Θέμα: psonara's diatrofi

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1515

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 17-06-12 20:44 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή psonara's diatrofi
    καλησπερα σε ολη την παρεα!μετα απο πολυ καιρο ξαναγραφω.σας παρακαλουθω ολον αυτον το καιρο και θαυμαζω τα σωματα των κοριτσιων μας και την προσπαθεια ολων των μελω μας φυσικα.βασικα θελω να χασω λιπος αλλα οχι κιλα.γυμναστηριο πλεον λογω δουλειας δεν προλαβαινω αλλα ανεβοκατεβαινω αρκετες σκαλες καθημερινα!θα ενταξω λιγα λεπτα ελλειπτικο καθημερινα και καμια ασκηση με βαρακια γιατι θελω να ανεβασω μυικη μαζα!απο σημερα θα σας αναφερωτην διατροφη μου και καθε βοηθεια και γνωμη ευσπροδεκτη!ευχαριστω και σορυ αν κουρασα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-06-12 20:53 #2
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Χωρις γυμναστηριο και μονο με μερικα βαρακια ειναι πολυ δυσκολο εως και ακατορθωτο να χασεις λιπος και να μηνεις στα ιδια κιλα....Καλυτερα τρωγε στις θερμιδες συντηρισης σου και κανε την γυμναστηκουλα σου (οτι μπορεις δλδ) και ετσι θα παρεις καποια μαζα και το σωμα σου θα φαινετε και πιο τονωμενο :

    Ασκησεις με το βαρος του σωματος σου κανεις???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-06-12 22:04 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις γυμναστηριο και μονο με μερικα βαρακια ειναι πολυ δυσκολο εως και ακατορθωτο να χασεις λιπος και να μηνεις στα ιδια κιλα....Καλυτερα τρωγε στις θερμιδες συντηρισης σου και κανε την γυμναστηκουλα σου (οτι μπορεις δλδ) και ετσι θα παρεις καποια μαζα και το σωμα σου θα φαινετε και πιο τονωμενο :

    Ασκησεις με το βαρος του σωματος σου κανεις???
    οχι δυστυχως.τωρα λεω ν'αρχισω.εχεις να προτεινεις κατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-06-12 22:16 #4
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    για ασκησεις με βαρος σωματος δες σε αυτο το θεμα Calisthenics στο ποστ #34 ισως σε βοηθησουν καποιες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-06-12 22:20 #5
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δυστυχως.τωρα λεω ν'αρχισω.εχεις να προτεινεις κατι?
    Για εμενα πουσ απ και μονοζυγο ειναι μαστ και σκουατ βεβαια.....
    Μονιιζυγο μπορεις να κανεις εστω και μια ελξη???? Αν οχι εχω ενα προγραμματακι πολυ καλο....Εγω δν μπορουσα ουτε μια και τρ κλειστη λαβη βγαζω 5-6 και κανονικη 1-2 μεσα σε πλ λιγο καιρο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-06-12 16:47 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμενα πουσ απ και μονοζυγο ειναι μαστ και σκουατ βεβαια.....
    Μονιιζυγο μπορεις να κανεις εστω και μια ελξη???? Αν οχι εχω ενα προγραμματακι πολυ καλο....Εγω δν μπορουσα ουτε μια και τρ κλειστη λαβη βγαζω 5-6 και κανονικη 1-2 μεσα σε πλ λιγο καιρο...
    average kai ηλαπ σας ευχαριστω για τη βοηθεια!οντως το μονοζυγο πολυ καλο αλλα εγω δεν διαθετω!το μονο που εχω ειναι βαρακια ελλειπτικο και ποδηλατο.σκεφτομαι να συνδυασω κατι απο ολα αυτα αλλα δεν ξερω επισης τι ωρα ειναι καλυτερα για προπονηση γιατι ολη τη μερα δουλευω!σκεφτομουν αργα το βραδυ αλλα δεν ξερω...αν θα εχω δυναμεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-06-12 16:49 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    average kai ηλαπ σας ευχαριστω για τη βοηθεια!οντως το μονοζυγο πολυ καλο αλλα εγω δεν διαθετω!το μονο που εχω ειναι βαρακια ελλειπτικο και ποδηλατο.σκεφτομαι να συνδυασω κατι απο ολα αυτα αλλα δεν ξερω επισης τι ωρα ειναι καλυτερα για προπονηση γιατι ολη τη μερα δουλευω!σκεφτομουν αργα το βραδυ αλλα δεν ξερω...αν θα εχω δυναμεις!
    Η καλυτερη ωρα για προπονηση ειναι οταν νιωθεις εσυ πως εχεις περισσοτερες δυναμεις!
    Μονοζυγο αμα μπορεις παρε ενα κοστιζει γυρω στα 10-15 ευρω και ειναι παρα πολυ χρησιμο για ασκησεις της πλατης που ειναι μεγαλος μυς
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-06-12 16:55 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    17-06-12
    σηκωθηκα μεσημερι και εφαγα ενα νεκταρινι.
    15΄00.μπαμιες κοκκινιστες με φρεσκια ντοματα (150γρ)και 75γρ κοτα και 55γρ ψωμι
    18΄00.500γρ φρουτα(ροδακινο,νεκταρινι και βερυκοκα)
    21΄00.το ιδιο με τις 15΄00.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-03-13 23:00 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή psonara's diatrofi
    Καλε μου φίλε με αυτη τη διατροφη δεν θα πας και πολυ μακρια, Φιλικά τελείως.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-03-13 18:30 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλε μου φίλε με αυτη τη διατροφη δεν θα πας και πολυ μακρια, Φιλικά τελείως.
    βασικα κοπελα ειμαι οποτε...φιλη...τι εννοεις ομως δεν θα παω πολυ μακρια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-03-13 23:15 #11
    Προεπιλογή
    1 τηγανητο αυγο ολοκληρο
    λιγες τηγανητες πατατες λεπτες
    και κανελα
    μια μεγαλη λαγανα
    (μεσα απο την λαμαρινα την αρπαξα)
    μονη μου την εφαγα η αχορταγη
    το ξεφτιλισα!
    την τιμησα!δεν αντισταθηκα!


    αν δεν διαβασει κανεις το λογκ θα νομισει οτι γραφει καμια που θελει να ΧΑΣΕΙ και οχι να παρει βαρος και δε κρατιεται
    οχι κοπελα 40 κιλων

    ΒΓΑΛΤΕ ΕΝΑΣ την πρωτεινη και τις θερμιδες της, ειδικα οσοι λετε το χεις και κατι τετοια και την ενθαρυννετε να μη τρωει βραδυ, θελω να δω ποσες θερμιδες και ποση πρωτεινη πηρε απο χτες μονο. ξερω, αλλα θελω να το δω.
    μια ερωτηση απο μενα
    αν εκανες διαιτα, τι θα τρωγες το βραδυ?
    πχ πες ρε παιδι μου οτι εισαι 78 κιλα. εσυ τωρα τρως ολικης με γαλοπουλα ντοματα. μια κοπελα 78 κιλα τι θα ετρωγε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-03-13 23:17 #12
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αυτο το log ειναι αυτο που λεμε "απο το ενα μπαινει κι απο το αλλο βγαινει",πραγματικα..
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-03-13 23:58 #13
    Προεπιλογή
    Εννοείται ότι ακόμα δεν έχει στρώσει και η τελευταία μέρα ήταν χάλια η διατροφή. Το θέμα είναι να συνειδητοποιήσει κάποια πράγματα, να αρχίσει να μπαίνει σε ένα πρόγραμμα - πράγμα που έχει ξεκινήσει η κοπέλα να το κάνει - και να μάθει να μην φοβάται το φαγητό. Μπορεί για κάποιους να είναι ευκολο, για άλλους όμως παίζει καταλυτικό ρόλο και η ψυχολογία και δεν τους αφήνει να κάνουν κάποια πράγματα σωστά, ενώ ίσως στη θεωρία τα ξέρουν. Δεν πρέπει να της χαϊδεύουμε τα αυτιά, αλλά και λίγη ενθάρρυνση στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν βλάπτει. Έχετε δίκιο, τρώει πολύ λίγο η φίλη μας, φοβάται το φαγητό ούσα 40 κιλά - πράγμα παρανοϊκο - αλλά πολλέ φορές όλα θέλουν τρόπο, μην την αποπαίρνετε και χάνετε το δίκιο σας.
    Και συ παιδί μου, ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΣ!!!!Θέλω να βλέπω μέσα στην μέρα σου γιαούρτια, κοτόπουλα, αυγά, ρύζια, φιστικοβούτυρο, αμύγδαλα, μέλι, ασλάτες με λάδι, όσπρια, σολωμό, πατάτα, όχι με το σταγονόμετρο, φάε βρε τώρα που μπορείς και πρέπει!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-03-13 18:20 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το log ειναι αυτο που λεμε "απο το ενα μπαινει κι απο το αλλο βγαινει",πραγματικα..
    νομιζω πως εχω βελτιωθει καπως.αν εσυ δεν το βλεπεις αυτο ειναι στη δικη σου κριση και δεν μπορω να κανω γι'αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-03-13 18:19 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stefanos4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 τηγανητο αυγο ολοκληρο
    λιγες τηγανητες πατατες λεπτες
    και κανελα
    μια μεγαλη λαγανα
    (μεσα απο την λαμαρινα την αρπαξα)
    μονη μου την εφαγα η αχορταγη
    το ξεφτιλισα!
    την τιμησα!δεν αντισταθηκα!


    αν δεν διαβασει κανεις το λογκ θα νομισει οτι γραφει καμια που θελει να ΧΑΣΕΙ και οχι να παρει βαρος και δε κρατιεται
    οχι κοπελα 40 κιλων

    ΒΓΑΛΤΕ ΕΝΑΣ την πρωτεινη και τις θερμιδες της, ειδικα οσοι λετε το χεις και κατι τετοια και την ενθαρυννετε να μη τρωει βραδυ, θελω να δω ποσες θερμιδες και ποση πρωτεινη πηρε απο χτες μονο. ξερω, αλλα θελω να το δω.
    μια ερωτηση απο μενα
    αν εκανες διαιτα, τι θα τρωγες το βραδυ?
    πχ πες ρε παιδι μου οτι εισαι 78 κιλα. εσυ τωρα τρως ολικης με γαλοπουλα ντοματα. μια κοπελα 78 κιλα τι θα ετρωγε
    αρχικα να σου πω οτι μπορουσες να εισαι καυστικος χωρις να βγαζεις καθε φορα τοση εμπαθεια απενατντι μου.
    επειδη εσυ μιλας ως τελειος θα σου απαντησω σε καποια πραγματα που ισως δεν γνωριζεις.
    1)το ψωμι ολικης που εσυ το κατακρινεις για μενα το τρωω μονο στο τοστ και γενικα με τα φαγητα τρωω τοπαραδοσιακο λευκο ζυμωτο ψωμι αν και επειδη εχω σοβαρο προβλημα με το εντερο θα επρεπε να προτιμω μονο τα ολικης.
    2)αν δεις τα λογκ αλλων κοριτσιων εχουν λιγοτερες θερμιδες.εγω τα φαγητα που τρωω ειναι μαγειρεμενα με λαδι στο τηγανι παραδοσιακα και δεν μετραω καθολου το λαδι που ειναι θερμιδογονο.
    3)δεν μου ειπε κανενα μελος να μην τρωω το βραδυ και μαλιστα μου εχουν δωσει πολυ σωστες παρατηρησεις..απλα εκει για πχ που θα ετρωγα 100γρ κρεας το μεσημερι και αλλα τοσα το βραδυ,προτιμω να τρωω και τα 200γρ κρεας το μεσημερι ετσι ωστε το απογευμα και το βραδυ να τρωω τα αυγα τα ψωμια τα τοστ τις βανιλιες και τα γιαουρτια..ετσι αν κατσεις και το σκεφτεις προσθετω γευματα...και δεν τα κοβω στη μεση...
    4)οσο για το οτι την αρπαξα απο τη λαμαρινα...χαριτολογωντας το ειπα...δεν ειμαι στερημενη και εχω φαει παρα πολυ στη ζωη μου και τα παντα που δεν νιωθω στερησεις.ισως για σενα η αισθηση του χιουμορ απουσιαζει απο το χαρακτηρα σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία