Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 82
  1. 18-06-12 02:20 #1
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή Το ημερολογιο του Thespy
    οταν ημουν μικρος με ροτουσαν τι θες να γινεις οταν μεγαλοσης και εγω σαν παιδι απανταγα αστροναφτις αλλα τορα που μεγαλοσα ανακαλιψα πια ειναι η πραγματικη αγαπη μου,ειναι αυτο που ειναι κολιμενο 16 ωρες το εικοσιτετραωρο(κημαμε τις αλλες 8),διαβαζω για αυτο 5 ωρες την ημερα,σηζιταω με την παρεα μου για αυτο σηνεχια,η παρεα μου ειναι βασισμενο πανο σε αυτο,το φαγητο μου και ολες οι σηνιθιες μου ειναι βασισμενος πανο σε αυτο, δεν ειναι κατι απλο ειναι ενας τροπος ζωης,ειναι το bodybuilding

    αυτη η φωτο ειναι πριν παω στρατο,εδω ειμαι 18 χρονον 82 κιλα με διομιση χρονια προπονισης,5 φορες την εβδομαδα,διστιχως δεν ειχα καπιον μεντορα τοτε οπως ουτε και τορα απλα τοτε την αγαπουσα αλλα οχι σε τετιο επιπεδο να κανω τα παντα για αυτην και να ψαξω τοσο πολι στο ιντερνετ οστε να μαθω οτι χριαζομαι πανο στην διατροφη,την προπονιση, και τον τροπο ζωης καπιου που ασχολιτε σοβαρα με αυτο.
    Όνομα: DSC01938.jpg Εμφανίσεις: 4094 Μέγεθος: 79,9 KB

    εδω ειμαι στον στρατο,δηστιχως παχινα παρα πολι ετρογα καταπροσεγιση 4000 θερμιδες την ημερα και εκανα σχεδον μιδενικη ασκιση,ολι μερα σε ενα κρεβατι απο 82 πηγα 87,λιγα αν σκεφτη κανεις οτι ετρογα εναμισι κιλο ψωμη την ημερα

    Όνομα: PIC00188.jpg Εμφανίσεις: 4042 Μέγεθος: 72,1 KB
    Όνομα: PIC00189.jpg Εμφανίσεις: 4124 Μέγεθος: 88,4 KB



    μετα ομως τον στρατο,ενας χρονος απουσιας σινολικα απο τις προπονισης,ειχα χασι τα κινιτρα μου για το bodybuilding,αλλα ευτιχως ενα περιστατικο,μια χιλοπιτα απο μια γκομενα με σοκαρε τοσο ξαφνικα που απο την επομενη μερα αρχισα προπονισοις και οσο περνουσε ο καιρος γινομουν πιο παθιασμενος,προπονουμουνα με πιο πολη ενταση και νευρο,και αυτα ειναι τα αποτελεσματα μετα απο 4 μηνες

    Όνομα: DSC02316.jpg Εμφανίσεις: 3915 Μέγεθος: 41,3 KB
    Όνομα: DSC02317.jpg Εμφανίσεις: 4595 Μέγεθος: 99,4 KB
    Όνομα: DSC02318.jpg Εμφανίσεις: 3919 Μέγεθος: 85,8 KB
    Όνομα: DSC02322.jpg Εμφανίσεις: 4006 Μέγεθος: 77,3 KB
    Όνομα: DSC02332.jpg Εμφανίσεις: 3900 Μέγεθος: 84,1 KB



    πιστευω με βαση αυτα που εχω διαβαση οτι ειμαι ενα σινδιασμος περισοτερου μεσομορφου και λιγο απο ενδομορφο,δηλαδη ειχα παντα μου φαρδιους ομους,αρκετα μεγαλι πλατι,το προσοπο μου εχει αρκετες γονιες,η φωνη μου ειναι βαρια,εχω αρκετα μεγαλι πλατη,φτιαχνο μυς χωρις να προσπαθησω πολη,εχω αρκετα καλο μεταβολισμο και απο λιπως για να μαζεψω παραπανο απο αυτο που ειδη εχω πρεπει να χαλασο τελειως την διατροφη μου,εχω καλο στηθος πιστευω,δεν εχω ευσθησια σε ιδατανθρακες διοτι τα αποτελεσματα απο τις φωτο ειναι απο διετα με 450 γραμαρια ιδατανθρακα καθε μερα για την ακριβια μακαρονια μιας και ηταν φτηνα και ευκολι λιση,τα κακα νεα ειναι οτι απο το γυμνασιο και μετα ειχα το σοσιβιο στην μεσι απο παντα μου,τους εκτους κιλιακους τους ιδα προτι φορα(με αδικουν οι φωτο,το φως δεν κανη σκια γιατη ειναι μπροστα μου) τορα αλλα πιστευω με μια ισοροπιμενη διατροφη για bodybuilding δεν θα εχω προβλιμα να χασω το λιπος και να χτισο μυς,απο συμπλιροματα χρισιμοποιησα πρωτεινη για το πρωινο και το μεταπροπονιτικο μου γευμα,κανο 5 φορες την εβδομαδα βαρη μια μυικη ομαδα την ημερα και αεροβιο 6 φορες την εβδομαδα με εναν παλμομετριτη,ειμαι 1,81 υψος και 79 κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-06-12 17:42 #2
    Προεπιλογή
    Μετα απο 4 μηνεςΤο πηρες σοβαρα για να εχεις τετοιο αποτελεσμα σε τοσο χρονικο διαστημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-06-12 23:02 #3
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    μαμισετα,οσο αλαζω πορονομαι τοσο περισοτερο ειμαι τιχερος επιδη ειχα απο παντα μου αρκετα μεγαλους μειυς οστε αν εχανα το λιπος να φενοντουσαν,παντος η διατροφη μου δεν ηταν τοσο καλι οσο ηθελα τοσο καιρο,την τελευτεα εβδομαδα αρχισα σοστη διατροφη και εχω δει ιδη τεραστια διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-07-12 15:54 #4
    Προεπιλογή
    Τελειως φιλικα τωρα...λεω να αφησεις την γυμναστικη και να ξεκινησεις ορθογραφια!
    Και για να μην ξεφευγω απο το θεμα...την κοιλουμπα εχασες μονο...ολα τα αλλα ειναι νορμαλ..ειδικα το χερι σου..στην 2η και στην 3η πικ, φαινεται οτι το εχεις κολησει στην πλατη σου για να μεγαλωσει,γτ στην επομενη πικ ειναι το 1/3...ειπαμε να σφιχτεις αλλα εσυ το παρακανες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-07-12 16:20 #5
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Builderi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειως φιλικα τωρα...λεω να αφησεις την γυμναστικη και να ξεκινησεις ορθογραφια!
    Και για να μην ξεφευγω απο το θεμα...την κοιλουμπα εχασες μονο...ολα τα αλλα ειναι νορμαλ..ειδικα το χερι σου..στην 2η και στην 3η πικ, φαινεται οτι το εχεις κολησει στην πλατη σου για να μεγαλωσει,γτ στην επομενη πικ ειναι το 1/3...ειπαμε να σφιχτεις αλλα εσυ το παρακανες
    Οτι να ναι .. ^^


    Τελειως φιλικα παντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-07-12 16:34 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι να ναι .. ^^


    Τελειως φιλικα παντα.
    +1000
    Η αλλαγη φιλε μου ειναι πολυ καλη και φενεται ππως εχεις θεληση και μερακι οποτε δικαιωθηκες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-07-12 01:15 #7
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    χαχα δεν πειραζει παιδες δεν παρεξηγω και ευχαριστω πολυ ουτος η αλλος εγω εδω μεσα μπαινω για να εμπλουτισω την γνωση μου πανω στο bodybuilding και οχι για να γραψω εκθεση αυριο θα ανεβασω φωτο ενα μηνα μετα απο αυτες για να δειτε διαφορα εξαλλου εγω απολυθηκα απο τον στρατο και ηθελα να γραμμώσω δεν ηθελα να αρχισω ογκο και να φταση η κοιλουμπα μεχρι τα γονατα και να κανω αγγελακια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-07-12 14:23 #8
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    Για τον φιλο μου τον builderi
    Όνομα: IMG_20120702_203833.jpg Εμφανίσεις: 3458 Μέγεθος: 31,6 KB

    αυτην την φωτο την εβγαλα χθες δηλαδη 14 μερες μετα απο αυτες που ειναι πιο πανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-07-12 14:26 #9
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Μια χαρα εισαι φιλε..πολυ καλος,διαφορα υπαρχει παντου και οχι μονο στην κοιλια οπως ειπε το builderi
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-07-12 14:32 #10
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    Eυχαριστω πολυ φιλε εξαλλου χαιρομαι να ακουω αρνητικα σχολια γιατι μου δίνουν περισσοτερο πεισμα για να γινω ακομα καλυτερος.
    Eξαλλου haters gonna hate
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-07-12 14:35 #11
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    παντος τα ποδια σου ειναι απιστευτα eddie,εγω παρολο που εχω χασι τοσο λιπος ακομα δεν εχω καμια ιδιαιτερη γραμμωση η μπορει να μου φαινεται κιολας γιατι εχω και πολυ τριχα στο ποδι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-07-12 15:41 #12
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Αυτές οι φώτο είναι 4μιση μήνες μετά από τις φωτο που μας έδειξες από το στρατό?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-07-12 22:30 #13
    Το avatar του χρήστη Thespys

    Εγγραφή
    05-05-2012
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    98
    Προεπιλογή
    Οι πρωτες ναι αυτη που εβαλα σημερα με το μπλε σορτσακι ειναι 5 μηνες συνολικα μετα τον στρατο,εχουν διαφορα 14 μερες για την ακριβεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-07-12 23:56 #14
    Το avatar του χρήστη john23

    Εγγραφή
    24-06-2012
    Περ.
    ανοιξη
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    φιλε 1000 μπραβο τεραστια διαφορα σε μικρο χρονικο διαστημα μπραβο και παλι μπραβο
    Σάν αφεθώ , κομμάτια όνειρα νεκρά στο πυρετό παρασιτώ
    στο κόσμο που κλεισμένος ζω σε άσυλο κρατώ ανάσα τελική
    πριν βγει η ψυχή μου είσαι μαζί μου στο δρόμο που νεκροί
    κινούνται φίλοι και εχθροί μου ..... psychodrama 07
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-07-12 00:08 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Builderi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειως φιλικα τωρα...λεω να αφησεις την γυμναστικη και να ξεκινησεις ορθογραφια!
    Και για να μην ξεφευγω απο το θεμα...την κοιλουμπα εχασες μονο...ολα τα αλλα ειναι νορμαλ..ειδικα το χερι σου..στην 2η και στην 3η πικ, φαινεται οτι το εχεις κολησει στην πλατη σου για να μεγαλωσει,γτ στην επομενη πικ ειναι το 1/3...ειπαμε να σφιχτεις αλλα εσυ το παρακανες
    ρε builderi ελα πες, πλακα κανεις ε? ελπιζω ναι, αλλιως τσεκαρε λιγο τα ματια σου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία