Σελίδα 5 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 488
  1. 17-05-12 12:12 #61
    Προεπιλογή
    προτον δεν δουλευω κανενα απλα ειπα οτι οποιος θελει μπορει να παει να τη δει στο youtube
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-05-12 08:56 #62
    Προεπιλογή insanity
    παιδια μηπως ξερει κανεις αν η insanity ειναι αεροβια η αναεροβια?ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-05-12 11:13 #63
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε εχεις 10 ποστ κ εχεις ανοιξει 5 αχρηστα θεματα..
    απο εδω κ περα αν συνεχισεις ετσι θα περασουμε στην φαση Β.

    Insanity Workout:Υποσχεται Γραμμωση σε 60 μερες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-05-12 11:45 #64
    Προεπιλογή Λιγες συμβουλες......
    Γεια σας παιδια......μιας και ασχολουμαι καιρο....εχω χασει απο παντου εκανα ογκο.....ξεκινισα γραμμωση λοιπον.....αλλα εχω ενα αδυνατο σημειο....Γλουτιαιοι.....εχω ολιγον τι μεγαλο κολο μηπως ξερεται πως μπορω να χασω απο εκει και μετα να σφυξω εκεινη την μυικη ομαδα?? Ευχαριστω πολυ
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-05-12 11:56 #65
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια......μιας και ασχολουμαι καιρο....εχω χασει απο παντου εκανα ογκο.....ξεκινισα γραμμωση λοιπον.....αλλα εχω ενα αδυνατο σημειο....Γλουτιαιοι.....εχω ολιγον τι μεγαλο κολο μηπως ξερεται πως μπορω να χασω απο εκει και μετα να σφυξω εκεινη την μυικη ομαδα?? Ευχαριστω πολυ
    Γεια σου και απο εμενα!!Να πω την αληθεια μου αυτο δεν το καταλαβα....
    .εχω χασει απο παντου εκανα ογκο
    Δυχτυχως δεν χανουμε μονο απο ενα σημειο του σωματος..θα ηταν ευχης εργο αν γινοταν ετσι!!!Το πως να χασεςι απο εκει ..μονο με διαιτα φανταζομαι .Τωρα για να το γυμνασεις...σκουωτ...σκουωτ...σκουωτ,σκουωτ πλιε... πρεσα ποδιων και μηχανημα γλουτων που εχουν ολα τα γυναστηρια.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-12 14:57 #66
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skevaras1998 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον, παιδια ψαχνομουν παρα πολυ καιρο για τι ειδους αεροβια ειναι η καλυτερη.Σημερα πιστευω πως βρηκα την καλυτερη και ονομαζεται insanity.Ποια ειναι η γνωμη σας?ευχαριστω
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι αεροβια αυτη για τους περισοτερους. για τους πιο πολλους ειναι αναεροβια. μπορω να την αναφερω και σαν χιτ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skevaras1998 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μηπως ξερει κανεις αν η insanity ειναι αεροβια η αναεροβια?ευχαριστω
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εχεις 10 ποστ κ εχεις ανοιξει 5 αχρηστα θεματα..
    απο εδω κ περα αν συνεχισεις ετσι θα περασουμε στην φαση Β.

    Insanity Workout:Υποσχεται Γραμμωση σε 60 μερες!!

    και εκτος αυτου, δεν διαβαζεις και τα ποστ που γινοντε απο καποιους στο θεμα μεσα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-05-12 21:45 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου και απο εμενα!!Να πω την αληθεια μου αυτο δεν το καταλαβα....
    Δυχτυχως δεν χανουμε μονο απο ενα σημειο του σωματος..θα ηταν ευχης εργο αν γινοταν ετσι!!!Το πως να χασεςι απο εκει ..μονο με διαιτα φανταζομαι .Τωρα για να το γυμνασεις...σκουωτ...σκουωτ...σκουωτ,σκουωτ πλιε... πρεσα ποδιων και μηχανημα γλουτων που εχουν ολα τα γυναστηρια.
    Σορρυ που στο λεω αυτο...αλλα αυτες οι ασκησεις πρεπει να ειναι προς αποφυγην γιατι πιανουν πολυ....και σε αντιθεση στον κανουν πιο μεγαλο.....και οχι μικροτερο......οποτε το αφηνουμε
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-05-12 22:05 #68
    Προεπιλογή
    Οχι δεν στον κανουν ποιο μεγαλο... ισα ισα σκληρενει , σφυγκει και φευγει λιπος απο εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-05-12 20:58 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν στον κανουν ποιο μεγαλο... ισα ισα σκληρενει , σφυγκει και φευγει λιπος απο εκει.
    Σιγουρος για αυτο μαν??
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-12 00:49 #70
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ που στο λεω αυτο...αλλα αυτες οι ασκησεις πρεπει να ειναι προς αποφυγην γιατι πιανουν πολυ....και σε αντιθεση στον κανουν πιο μεγαλο.....και οχι μικροτερο......οποτε το αφηνουμε
    Πολυ θα ηθελα να μαθω το πως στον κανουν πιο ..μεγαλο.....την διεργασια που γινεται βρε αδερφε!!!!!
    Φανταζομαι θα εχεις υποψιν σου καποιες αλλες ασκησεις για να αποκλειεις αυτες!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-12 09:36 #71
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Η αλήθεια είναι ότι άνθρωποι που τείνουν να κρατάνε περισσότερο στα πόδια , μπορούν και τα μεγαλώνουν πιο εύκολα μυικά...
    Μπορεί να είναι το σκαρί σου για να χεις μεγάλο κάτω κορμό....

    Τώρα όταν λες μεγάλος κώλος....προς ποια κατεύθυνση εννοείς?
    Υπάρχει μεγάλο και μεγάλο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-12 13:14 #72
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι άνθρωποι που τείνουν να κρατάνε περισσότερο στα πόδια , μπορούν και τα μεγαλώνουν πιο εύκολα μυικά...
    Μπορεί να είναι το σκαρί σου για να χεις μεγάλο κάτω κορμό....

    Τώρα όταν λες μεγάλος κώλος....προς ποια κατεύθυνση εννοείς?
    Υπάρχει μεγάλο και μεγάλο....
    Γενικα παντα οταν γυμναζω ποδια....πριζονται...με την ενοια μεγαλωνουν μυικα....δεν ειχα μεγαλο κωλο...αλλα κανωντας σκουτο....πηρε λιγο ογκο....και ο γυμναστης μου που εχει και το γυμναστηριο ειπε να αφησω τα σκουωτ και την πρεσσα για λιγο μπας και ξεπριστει....στην περιπτωση που δεν γινει αυτο....θα ηθελα καποιες συμβουλες..τωρα οσο για το αν κανεις σκουοτ φευγει το λιπος και δινεις σχημα στον κωλο οπως ειπε το παιδι απο πανω δν ξερω.....
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-05-12 19:34 #73
    Προεπιλογή ΛΙΠΟΣ
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ,ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ 62 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,73 ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 7% ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΛΙΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ! ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΩ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΡΟΠΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΠΕΚΣΩ ! ΤΡΩΩ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-05-12 20:39 #74

    Εγγραφή
    30-04-2012
    Περ.
    pafos, cyprus
    Μηνύματα
    42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ,ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ 62 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,73 ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 7% ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΛΙΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ! ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΩ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΡΟΠΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΠΕΚΣΩ ! ΤΡΩΩ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
    οι κοιλιακοί είναι και αυτοί μυες οπωσ όλουσ τουσ άλλους να τους γυμνάζεις 3ς φορές την βδομάδα με διάλιμα ενδιάμεσα και σιγα σιγα όταν πάρουν όγκο θα φανούν....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-05-12 20:46 #75
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ,ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ 62 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,73 ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 7% ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΛΙΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ! ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΑ ΑΣΚΗΣΗ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΩ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΡΟΠΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΑΠΕΚΣΩ ! ΤΡΩΩ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
    να εισαι 7.96 δεν παιζει. κατι εχει μετρηθει λαθος. 62 κιλα θα πει πως δεν εχεις μυς. αρα λιγο το λιπος, λιγο τα νερα που κρατας, λογικο ειναι να φαινεσαι ετσι. οτι και να κανεις η θα πρεπει να στεγνωσεις τελειως, η θα πρεπει να βαλεις μυς.
    το δευτερο ειναι το καλυτερο μιας και αν στεγνωσεις με τα κιλα που εισαι θα βγαινεις ακτινογραφεια αν εισαι κοντρα στον ηλιο τωρα το καλακαιρι.

    εντιτ. γραφε με μικρα ελληνικα γραμματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jasoon Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι κοιλιακοί είναι και αυτοί μυες οπωσ όλουσ τουσ άλλους να τους γυμνάζεις 3ς φορές την βδομάδα με διάλιμα ενδιάμεσα και σιγα σιγα όταν πάρουν όγκο θα φανούν....
    τρεις φορες την εβδομαδα??

    οτι χειροτερο. αν σκεφτει καποιος πως οι κοιλιακοι γυμναζοντε σε οτι ασκησεις και να κανεις στις υπολοιπες μυικες ομαδες, αν κανεις και τρεις φορες την εβδομαδα, παει. τους εκαψες τους κοιλιακους.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία