι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-09-13 21:59 #334
    Προεπιλογή
    Με 8.5 km/h τρέξιμο στο διάδρομο μετά από τα βάρη τι ποσοστό λίπους καίει ο οργανισμός;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-13 00:39 #335
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vag3lis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι φυσιολογικό που έχω 121 παλμους ( το 63% των μέγιστων παλμών μου) με γρήγορο περπάτημα,μήπως δε χάνω αρκετο λίπος έτσι;
    Θα πρέπει να ανεβασεις περισσοτερους παλμους ποστευω 135-145, (αναλογα με την ηλικια σου παντα βρισκεις το %). Μπες σε χαλαρο τρεξημο με διατηματα οπου θα περπατας γρηγορα (εν αλλαξ)
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-10-13 17:05 #336
    Προεπιλογή Απ: Γενικές Ερωτησεις Αεροβιας & Γράμμωσης
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρέπει να ανεβασεις περισσοτερους παλμους ποστευω 135-145, (αναλογα με την ηλικια σου παντα βρισκεις το %). Μπες σε χαλαρο τρεξημο με διατηματα οπου θα περπατας γρηγορα (εν αλλαξ)
    Εχεις δίκιο, και με τη διαλυματικη δεν βαριεμαι κιόλας...

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-10-13 21:18 #337
    Προεπιλογή τι να κανω για να συμβαδισω εναεροβια με αεροβια
    καλησπερα. εδω και ενα παραπανω χρονο ασχολουμε με τα βαρη εχω δεθ πολυ καλα αποτελεσματα. θα συνεχισω ακομα ενα χρονο ογκο και απο φεβρουαριο γραμμωση
    το θεμα μου ειναι οτι βαριεμαι την αεροβια ασκηση . ποσες φορες την εβδομαδα χρειαζεται να τρεχω ?(γιατι μονο βαρη κανω και επιβαλλεται να αρχισω αεροβια)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-10-13 16:03 #338
    Προεπιλογή Απώλεια βάρους στα πόδια!!
    Γεια σας! Εδώ και τρεις μήνες επικέντρωσα τη γυμναστική μου περισσότερο στο αερόβιο(διάδρομο ελλειπτικό) και σε καλή διατροφή και έχασα περίπου 8-10 κιλά. Ωστόσο παρατηρώ πως ενώ έχασα σε όλο το σώμα ακόμα και στη μέση και στη περιοχή της κοιλιάς δεν φαίνεται να χάνω καθόλου στα πόδια και το πάχος των ποδιών καλά 'κρατεί'. Τα πόδια μου θα έλεγα πως είναι αρκετά γυμνασμένα σε σχέση με άλλες μυικές ομάδες άλλα όχι γραμμωμένα. Τι πρέπει να κάνω για να χάσω σε εκείνο το σημείο? Το ύψος μου είναι 1,96 cm και είμαι 90 κιλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-10-13 19:48 #339
    Προεπιλογή
    δεν υπάρχει αυτό που λες,
    λίπος χάνεις από όλο το σώμα και κυρίως από τα πόδια/κεφάλι προς την μέση,
    δηλ. πρωτα θα χάσεις στα πόδια, χέρια, στήθος, πλάτη και μετά στην κοιλιά,

    απλά μπορεί τα ποδια σου να είναι γυμνασμένα και όλος αυτος ο όγκος να είναι μυς, και γι' αυτό δεν φεύγει
    αν θέλεις να χάσεις το όγκο στα πόδια σταμάτα να τα γυμνάζεις και σιγά-σιγά θα χαθεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-10-13 21:40 #340
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αποστολος1992 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας! Εδώ και τρεις μήνες επικέντρωσα τη γυμναστική μου περισσότερο στο αερόβιο(διάδρομο ελλειπτικό) και σε καλή διατροφή και έχασα περίπου 8-10 κιλά. Ωστόσο παρατηρώ πως ενώ έχασα σε όλο το σώμα ακόμα και στη μέση και στη περιοχή της κοιλιάς δεν φαίνεται να χάνω καθόλου στα πόδια και το πάχος των ποδιών καλά 'κρατεί'. Τα πόδια μου θα έλεγα πως είναι αρκετά γυμνασμένα σε σχέση με άλλες μυικές ομάδες άλλα όχι γραμμωμένα. Τι πρέπει να κάνω για να χάσω σε εκείνο το σημείο? Το ύψος μου είναι 1,96 cm και είμαι 90 κιλά.
    εχεις δει κανεναν ποδοσφαιριστη με μικρα ποδια?οσο τρεχεις θα γυμναζονται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-10-13 22:23 #341
    Προεπιλογή
    γεια σας φιλοι μου. κανω 3 φορες την εβδομαδα βαρη το προβλημα ειναι το εξης πως καθε παρασκευη που κανω ποδια απο την επομενη μερα ειναι απιστευρα πιασμενα και αυτο με εμποδιζει στην πραγματοποιησει αεροβιας ασκησεις και αναγκαζομαι και τρεχω 1-2 φορες την εβδομδα
    τι προτεινεται να κανω? να επισημανω πως ειμαι σε περιοδο ογκου δεν ειναι το βασικο μου μελιμα να χασω λιπος αλλα να εχω μια σχετικα καλη φυσικη κατασταση και πιο αρμονικα γυμνασμενα ποδια γιατι ημουν απο τους τυπους που εκανα skip the leg day και τωρα τα ασκω σοβαρα
    σας ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-10-13 22:28 #342
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Να τρως και να κοιμάσαι καλά. Και να μην κάνεις αερόβια τις δύο επόμενες μέρες. Είναι φυσιολογικό αυτό που σου συμβαίνει.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-13 16:05 #343
    Προεπιλογή kalispera kai apo mena paidia..
    kalispera k apo mena paidia..eimai kainourgios sto foroum kai tha ithela na sas kanw mia erwtisi,ti aerobia na kanw gia megisto xasimo lipous? Eimai 20 xronon 82 killa..an mporeite peite mou euxaristw


    ******Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες ειναι κανονας του Forum Mods Team******
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-10-13 23:35 #344
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο weedlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalispera k apo mena paidia..eimai kainourgios sto foroum kai tha ithela na sas kanw mia erwtisi,ti aerobia na kanw gia megisto xasimo lipous? Eimai 20 xronon 82 killa..an mporeite peite mou euxaristw


    ******Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες ειναι κανονας του Forum Mods Team******
    διατροφη και hiit
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-10-13 12:15 #345
    Προεπιλογή -
    Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω ζώνη αδυνατίσματος για την ώρα που κάνω αερόβια ! Τι λέτε δουλεύει ??
    Gym = Life
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 23 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132122232425 ... ΤελευταίαΤελευταία