Θέμα: psonara's diatrofi

Σελίδα 2 από 101 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 1515
  1. 21-06-12 14:56 #16
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Με 3 γευματα θα ανεβασεις μυικη μαζα?

    Αμα ξυπνας αργα τοτε κανε τα γευματα σου ως αργα το βραδυ,κατι παρομοιο κανω και γω
    *Πολλα φρουτα εχεις..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-06-12 16:48 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 3 γευματα θα ανεβασεις μυικη μαζα?

    Αμα ξυπνας αργα τοτε κανε τα γευματα σου ως αργα το βραδυ,κατι παρομοιο κανω και γω
    *Πολλα φρουτα εχεις..
    φιλε rambo ισως εχεις δικιο.βασικα απο τοτε που σταματησα το γυμναστηριο δεν εχω ορεξη για κρεας και γενικα δεν βλεπω να παιρνω ογκο θελω να βαλω οπωσδηποτε 2-3 καθαρα κιλα γιατι χανει η εξωτερικη μου εμφανιση και εχω ενα θεμα μ'αυτο.εξου και το ψωναρα...τεσπα αστειευομαι ολοι μου λενε τρωγε ο,τι βρεις σοκολατες πιτσες τετοια για να παρεις...και το μονο που εχω πετυχει ο ανω και κατω κορμος κοκκαλο και μια κοιλιτσα φουσκωμενη.και δεν ξερω τι να κανω...οσο για τα φρουτα ...ναι εχω ενα θεμα...δεν μπορω ν'αντισταθω,αλλα δεν νομιζω οτι μου κανουν κακο...τι λες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-06-12 16:56 #18
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Χρειαζεσαι φαι και καλη διατροφη για τουλαχιστον 1,5 χρονο συν καλη γυμναστικη για να βαλεις τοσα μυικα κιλα,το κρεας ειναι απαραιτητο οπως και μια διατροφη με πολλα παραπανο απο 2-3 γευματα που κανεις και ειναι πολυ λογικο με αυτα να μην βλεπεις διαφορα και ουτε προκειται να δεις..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-06-12 17:13 #19
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Ψωναρα μου χωρίς βαριά προπόνηση με βάρη αποκλείεται να βάλεις μυικά κιλά.
    Εδώ με εξουθενωτική προπόνηση και παρακαλάμε να βάλουμε κανα κιλό και πάλι με το σταγονόμετρο.
    Οπότε μέχρι να μπορείς να πας γυμναστηριο καλύτερα να το αφήσεις αυτό σαν στοχο. Συνέχισε με μια διατροφή κοντά στη συντήρηση σου και λίγη προπόνηση στο σπίτι ετσι ώστε να διατηρηθεις στα κιλά σου και όταν ξεκινησεις γυμναστηριο συζυτάμε για διατροφή και προπόνηση για να αυξησεις μυική μαζα.
    Χωρίς προπόνηση απλά δεν γίνεται!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-06-12 17:27 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψωναρα μου χωρίς βαριά προπόνηση με βάρη αποκλείεται να βάλεις μυικά κιλά.
    Εδώ με εξουθενωτική προπόνηση και παρακαλάμε να βάλουμε κανα κιλό και πάλι με το σταγονόμετρο.
    Οπότε μέχρι να μπορείς να πας γυμναστηριο καλύτερα να το αφήσεις αυτό σαν στοχο. Συνέχισε με μια διατροφή κοντά στη συντήρηση σου και λίγη προπόνηση στο σπίτι ετσι ώστε να διατηρηθεις στα κιλά σου και όταν ξεκινησεις γυμναστηριο συζυτάμε για διατροφή και προπόνηση για να αυξησεις μυική μαζα.
    Χωρίς προπόνηση απλά δεν γίνεται!
    στελλα μου αρχικα σ'ευχαριστω για την παρεμβαση σου.εχεις δικιο.σκεφτομουν πριν λιγο τη Δευτερα να ξαναγραφτω και ν'αρχισω και μια διατροφη γιατι τρωω τοση σαβουρα και το μονο που φουσκωνει ειναι η κοιλια και χαλιεμαι πολυ οταν μου λενε ολοι εισαι κοκκαλο φαε ο,τι βρεις και εγω τους ακουω και διαφορα διακρινω μονο στην κοιλια.δεν θελω να κανω σωσιβια και κοιλιες...θελω να φουσκωσεικαι να σφιξει ομοιομορφα το σωμα μου γιατι παροτι ειμαι αδυνατη ειμαι χαλαρη.εχω απελπιστει.ο καθεις λεει το μακρυ του και το κοντο του...ασε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-06-12 17:50 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    στελλα μου αρχικα σ'ευχαριστω για την παρεμβαση σου.εχεις δικιο.σκεφτομουν πριν λιγο τη Δευτερα να ξαναγραφτω και ν'αρχισω και μια διατροφη γιατι τρωω τοση σαβουρα και το μονο που φουσκωνει ειναι η κοιλια και χαλιεμαι πολυ οταν μου λενε ολοι εισαι κοκκαλο φαε ο,τι βρεις και εγω τους ακουω και διαφορα διακρινω μονο στην κοιλια.δεν θελω να κανω σωσιβια και κοιλιες...θελω να φουσκωσεικαι να σφιξει ομοιομορφα το σωμα μου γιατι παροτι ειμαι αδυνατη ειμαι χαλαρη.εχω απελπιστει.ο καθεις λεει το μακρυ του και το κοντο του...ασε...
    Στο λενε επειδη δεν ξερουνε..λογικο ειναι..νομιζουνε πως για να βαλεις κιλα πρεπει να σαβουριασεις αλλα αυτο που πρεπει να κανεις αποτι ξερεις πιστευω ειναι καθαρη διατροφη σε συνδυασμο με βαρη και λιγο αεροβιο...
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-06-12 18:07 #22
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Nα μην ακους τι λέει ο ένας και ο άλλος. Δηλ αυτοι που σου τα λενε έχουν το τελειο σώμα και κρίνουν εσένα;
    Αποφάσισε εσύ πώς θες τον εαυτό σου, ξεκοκκάλισε το φορουμ και θα καταλάβεις και μόνη σου τι πρέπει να κάνεις για να φτάσεις στο στοχο σου. Μόνο αν ενημερωθεις εσύ σωστα και έχεις δική σου αποψη θα βγάλεις ακρη, γιατί πάντα θα υπάρχουν γύρω σου οι ασχετοι που θα σου λένε ο καθένας τα δικά του.
    Δεν είναι δύσκολο να μάθεις βασικά πράγματα. Το φόρουμ έχει τα πάντα για προπόνηση και διατροφή αρχαρίων!
    Και μεις εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε όπου έχεις απορίες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-06-12 18:08 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειαζεσαι φαι και καλη διατροφη για τουλαχιστον 1,5 χρονο συν καλη γυμναστικη για να βαλεις τοσα μυικα κιλα,το κρεας ειναι απαραιτητο οπως και μια διατροφη με πολλα παραπανο απο 2-3 γευματα που κανεις και ειναι πολυ λογικο με αυτα να μην βλεπεις διαφορα και ουτε προκειται να δεις..
    rambo,χριστοφορε και στελλα εχετε δικιο.θα προσπαθησω ν'ακολουθησω τις συμβουλες σας.βασικα θελω την πολυτιμη βοηθεια σας αν γινεται.θα συνθεσω μια διατροφη και να με διορθωσετε οπου χρειαζεται.η ωρα προπονησης παιζει ρολο?δηλαδη αν ειναι βραδυ η' πρωι?σας ευχαρστω εκ των προτερων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-06-12 18:12 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nα μην ακους τι λέει ο ένας και ο άλλος. Δηλ αυτοι που σου τα λενε έχουν το τελειο σώμα και κρίνουν εσένα;
    Αποφάσισε εσύ πώς θες τον εαυτό σου, ξεκοκκάλισε το φορουμ και θα καταλάβεις και μόνη σου τι πρέπει να κάνεις για να φτάσεις στο στοχο σου. Μόνο αν ενημερωθεις εσύ σωστα και έχεις δική σου αποψη θα βγάλεις ακρη, γιατί πάντα θα υπάρχουν γύρω σου οι ασχετοι που θα σου λένε ο καθένας τα δικά του.
    Δεν είναι δύσκολο να μάθεις βασικά πράγματα. Το φόρουμ έχει τα πάντα για προπόνηση και διατροφή αρχαρίων!
    Και μεις εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε όπου έχεις απορίες!
    στελλα μου με σκλαβωνεις με τα λογια σου ειλικρινα.βασικα το σιτε το εχω βγαλει ακτινογραφια 3 χρονια τωρα που σας παρακολουθω...και να πω την αληθεια καθε φορα που ελεγα ν'αρχισω αυτον τον τροπο ζωης επεφταν πανω μου ολοι και μου ελεγαν σαβουριασε και σε μια εβδομαδα θα φουσκωσεις γιατι αμα περιμενεις απο τα αυγα και τις κοτες χοληστερινη θα παθεις και δεν θα φουσκωσεις ποτε...εγω ομως να πω την αληθεια εβλεπα διαφορα στα μπρατσακια αλλα με αγχωναν και τα παρατουσα...και παλι κρεπες και παλι φουσκωματα και τα κοκκαλα κοκκαλα και εγω απελπισμενη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-06-12 18:13 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    rambo,χριστοφορε και στελλα εχετε δικιο.θα προσπαθησω ν'ακολουθησω τις συμβουλες σας.βασικα θελω την πολυτιμη βοηθεια σας αν γινεται.θα συνθεσω μια διατροφη και να με διορθωσετε οπου χρειαζεται.η ωρα προπονησης παιζει ρολο?δηλαδη αν ειναι βραδυ η' πρωι?σας ευχαρστω εκ των προτερων.
    Οποτε νιωθεις εσυ πιο δυνατος..οκ καλο ειναι να μη γινεται πολυ βραδυ..για μενα η καλυτερη ωρα ειναι 6-7 το απογευμα.αλλα και το πρωι μια χαρα ειναι
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-06-12 18:18 #26
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Ναι, φτιάξε ένα πλάνο γενικό και εμεις θα σε βοηθήσουμε. Η ωρα της προπόνησης παιζει ρόλο ως προς το γευμα πριν και μετά απο αυτή.
    Αν και προσωπικά θεωρώ ότι αυτά για τον αρχάριο είναι λεπτομερειες. Σημασία έχει να μπεις στην προπόνηση με τα βάρη και να κατανοήσεις 5 βασικά πραγματα ως προς την εκτέλεςη των ασκήσεων και την ενταση της προπόνησης και να μάθεις να ακολουθεις ένα πλάνο καλης σε γενικές γραμμες διατροφής που να μπορείς να το προσαρμόζεις στην καθημερινότητα σου ανεξαρτητως απροοπτων.
    Αν θελεις βάλε και μια φωτό στο προσωπικό σου αλμπουμ γιατι νομίζω οτι υπερβαλλεις λίγο με την κοιλίτσα που λες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-12 18:19 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε νιωθεις εσυ πιο δυνατος..οκ καλο ειναι να μη γινεται πολυ βραδυ..για μενα η καλυτερη ωρα ειναι 6-:το απογευμα.αλλα και το πρωι μια χαρα ειναι
    βασικα δυνατη θελεις να πεις!!!!τεσπα εγω θα προσπαθησω για 6 η' 7 το απογευμα αλλα αν δεν μπορεσω λογω δουλεια ελεγα 8 .
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-06-12 18:20 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα δυνατη θελεις να πεις!!!!τεσπα εγω θα προσπαθησω για 6 η' 7 το απογευμα αλλα αν δεν μπορεσω λογω δουλεια ελεγα 8 .
    ουπς σορρυ
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-06-12 18:25 #29
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Ωραία! Μια χαρά βγαίνει ετσιμε προπόνηση στις 8. Βαλε πριν την προπόνηση (καμια ώρα) κανένα φρούτο με γουέι αν πίνεις ή κατι πρωτεινούχο με λίγο ρυζάκι ή κανενα ασπραδι με ρυζογκοφρέτες.... πες και συ καμια ιδέα τι θα σε βολευε....
    Και μετά την προπόνηση κατά τις 10 φάε το βραδυνο σου, κατι σε πρωτείνη κρεας/ψαρι/τονο/ομελετα με ρυζι/πατάτα και σαλατουλα.
    Τι ωρα κοιμάσαι περίπου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-06-12 18:31 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, φτιάξε ένα πλάνο γενικό και εμεις θα σε βοηθήσουμε. Η ωρα της προπόνησης παιζει ρόλο ως προς το γευμα πριν και μετά απο αυτή.
    Αν και προσωπικά θεωρώ ότι αυτά για τον αρχάριο είναι λεπτομερειες. Σημασία έχει να μπεις στην προπόνηση με τα βάρη και να κατανοήσεις 5 βασικά πραγματα ως προς την εκτέλεςη των ασκήσεων και την ενταση της προπόνησης και να μάθεις να ακολουθεις ένα πλάνο καλης σε γενικές γραμμες διατροφής που να μπορείς να το προσαρμόζεις στην καθημερινότητα σου ανεξαρτητως απροοπτων.
    Αν θελεις βάλε και μια φωτό στο προσωπικό σου αλμπουμ γιατι νομίζω οτι υπερβαλλεις λίγο με την κοιλίτσα που λες!
    βασικα αν ημασταν κοντα θα σε πληρωνα για προσωπικη γυμναστρια..μιλας για την γυμναστικη σαν να τη βιωνεις ως τροπο ζωης και οχι κατι καταναγκαστικο...μπραβο...οκ λοιπον θα διαμορφωσω ενα πλανο διατροφης και θα μου πεις...επισης θα με βοηθησεις και σε τι ασκησεις να κανω στο γυμναστηριο.οσο για φωτο θελω ν'ανεβασω αλλα δεν ξερω πως γινεται ...γενικα δεν τα παω καλα και με την τεχνολογια....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 101 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία