Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 146 από 146
  1. 20-04-18 13:40 #136
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, η κλινκη δοση ειναι 0.2mg/kg, αλλα πρεπει να το πας σιγα σιγα μεχρι εκει. Βασικα εγω επερνα μια μια καψουλα μεχρι να νιωσω τις παρενεργιες και σταματαγα εκει μεχρι να φτασω στην κλινικη δοσολογια. Επισης ημουν σε fasted state γιατι αλλιως δεν δουλευει η yohi! -> Ψηλα επιπεδα ινσουλινης αναιρουν τις λιποδιαλυτικες ιδιοτητες της yohi! Αυτα good luck!
    σε ευχαριστω πολυ φιλε για τις λεπτομερειες μια τελευταια ερωτηση καθε ποσες μερες περιπου να ανεβασω την δοσολογια μεχρι να φτασω εκει που ειναι το μαξ?? εγω ας πουμε εχω ξεκινησει με 5mg δεν εχω νιωσει καποια παρενεργια βεβαια
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-04-18 01:18 #137

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω πολυ φιλε για τις λεπτομερειες μια τελευταια ερωτηση καθε ποσες μερες περιπου να ανεβασω την δοσολογια μεχρι να φτασω εκει που ειναι το μαξ?? εγω ας πουμε εχω ξεκινησει με 5mg δεν εχω νιωσει καποια παρενεργια βεβαια
    Δεν εχει σταθερο ανεβασμα... Για παραδειγμα εμενα ηταν 2.5mg η καψουλα, οπως κι εσυ στα 5mg δεν με επιασε και την επομενη μερα το πηρα 7.5mg. Αν δεν σε πιασει ουτε στα 7.5mg συνεχιζεις να αυξανεις αλλα μην υπερβεις την κλινικη δοσολογια.

    Καλη συνεχεια φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-20 10:48 #138
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σαςςς. Παιδιά που μπορούμε να την βρούμε αυτό τον καιρό? Βρήκα της Pure Nutrition είναι καλή η μπα? Αλλιώς από εξωτερικό από που λέτε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-05-20 11:22 #139
    Προεπιλογή
    καλη ειναι αυτη εχω τωρα. της primaforce δυσκολο πια να βρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-05-20 16:46 #140
    Προεπιλογή
    Νίκο είμαι 83 κιλά 1.81 40 ετών γυμνασμένα. Θέλω να διώξω το πεισματάρικο λίπος.. Κάνει δουλειά τι λες δεν την έχω δοκιμάσει αξίζει? Από δολογια είναι 2,5mg το χάπι τα περισσότερα άρα εγώ που είμαι 83 κιλά πόσο πρέπει να πάρω?? Διάβασα για 0.2 ανά κιλό σώματος άρα στα 83 πάει 16, 6 περίπου 7 χάπια των 2.5mg σωστό είναι αυτό? Άρα για να πιάσει και ένα διάστημα πρέπει να πάρω το μεγάλο με τα 200 χάπια σωστά η είναι υπερβολή? Από που μπορούμε να την βρούμε ώστε να αξίζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-05-20 19:20 #141
    Προεπιλογή
    για μενα ναι αξιζει πολυ σου κοβει την ορεξη αρκετα . αυτο ειναι κυριως το θεμα μου εμενα οτι πειναω συνεχεια απλα θελει να την παιρνεις νηστικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-20 12:18 #142
    Προεπιλογή
    Λοιπόν τα τσίμπησα και εγώ της Pure Nutrition. Θα τα παίρνω πρωί νηστικός γιατί γενικά κάνω πρωινά γυμναστική οπότε αρχικά σπαστά σε 2 η 3 δόσης και βλέπουμε. Για να δούμε τι θα δούμε από αποτέλεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-05-20 23:47 #143
    Προεπιλογή
    Λοιπόν παιδιά τα ξεκίνησα σήμερα σπαστά πρωί απόγευμα με την συνιστώμενη δόση 2*2,5mg, έκανα και μια χαρά την γυμναστική μου ολα καλά. Κανένα θέμα. Θα δείξει βέβαια της επόμενες ημέρες όταν θα αρχίσω να ανεβάζω μέχρι την δόση βάση κιλών μου (82) που είναι τα 6 χάπια με σύνολο 15mg.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-20 09:21 #144
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σαςςς. Είμαι στην 3η εβδομάδα στα 15 mg σπαστά μαζί με στακ καφεΐνη. Από παρενέργειες τίποτα 0. Είδη κοιλιά κλπ έχω δει διαφορά. Μέχρι να τελειώσω το 2ερο κουτί θα με πάει στης 5 εβδομάδες.
    Για πόσο καιρό συνεχόμενα μπορεί να την πάρει κανείς μέχρι πόσο διάστημα και μετά διακοπή πόσο καιρό μέχρι να την ξανά ξεκινήσει ? Επίσης κάνει να παίρνουμε μαζί και κρεατινη - αλανινη η αυτή η ενδοκυταρικη κατακράτηση δεν βοηθάει στο τελικό αποτέλεσμα? Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-02-22 23:14 #145
    Προεπιλογή
    εχει βρει κανενας σε κανα μαγαζι;; γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-22 18:03 #146
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σε ολους, μια ερωτηση μπορω να παρω τα χαπακια και σε μιση ωρα να πιω preworkout και να κανω την προπονηση μου?? Γενικα φαγητο δεν θα εχω φαει μιας και θα ειναι 9 το πρωι
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910