Θέμα: Ronnie Coleman

Σελίδα 12 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 514
  1. 03-02-11 12:21 #166
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κριμα.... θα ηθελα να πει οτι θα καταιβει ξανα.... μονο και μονο για να κοψει τον cutler κρυος υδρωτας.....


    κ ολους τους υπολοιπους βασικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-02-11 17:39 #167
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι προβλήματα έχει βγάλει σε σχέση με τους άλλους, έχεις ακούσει? Η αριστερή του πλευρά έχει ατροφήσει και αυτό φάνηκε και στο τελευταίο Olympia και είναι εμφανές για όσους τον είδαν από κοντά.
    το ειχα ακουσει. το ειδα σε φοτο ειχε ατροφισει.... δε θα επανερθει ομως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-02-11 17:48 #168
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    loufas δεν μπορώ να απαντήσω εγω στο ερώτημα σου. ούτε να θέσω πιθανότητες.
    Οσο ναναιδεν πιστεύω να έχει το κουράγιο να επανέλθει ο Ronnie αγωνιστικά. Μια χαρά τα βγάζει τωρα μόνο με το όνομα του...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-02-11 17:56 #169
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Τα πραγματα ειναι απλα:
    Οι εταιρία εκμεταλλεύονται την απήχηση του Ronnie στον κόσμο και ο Ronnie το εκμεταλλεύεται στο να αποκομίσει καποια καλά λεφτα από το αθλημα...
    Δεν πειράζει,το αξίζει αυτος ο αθλητης.
    Απλα αγωνιστικα δεν εχει κατι αλλο να δωσει,μην ξεχναμε ότι πλησιαζει και τα 50..Επίσης αυτες οι ατελειες του όταν θα χασει κιλα από τις μαζες που εχει τωρα για να κανει μια αγωνιστικη διαιτα,θα φανουν πιο εντονες...Φυσικα με τον Coleman δεν μπορουμε να είμαστε σίγουροι γιατι εχει πετυχει πολλα ,απλα οι πιθανότητες επιτυχιας είναι εναντιον του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-02-11 18:04 #170
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    καμια φωτο να δουμε πως ειναι τωρα ο ρονυ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-11 13:08 #171
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια φωτο να δουμε πως ειναι τωρα ο ρονυ?
    Οι πιο προσφατες ειναι απο το link που εδωσα πιο πανω παυλε,εγω προσωπικα δεν εχω βρει αλλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-11 15:47 #172
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πιο προσφατες ειναι απο το link που εδωσα πιο πανω παυλε,εγω προσωπικα δεν εχω βρει αλλου.
    αν ειναι προσφατες οι φωτο ειναι σε καλη φορμα ..θα κατεβει για ολυμπια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-11 15:52 #173
    Προεπιλογή
    συγγνωμη, αλλα το θεωρο μεγαλο θρασος να πιανουμε στο στομα μας αθλητες του βελινεκους coleman.... ο ανθρωπος εδωσε ολη του την ζωη για αυτο που ολη λεμε πως αγαπαμε. και δευτερον ενας αθλητης με 8 mr oympia στην πλατη το μονο σιγουρο ειναι το οτι αν κατεβει σιγουρα θα κανει μια παρα πολυ αξιοπρεπει εμφανιση που θα την θυμοματε για χρονια!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-02-11 17:04 #174
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Γιατι φίλε μου θρασος;Φορουμ συζητησεων δεν είμαστε;Αμφισβητησε κανεις την αξία του Coleman;Αν ήταν έτσι να βαζουμε ολων 25 φωτογραφίες και να μην κανουμε κανενα σχόλιο. Σε παρακαλω πολυ λοιπον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-02-11 17:19 #175
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cardinal Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγγνωμη, αλλα το θεωρο μεγαλο θρασος να πιανουμε στο στομα μας αθλητες του βελινεκους coleman.... ο ανθρωπος εδωσε ολη του την ζωη για αυτο που ολη λεμε πως αγαπαμε. και δευτερον ενας αθλητης με 8 mr oympia στην πλατη το μονο σιγουρο ειναι το οτι αν κατεβει σιγουρα θα κανει μια παρα πολυ αξιοπρεπει εμφανιση που θα την θυμοματε για χρονια!!!!!!!!!
    Και τοτε γιατι να συζηταμε,για τσελεμεντε??Ο καθενας λεει τη γνωμη του,ειτε τη θεωρεις εσυ καλη ειτε οχι.

    Εγω θελω να κατεβει,αν τον τρωει ο κωλος!!Και να φαει μια φολα,να χει να θυμαται.Δε γινεται να ειναι ολοι arnold,πρεπει να το παρουμε χαμπαρι..

    Ο ανθρωπος εκανε ενα comeback μετα απο 5 χρονια,πηρε την πρωτη θεση και παρ ολα αυτα εμασε ενα σωρο κραξιμο γιατι πολλοι υποστηριζαν οτι δεν του αξιζε.

    Συμφωνω με πολυνικο,αν γυρισει οι πιθανοτητες επιτυχιας ειναι ελαχιστες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-02-11 17:25 #176
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τοτε γιατι να συζηταμε,για τσελεμεντε??Ο καθενας λεει τη γνωμη του,ειτε τη θεωρεις εσυ καλη ειτε οχι.

    Εγω θελω να κατεβει,αν τον τρωει ο κωλος!!Και να φαει μια φολα,να χει να θυμαται.Δε γινεται να ειναι ολοι arnold,πρεπει να το παρουμε χαμπαρι..

    Ο ανθρωπος εκανε ενα comeback μετα απο 5 χρονια,πηρε την πρωτη θεση και παρ ολα αυτα εμασε ενα σωρο κραξιμο γιατι πολλοι υποστηριζαν οτι δεν του αξιζε.

    Συμφωνω με πολυνικο,αν γυρισει οι πιθανοτητες επιτυχιας ειναι ελαχιστες.

    +1.Ε βεβαια ρε παιδια,γιατι όταν μιλαμε για Coleman Μιλαμε ότι πρεπει να διεκδικησει πρώτη θεση,αν είναι να είναι στην 12αδα τι να το κανω.

    Οσο για τον Αρνολντ που λες Βασιλη,στα αποδυτηρια με τον Μεντζερ το 1980 μόνο που δεν πλακωθηκαν,είχε βαλει τις φωνες ο Μεντζερ ότι τα αποτελεσματα ήταν φτιαχτα.Πολυ αμφισβητουμενο αποτελεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-02-11 17:40 #177
    Προεπιλογή
    κοιτα να δεις δεν ηθελα να προσβαλω κανεναν και αν το εκανα ζητω συγγνωμη!!!!
    αυτο που θελω να πω ειναι οτι οταν καποιος γραφει αστον να παει να φαει τα μουτρα του το θεωρο οτι δεν ειναι σωστο.. αλλα ειναι η δικια μου αποψει δεν προσπαθω να την επιβαλω σε κανεναν και ουτε επιμενω οπως ακριβος δεχομαι τις αποψεις τον αλλων περα του αν συμφωνο η οχι.. ετσι και αλλιος για αυτο βρισκομαστε εδω να συζηταμε να σχολιαζουμε να συμφονουμε και να διαφονουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-02-11 17:44 #178
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φίλε μου δεν είναι αναγκη να ζητησεις συγνωμη,απλα ανταλλάσουμε απόψεις κατα πόσο η επιστροφη ενος αθλητη-θρυλου θα ωφελήσει την εικόνα του ή θα την βλάψει..Στην Αμερικη προσπαθωντας να εξυμνησουν την σπουδαιότητα και το κυνηγι της νικης ,λενε: "Ο 1ος είναι 1ος,ο 2ος είναι τίποτα!" .Chill out.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-02-11 17:49 #179
    Προεπιλογή
    οκ!!! παμε χαλαρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-02-11 14:05 #180
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cardinal Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγγνωμη, αλλα το θεωρο μεγαλο θρασος να πιανουμε στο στομα μας αθλητες του βελινεκους coleman.... ο ανθρωπος εδωσε ολη του την ζωη για αυτο που ολη λεμε πως αγαπαμε. και δευτερον ενας αθλητης με 8 mr oympia στην πλατη το μονο σιγουρο ειναι το οτι αν κατεβει σιγουρα θα κανει μια παρα πολυ αξιοπρεπει εμφανιση που θα την θυμοματε για χρονια!!!!!!!!!
    ασε ρε φιλε τραβα περα! μιλαμε γενικα για το θεμα! πιο θρασος και μα#$#$#ς λες! κουβεντα καμνουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία