Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 15-01-09 13:13 #16
    Προεπιλογή
    Κάθε λαός με τα χαρακτηρηστικά του.... και ανέκαθεν οι Βραζιλιάνες φημίζονταν για πλούσια προσόντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-01-09 23:41 #17
    Προεπιλογή
    τι λετε ρε παιδια.ειναι απλα ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΕΕΕΕΣ/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-01-09 00:01 #18
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    η τελευταιες φοτος παντος ειναι κολαση τα εχει ολα η γυναικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-01-09 01:33 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Και μη χειρότερα. Πληθωρισμός στο "γυναικείο κρέας".
    Πάντως φαίνεται κατευθείαν ότι είσαι της πολύ προγενέστερης του internet γενιάς. Λες να ακουγόμαστε σαν παπούδες ?

    καθόλου παπούδες <<γέρο είδες λύκο είδες>>απλά έχουμε μέτρο σύγκρισης το πρίν με το τώρα κρατάμε τα καλά της παλιάς εποχής και τα προσαρμόζουμε στό τώρα .

    τι ίντερνετ υπολογιστές ούτε στη νασα δεν είχαν ακόμη ,έχω προλάβει την εποχή που είχε ένα τηλέφωνο όλο το χωριό και όταν έλεγε κάποιος θα βάλουν σε κάθε σπίτι τηλέφωνο λέγαμε πολύ σινεμά βλέπει αυτός, γιατί τηλεόραση δεν υπήρχε μετά το 69 άρχισαν να εμφανίζονται και εγώ πρώτη φορά το 75 στο σπίτι.

    τώρα μην υπερεκτημούμε τις βραζιλιάνες γιατί πολλές είναι σαν κατσιβέλες και μερικές επειδή έχουν πεταχτό κόλο δεν σημαίνει πως είναι και όμορφες , απλά οι βραζιλιάνες τον έδειχναν και ήξεραν να τον υποστηρίζουν με τις κινήσεις τους .

    είναι σαν να έχουμε μια βιτρίνα με ωραία ρούχα επωνυμα και μία άλλη με ρούχα απο το παζάρι β διαλογής είναι βράδυ και στην ωραία βιτρίνα δεν έχει φώς ενώ στην άλλη φωτίζετε , αναγκαστικά που θα κοιτάξεις , φυσικά εκεί που έχει φώς , έτσι είναι και με τις βραζιλιάνες όταν κάτι το εκθετουν θα πάει το μάτι όταν κάποτε εμείς στην γυναίκα τραβούσαμε το βρακί να δούμε τον κ@λο σ αυτές άνοιγες τον κ@λ@ να δείς το βρακί η μάλον το στρινκεν.

    και εκτός αυτού εδώ με τις δικές μας δεν μπορεί να συνενοηθούμε που έχουμε και την ίδια κουλτούρα μ αυτές τι να καθαρίσεις απλά ότι δεν το έχουμε το μυθοποιούμε.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-09 12:51 #20
    Προεπιλογή
    Αν και λάτρης τών γυναικίων οπισθίων,οπότε είναι αναπόφευκτη η συμπάθεια μου στις βραζιλιάνες, συμφωνώ απόλυτα με τριανταφύλλου.
    Αυτός ο άνθρωπος ξεχειλίζει από εμπειρία!
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-01-09 14:48 #21
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ωραιοι οι καλη... ωραιες και οι Βραζυλιανες αλλα μια γυναικα για να ειναι ελκηστικη δεν αρκει να εχει μονο ωραιες καμπιλες, αλλα να τις υποστηριζει με το να εκμπεμπει θυληκοτητα.
    Εχω δει γυναικες με ωραιο σωμα και να περπατανε σαν τσολιαδες. Ποσο ελκιστικη μπορει να ειναι μια γυναικα με αντιαισθητικο περπατημα ασπουμε??

    Αυτη ειναι η γνωμη μου. Μπορειτε και να διαφωνησετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-01-09 20:05 #22
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    Ωραιοι οι καλη... ωραιες και οι Βραζυλιανες αλλα μια γυναικα για να ειναι ελκηστικη δεν αρκει να εχει μονο ωραιες καμπιλες, αλλα να τις υποστηριζει με το να εκμπεμπει θυληκοτητα.
    Εχω δει γυναικες με ωραιο σωμα και να περπατανε σαν τσολιαδες. Ποσο ελκιστικη μπορει να ειναι μια γυναικα με αντιαισθητικο περπατημα ασπουμε??

    Αυτη ειναι η γνωμη μου. Μπορειτε και να διαφωνησετε.

    +1000

    η πολες φορες μια υπεροχη γυναίκα να ανοιγει το στομα της κ να γινεται σφαγη....
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-09 10:14 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Δεν υφίσταται θεματολογία με Βραζιλιανες bodybuilders χωρίς την Monica Martin,IFBB Pro.
    Βέβαια μιλάμε για σκληροπυρηνικες καταστασεις μια και που οι γυναικες που είναι pro και κατεβαινουν στους επαγγελματικους αγώνες
    στην Αμερικη ξεφευγουν λίγο σε θεματα μυικότητας.





    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-01-09 16:21 #24
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    slaine αγαπαει Monica
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-09 00:41 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    slaine αγαπαει Monica
    και εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12