Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 137 από 137
  1. 20-04-18 13:40 #136
    Το avatar του χρήστη Predator1995

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, η κλινκη δοση ειναι 0.2mg/kg, αλλα πρεπει να το πας σιγα σιγα μεχρι εκει. Βασικα εγω επερνα μια μια καψουλα μεχρι να νιωσω τις παρενεργιες και σταματαγα εκει μεχρι να φτασω στην κλινικη δοσολογια. Επισης ημουν σε fasted state γιατι αλλιως δεν δουλευει η yohi! -> Ψηλα επιπεδα ινσουλινης αναιρουν τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες της yohi! Αυτα good luck!
    σε ευχαριστω πολυ φιλε για τις λεπτομερειες μια τελευταια ερωτηση καθε ποσες μερες περιπου να ανεβασω την δοσολογια μεχρι να φτασω εκει που ειναι το μαξ?? εγω ας πουμε εχω ξεκινησει με 5mg δεν εχω νιωσει καποια παρενεργια βεβαια
    I never feared death or dying
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Only God can judge me now
    Απάντηση με παράθεση

2. 21-04-18 01:18 #137

Περ.
    Κυπρος
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω πολυ φιλε για τις λεπτομερειες μια τελευταια ερωτηση καθε ποσες μερες περιπου να ανεβασω την δοσολογια μεχρι να φτασω εκει που ειναι το μαξ?? εγω ας πουμε εχω ξεκινησει με 5mg δεν εχω νιωσει καποια παρενεργια βεβαια
    Δεν εχει σταθερο ανεβασμα... Για παραδειγμα εμενα ηταν 2.5mg η καψουλα, οπως κι εσυ στα 5mg δεν με επιασε και την επομενη μερα το πηρα 7.5mg. Αν δεν σε πιασει ουτε στα 7.5mg συνεχιζεις να αυξανεις αλλα μην υπερβεις την κλινικη δοσολογια.

Καλη συνεχεια φιλε.
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910