Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 08-06-12 00:48 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα, ετοιμάστηκα, πήγα στη δουλειά, και σε κάποια φάση εντόπισα τρέμουλο, λέω οκ δεν έχεις φάει ακόμα πρωινό, πήρα 3 κριτσίνια κ ένα γάλα και περίμενα ότι θα μου περάσει. Τέσπα δεν πέρασε, και σε κάποια φάση άρχισα να έχω έναν έντονο πόνο στο αριστερό μέρος του κρανίου μου σαν ημικρανία και επίσης κάποια αλλοίωση στην όραση μου που σε κάποια φάση έγινε ολική. Τι εννοώ. Εκεί που εστιάζει το μάτι δεν μπορούσα να δώ ενώ εκει που δεν εστιάζει έβλεπα. Ο πόνος μεταφέρθηκε και στο μάτι, αρκετά έντονος. Σιγά σιγά αποχώρησαν τα "Τυφλά σημεία" και ξαναβρήκα το φως μου, μετά απο καμιαμιση ώρα.. Έφυγα απο τη δουλειά, μου μέτρησαν τη πίεση όλα κανονικα, 11 η μεγάλη, 7 η μικρή και με πολύ καλούς σφιγμούς..αλλά τη μέτρησα 2 ώρες μετά.
    Αν γνωρίζει κάποιος, ας μου πει τι μπορεί να είναι..
    Να προσθέσω ότι αυτό είχα να το πάθω από μικρή. Εμφανιζόταν σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα και έντονα.

    Αύριο θα κάνω μερικές εξετάσεις.

    εντιτ: ο πόνος στο μάτι αν και όχι τοσο εντονος συνεχίζεται ακόμα και τώρα σε ήπιο βαθμό, παρότι κοιμήθηκα και 3 ώρες.
    Μπορεί να έχεις προδιάθεση για γλαύκωμα. Ο οφθαλμίατρος θα σου πει.
    ..Life beats Entropy..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-06-12 00:49 #17
    Προεπιλογή
    Καλά αποτελέσματα (αν και θεωρώ ότι δεν θα είναι τίποτα). Ενημέρωσε μας τί έγινε
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-12 16:12 #18
    Προεπιλογή
    Πώς πήγαν οι εξετάσεις? Είσαι καλύτερα σήμερα?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12