Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 146
  1. 06-07-12 15:54 #16
    Προεπιλογή
    Μέσα σε 2.5 εβδομάδες έχω δεί τρομερή διαφορά στο κόψιμο.

    Το συνδυάζω με dmaa+caffeine.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-07-12 21:36 #17
    Προεπιλογή
    Γιοχιμπινη παιρνω απο το lipo6 και το alpha t2. Να παιρνω μια καψουλα και απο αυτο; Το εχω ξεχασμενο απο περυσι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-07-12 21:40 #18
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Πόση yohimb έχουν αυτά τα 2 που παίρνεις; Την έχω φτάσει μέχρι 0,25 x bw τη μέρα χωρίς κανένα side, αλλά αυτά είναι και στον οργανισμό..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-07-12 00:17 #19
    Προεπιλογή
    Το alpha t2 εχει 21mg Rauwolscine και το lipo6 εχει 6mg Yohimbine. Μιλαω για τις τελικες ημερησιες δοσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-12 08:19 #20
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέσα σε 2.5 εβδομάδες έχω δεί τρομερή διαφορά στο κόψιμο.

    Το συνδυάζω με dmaa+caffeine.
    το χα πει οτι αυτος ο συνδηασμος ειναι οτι καλυτερο για να καψεις λιπος.....τα μονα απο τα νομιμα που δουλευουν....(το ποσο legal ειναι πλεον το γερανιο ειναι σχετικο )
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-07-12 13:44 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χα πει οτι αυτος ο συνδηασμος ειναι οτι καλυτερο για να καψεις λιπος.....τα μονα απο τα νομιμα που δουλευουν....(το ποσο legal ειναι πλεον το γερανιο ειναι σχετικο )
    Eμένα πάντως ο Devilaras μου το πρότεινε και με πάει πολύ καλά μέχρι στιγμής

    Δόσεις που παίζω τώρα είναι :

    Μέρες προπόνησης :

    Το πρωί με άδειο στομάχι 400μγ καφείνη, 5μγ γιοχιμβίνη, 40μγ γεράνιο.

    Πρίν την προπόνηση muscle marinade + 5μγ γιοχιμβίνη.

    Μέρες ξεκούρασης :

    Το πρωί με άδειο στομάχι 400μγ καφείνη, 5μγ γιοχιμβίνη, 40μγ γεράνιο.

    Κατα το απόγευμα 200μγ καφείνη, 5μγ γιοχιμβίνη, 40μγ γεράνιο ή μπορεί να μην πάρω και καθόλου.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-01-13 22:49 #22
    Προεπιλογή
    Απο λυποδιαλυση καλη ή θελη να το στακαρεις με τπτ αλλο?
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-13 00:11 #23
    Προεπιλογή
    Μην το πάρεις αμα δεν κάνεις IF. Πρέπει να το παίρνεις νηστικός και να μην φάς τπτ μετά, γιατί άπαξ και σηκώσεις ινσουλίνη πάει η γιοχιμπίνη, τέλος

    Συνήθως στακάρεται με 200-600mg caffeine.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-13 21:57 #24
    Το avatar του χρήστη chourdakis

    Εγγραφή
    18-06-2011
    Περ.
    βιρωνας-ηρα
    Μηνύματα
    212
    Προεπιλογή
    τοχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες και παντα ευχαριστημενος,οντως κοβει την ορεξη...πλεον το χρησιμοποιω πριν το αεροβιο και μου ανεβαζει παρα πολυ τους παλμους με αποτελεσμα να καιω πιο πολυ...δεν ειμαι καθολου φαν των λιποδιαλητων γιατι στην τελικη πιστευω οτι ειναι θεμα θερμιδες που τρως vs θερμιδες που καις,αλλα την yohimbine αμα την χρησιμοποιησεις σωστα μπορεις να δεις καλη δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-02-13 01:34 #25
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Eχουν μεινει καποια μπουκαλακια σε στοκ στο βοτανο και θα χτυπησω 5-6,αυτη την εμφανιση εχει:

    Όνομα: PMF-00053-1.jpg Εμφανίσεις: 3128 Μέγεθος: 6,5 KB
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-02-13 01:55 #26
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    ναι εχω στακαρει κ γω την καινουργια εμφανιση
    σε κανα μηνα θα τ αρχισω ξανα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-02-13 17:13 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην το πάρεις αμα δεν κάνεις IF. Πρέπει να το παίρνεις νηστικός και να μην φάς τπτ μετά, γιατί άπαξ και σηκώσεις ινσουλίνη πάει η γιοχιμπίνη, τέλος

    Συνήθως στακάρεται με 200-600mg caffeine.
    αυτο λεει κι ο ΜαρτινΑλιενΦεις Νηστικοτετοιος, ο Λαιλ Μακντοναλντ στο σταμπορν φατ σολουτιον λεει κι αλλα, μεταξυ αυτων που κρατησε ο Μαρτινας.
    λεει δλδ οτι μετα 4 ωρες απο ενα γευμα η ινσουλινη επιστρεφει βασικη γραμμη και μπορεις να ξαναχρησιμοποιησεις την απαγορευμενη στην Ελλαδα πλεον γιοχιμβινη/μπινη



    Τωρααα...

    Μια που σας βρηκα να κανω κι εγω ενα ριβιου.

    Η νεα σοδεια εχει μικροτερες καψουλιτσες απο την ιδια λευκη ουσια.
    Απο "θεμα", πως λεμε "εχουμε θεμα", καμια διαφορα.

    Στα + τον τελευταιο καιρο, 3-4 φορες που την εβαλα 5 ωρες μετα απο γευμα (το γευμα ηταν τυπικο παλεο ή κατι τετοιο δλδ ψητο κοτοπουλο λιγο μελι, ενα ξινομηλο, θερμογεννετικο πριν το γευμα,200mg καφεινη mesa sto geyma, 200mg 3 ωρες μετα) παρατηρησα τα εξης, 1ωρα μετα απο τη στιγμη που την πηρα, παγωσαν τα ακρα, χερια, πατουσακια , ενιωσα ζεστη γυρω απο τη περιοχη της μεσης,μια μικρη εφιδρωση στις μασχαλες, αυξηση της φλεβικοτητας και μια πιο βαθιες αναπνοες.
    Για το τελευταιο μαλλον εκανε παρεακι με τα αλλα θερμογεννετικα και ειχαμε τη δουλεια. Στο 2ωρο ξαναπηρα 1καψουλιτσα αλλα καπου εκει παω τζιμ, το μονο που μπορω να πω ειναι οτι με τη γιοχιμπ ιδρωνω περισσοτερο ειδικα σε συγκεκριμενες περιοχες.

    Νηστικος εχω βαλει σε διαφορες περιοδους μεχρι 15mg καθε 2 ωρες, αλλα δεν την ειχα βαλει ποτε μονη της και δεν μπορουσα να παρατηρησω κατι.

    Συγκριτικα η bark ths natrol ειναι τουρμοδυναμιτης και κραταει κανα 3ωρο παραπανω, μερικες φορες και μετα απο γευμα μου βγαινει η αισθηση στο στομα, προκαλει εντονοτερη νευρικοτητα και ανησυχια εν γενει, ενω μεχρι και 15μγ απο την Ηκλ δε με πειραζουν.

    Αυτα....


    ΑΑΑ....

    Που σαι κυρ Αβερατζ.

    Οι υποθερμιδικες διαιτες αυξανουν τους α2 υποδοχεις και αυτοι σταματανε την εκκριση λιπασης,οποτε σταματαει η απελευθερωση λιπους.
    Οποτε ή δεν κανεις τυπικη υποθερμιδικη ή γραμμωνεις για λιγο και παχαινεις πιο ευκολα και γραμμωνεις πιο δυσκολα, στα ιδια διαστηματα %λιπους απο 10-8-10-8.

    τωρα το νιωθω θα βγει καποιος και λεει ουμπλα ουμπλα ο χ φιλος κι ο ψ γνωστος, το τι παιρνει ο καθενας ειναι αλλου παππα ευαγγελιο, αν βαλεις θειο κλεν με μια αυξηση 10% στη θερμογεννεση εχεις στις μεχρι χτες 2000 θερμιδες συντηρηση, 200 θερμιδες ελλειμμα, παραδειγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-02-13 17:24 #28
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που σαι κυρ Αβερατζ.

    Οι υποθερμιδικες διαιτες αυξανουν τους α2 υποδοχεις και αυτοι σταματανε την εκκριση λιπασης,οποτε σταματαει η απελευθερωση λιπους.
    Οποτε ή δεν κανεις τυπικη υποθερμιδικη ή γραμμωνεις για λιγο και παχαινεις πιο ευκολα και γραμμωνεις πιο δυσκολα, στα ιδια διαστηματα %λιπους απο 10-8-10-8.
    τοτε (Ιουνιο) ειχα ενα ελλειμμα της ταξης των 200θερ. ο κυριος λογος που την ειχα παρει τοτε σε συνδυασμο με καφεινη/ θεοβρωμινη ηταν για αυτην την ανησυχια που αναφερεις και συ, αλλα μηδεν εις το πηλικο και οχι τοσο για λιποδιαλυτη.
    προσωπικα την εφτασα μεχρι 20μιλι που ναι αρκετα για τα κιλα μου -τουλαχιστον με βαση τις συνιστωμενες δοσεις- οποτε και την σταματησα.
    "Pressure. It changes everything.
    Some people, you squeeze them, they focus. Others fold.
    Can you summon your talent at will?
    Can you deliver on a deadline?
    Can you sleep at night?"
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-02-13 17:36 #29
    Προεπιλογή
    μα δεν ειναι λιποδιαλυτης, βασικα δεν καταλαβα ακριβως τι γραφεις εκει

    ειναι ανταγωνιστης των α2 υποδοχεων.


    Οποτε εμποδιζει τους α2 να σταματησουν την εκκριση της λιπασης.

    Θα οδηγησει αυτο σε χασιμο λιπους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-02-13 17:49 #30
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    αφου θα παρεμποδιστει η δραση της λιπασης δεν θα χαθει λιπος. αλλα αυτο σε ελαφρως υποθερμιδικη θα γινει ετσι κι αλλιως.
    μιας και το κατεχεις για γραψε.
    "Pressure. It changes everything.
    Some people, you squeeze them, they focus. Others fold.
    Can you summon your talent at will?
    Can you deliver on a deadline?
    Can you sleep at night?"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία