Θέμα: psonara's diatrofi

Σελίδα 11 από 101 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 1515
  1. 27-07-12 12:54 #151
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα πραγμα παραξενο, έχω διαβασει καποια αρθρα γενικα για διατροφή αλλα ποτέ δε καθισα να τα ξεκοκκαλισω.. βαριεμαι.. λειτουργω εμπειρικα.. χαρας το κουραγιο σου......
    η πραξη και ο πειραματισμος ερχονται μετα απο το διαβασμα και τις γνωσεις.Αν δεν μπορεις να εμπεδωσεις κατι,δεν μπορεις να το κανεις και πραξη και ετσι θα πεφτεις συνεχως σε λαθη που θα μπορουσες να γλιτωσεις εαν διαβαζες καλυτερα.Δεν το λεω ειδικα για σενα αλλα γενικευω.Το διαβασμα δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-07-12 13:06 #152
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν λεω οτι τα εχω ξεκοκκαλισει εννοω απλα οτι οταν βλεπω αρθρο για διατροφη το διαβαζω!τροπος του λεγειν ηταν αυτη η εκφραση!δηλαδη εσυ τι καταλαβες και μου δινεις κουραγιο?

    καταλαβαμε ρε συ τι εννοεις...οτι εκατσες και τα διαβασες πολυ ΑΝ Κ ΜΕΝΑ αλλα μου δειχνεις πουλακι μου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι περνας το χρονο σου διαβαζοντας αρθρα
    ρε συ τι εννοεις εδω ?πραγματικα δεν καταλαβαινω τον σκοπο του ποστ σου...
    δηλαδη προτεινεις σε καποιον να μην διαβαζει?οτι απλα περναει το χρονο του διαβαζοντας?
    εξηγησε μου αν θες για να δουμε αν παρερμηνευσα εγω η οχι


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειχα χρονο το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα το σπαταλουσα με το να διαβαζω αρθρα διατροφης!απλα διαβασα τα αρθρα του σιτε οταν εγινα μελος για να ξερω 2 πραγματα....αλλωστε ολα τα μελη εδω μεσα αυτο κανουν και ετσι πρεπει...δεν νομιζω να εκανα κατι υπερβολικο!
    εδω εσυ παλι τι λες?σπαταλας τον χρονο σου διαβαζοντας?ειναι δυνατον το διαβασμα να ειναι σπαταλη χρονου?

    εννοειται οτι ολοι αυτο κανουμε αν θελουμε να μαθουμε και να μην περιμενουμε μασημενη τροφη.Αν δεν διαβασεις πως θαμαθεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-07-12 14:07 #153
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαμε ρε συ τι εννοεις...οτι εκατσες και τα διαβασες πολυ ΑΝ Κ ΜΕΝΑ αλλα μου δειχνεις πουλακι μου


    ρε συ τι εννοεις εδω ?πραγματικα δεν καταλαβαινω τον σκοπο του ποστ σου...
    δηλαδη προτεινεις σε καποιον να μην διαβαζει?οτι απλα περναει το χρονο του διαβαζοντας?
    εξηγησε μου αν θες για να δουμε αν παρερμηνευσα εγω η οχι




    εδω εσυ παλι τι λες?σπαταλας τον χρονο σου διαβαζοντας?ειναι δυνατον το διαβασμα να ειναι σπαταλη χρονου?

    εννοειται οτι ολοι αυτο κανουμε αν θελουμε να μαθουμε και να μην περιμενουμε μασημενη τροφη.Αν δεν διαβασεις πως θαμαθεις?
    αυτο ακριβως εννοω ελενη μου οτι αν δεν μαθω πως θα κανω πραξη αυτα που μου λετε και γιατι να υιοθετησω τις αποψεις αυτες.δεν θα σπαταλουσα τον χρονο σε ανουσια αρθρα...αυτο εννοουσα...και φυσικα θα διαβασω πολλες φορες περι διατροφης για να εμπεδωσω γιατι με μια απλη ματια δεν μπορεις να υιοθετησεις τιποτα...ποσο μαλλον να το κανεις τροπο ζωης....τωρα αν αυτο ειναι κακο που μελετω τα αρθρα του σιτε τι να πω...οκ αποψεις ειναι αυτες!


    ελενη μου σε λιγο καιρο θα δεις και την πραξη οσων εχω διαβασει!
    απλα τωρα εχεις δικιο δεν εφαρμοζω ο,τι εχω διαβασει!με φαγανε τα καλοκαιρινα φρουτακια!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-07-12 18:21 #154
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    26-07-12
    11.00-1 νεκταρινι και 1 βερυκοκο
    προπονηση
    14.30-ομελετα με 1 αυγο και 2 ασπραδια και πατατες στο τηγανι με λιγο λαδι και αγγουροντοματα χωρις λαδι και 10γρ τυρι τριμμενο
    18.30-2 ροδακινα,1 νεκταρινι,3 βερυκοκα
    22.00-γιαουρτι με 7γρ(μουσλι,δημητριακα,λιναροσπορο κτλ),5γρ κριτσινι πολυσπορο και 20γρ ξηρα δαμασκηνα


    27-07-12
    10.00-1 αυγο και 31γρ ψωμι πολυσπορο
    προπονηση
    14,30-μπιφτεκια κοτοπουλου φουρνου(100γρ) με λιγο λαδι,αγγουροντοματα και λιγη ντοματα απο γεμιστα χωρις ρυζι και 31γρ ψωμι πολυσπορο
    18.30-1ροδακινο,1 νεκταρινι,3 βερυκοκα
    22.00-το ιδιο με το μεσημερι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-07-12 18:24 #155
    Προεπιλογή
    Πεθαινω με το απογευματινο σου ....στο δευτερο φρουτο εγω πρηζομαι δε μπορω καν να το φαω ολο
    τυχερη
    ωραια τα καλοκαιρινα φρουτα
    απο το να φας βλακιτσες χιλιες φορες ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-07-12 18:26 #156
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαμε ρε συ τι εννοεις...οτι εκατσες και τα διαβασες πολυ ΑΝ Κ ΜΕΝΑ αλλα μου δειχνεις πουλακι μου


    ρε συ τι εννοεις εδω ?πραγματικα δεν καταλαβαινω τον σκοπο του ποστ σου...
    δηλαδη προτεινεις σε καποιον να μην διαβαζει?οτι απλα περναει το χρονο του διαβαζοντας?
    εξηγησε μου αν θες για να δουμε αν παρερμηνευσα εγω η οχι




    εδω εσυ παλι τι λες?σπαταλας τον χρονο σου διαβαζοντας?ειναι δυνατον το διαβασμα να ειναι σπαταλη χρονου?

    εννοειται οτι ολοι αυτο κανουμε αν θελουμε να μαθουμε και να μην περιμενουμε μασημενη τροφη.Αν δεν διαβασεις πως θαμαθεις?
    χαλάρωσε. απλά είπα ότι εγώ δεν έχω όρεξη να διαβάζω τα περισσότερα άρθρα.
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-07-12 18:40 #157
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πεθαινω με το απογευματινο σου ....στο δευτερο φρουτο εγω πρηζομαι δε μπορω καν να το φαω ολο
    τυχερη
    ωραια τα καλοκαιρινα φρουτα
    απο το να φας βλακιτσες χιλιες φορες ....
    κι εγω πεθαινω με το απογευματινο μου απο το πρηξιμο που κραταει μεχρι την αλλη μερα αλλα ειμαι επιρρεπης στα καλοκαιρινα φρουτα!δυστυχως
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-07-12 18:42 #158
    Προεπιλογή
    να σου πω κατι? απο το να εισαι επιρρεπης στα ..καλοκαιρινα παγωτα, τηγανιτα καλαμαρακια κλπ κλπ καλυτερα!
    ειναι η εποχη τωρα με πολλα κ πολυχρωμα φρουτα...ας φαμε λιγα, τωρα πλεον αρχισα να τρωω κι εγω


    εντιτ
    πεπονι καρπουζι δε τρως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-07-12 18:50 #159
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου πω κατι? απο το να εισαι επιρρεπης στα ..καλοκαιρινα παγωτα, τηγανιτα καλαμαρακια κλπ κλπ καλυτερα!
    ειναι η εποχη τωρα με πολλα κ πολυχρωμα φρουτα...ας φαμε λιγα, τωρα πλεον αρχισα να τρωω κι εγω


    εντιτ
    πεπονι καρπουζι δε τρως?
    οχι καρπουζι και πεπονι ουτε να τα δω!δεν μ'αρεσουν!τα κερασακια παλι με τρελαινουν!μ'αρεσε το λιγα που ανεφερες που εγω φθανω καθε μερα στο 1 κιλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-07-12 18:53 #160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι καρπουζι και πεπονι ουτε να τα δω!δεν μ'αρεσουν! τι λες !!!! μα αυτα ειναι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

    τα κερασακια παλι με τρελαινουν!μ'αρεσε το λιγα που ανεφερες που εγω φθανω καθε μερα στο 1 κιλο!
    Ε κοιτα καθενας εχει αλλη ηλικια αλλο μεταβολισμο αναγκες προπονητικη δραστηριοτητα...ολα χρειαζονται ομως .
    υποθετω απο σεπτεμβρη θα μειωσεις λιγο φρουτα ε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-07-12 20:53 #161
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαλάρωσε. απλά είπα ότι εγώ δεν έχω όρεξη να διαβάζω τα περισσότερα άρθρα.
    Eγω χαλαρη ειμαι απλα επειδη γραφετε σε ενα φορουμ και ειναι ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ καλο θα ειναι να εκφραζεστε ορισμενοι πιο συγκεκριμενα.Εαν εσυ δεν γουσταρεις το διαβασμα ειναι δικο σου θεμα,δεν ειναι φρονιμο ομως να προτεινεις σε μια νεα κοπελα αρχαρια να το ''κοψει'' αυτο το σπορ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-07-12 13:47 #162
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε κοιτα καθενας εχει αλλη ηλικια αλλο μεταβολισμο αναγκες προπονητικη δραστηριοτητα...ολα χρειαζονται ομως .
    υποθετω απο σεπτεμβρη θα μειωσεις λιγο φρουτα ε
    εννοειται οτι απο σεπτεμβρη θα τα μειωσω!ευτυχως τα χειμερινα δεν εχουν τοση ποικιλια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-07-12 20:41 #163
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    28-07-12
    12.00-1 νεκταρινι και 1 βερυκοκο
    14.30-ψαρια φουρνου με λιγο λαδι και αγγουροντοματα και ψωμι πολυσπορο (31γρ)
    18.30-2ροδακινα,1 νεκταρινι και 2 βερυκοκα
    22.00-γιαουρτι με (7γρ μουσλι,δημητριακα κτλ) και 6γρκριτσινι πολυσπορο και 20γρ ξηρα δαμασκηνα


    29-07-12
    13.00-φιλετο γαλοπουλας στο τηγανι με λιγο λαδι 150γρκαι αγγουροντοματα χωρις λαδι και ρυζι 15γρ καστανο και ψωμι 14γρ
    18.00-2νεκταρινια,1 ροδακινο και 2 βερυκοκα
    22.00-γιαουρτι με μουσλικαι δημητριακα7γρ και κριτσινι πολυσπορο6γρ και δαμασκηνα ξηρα 20γρ



    και οι 2 μερες χωρις προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-07-12 17:15 #164
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    30-07-12

    10.00-1 αυγο βραστο και 30 γρψωμι ζυμωτο
    προπονηση
    14.30-μπιφτεκια κοτοπουλου 120γρ και πατατες φουρνου 150γρ και αγγουροντοματα και 1κσ μουσταρδα
    18.30-2 ροδακινα,1 νεκταρινι και 2 βερυκοκα
    21.30-τοστ με πολυσπορο ψωμι και μαρουλι και 40γρ μπιφτεκι κοτοπουλου φουρνου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-08-12 14:20 #165
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    31-07-12
    11.00-1 μεγαλο ροδακινο και μισο δαμασκηνο
    προπονηση
    14.30-ψαρακια φουρνου 150γρ και αγγουροντοματα και 25γρ ψωμι πολυσπορο
    18.30-2 ροδακινα,1 νεκταρινι και 2 βερυκοκα
    21.30-γιαουρτι με 7γρ(μουσλι,δημητριακα κτλ),6γρ κριτσινι πολυσπορο και 20γρ δαμασηνα αποξηραμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 101 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161 ... ΤελευταίαΤελευταία