Σελίδα 50 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 4048495051 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 736 έως 750 από 753
  1. 19-12-17 23:54 #736
    Προεπιλογή
    μια χαρα ειναι πάρε
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-17 17:09 #737
    Το avatar του χρήστη liakos96

    Εγγραφή
    19-05-2017
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    6
    Post
    λοιπον σημερα εφτασε η πρωτεινη , γευση σοκολατα, καλη διαλυτοτητα και γευση μετρια προς καλη, τωρα αυτα τα λεω συγκρινοντας τη με μια diet pro sci mx που ειχα πριν και ηταν απαισια στην γευση και με κακη διαλυτοτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-09-18 20:38 #738
    Προεπιλογή Impact Whey Protein (MyProtein)
    Καλησπερα,
    Μετα απο διαστημα ενος χρονου πηρα ξανα γευση σοκολατα-μπανανα. Δεν ξερω αν εχουν αλλαξει κατι μετα απο τοσο καιρο αλλα η γευση ειναι πολυ περιεργη,δεν νιωθεις σοκολατα, σου αφηνει μια ξινιλα στο στομα και γενικα ειναι πολυ περιεργη..Κοιταξα ημερομηνια ληξεις μην τυχον υπηρχε τετοια περιπτωση αλλα οχι..εχετε παρατηρησει και εσεις αλλαγες στην γευση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-09-18 21:07 #739
    Προεπιλογή
    Εγω παιρνω παντα σοκολατα "ομαλη" και σε απλη whey και σε isolate
    Εχοντας δοκιμασει αρκετες γευσεις αυτη μου αρεσει περισσοτερο.
    ΔΕΝ εχω παρατηρησει καμια αλλαγη στη γευση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-18 21:27 #740
    Προεπιλογή
    έχει κάποιος άποψη για τα λοιπά συμπληρώματα του my protein πχ μαγνήσιο, ψευδάργυρο, βιταμίνες; γιατί τα βλέπω σε πολύ καλές τιμές σε σχέση πχ με την Now.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-18 14:41 #741
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    H now εχει ίδιες περίπου τιμές με myp στην αμερική. Στην ευρώπη εισάγεται οπότε οι τιμές είναι 2χ.
    Μια χαρα ειναι της myp, πάρε πάρε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-09-18 22:24 #742
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    και εγω μολις παρελαβα την σοκολατα-μπανανα.δεν παρατηρησα κατι ασχημο στην γευση οπως ο φιλος ποιο πανω.
    ισα ισα που μπορω να πω οτι ειναι φοβερη!
    παλιοτερα επαιρνα την αγευστη ,αλλα δεν ελεγε....πλεον μονο με γευση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-09-18 17:29 #743
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    H now εχει ίδιες περίπου τιμές με myp στην αμερική. Στην ευρώπη εισάγεται οπότε οι τιμές είναι 2χ.
    Μια χαρα ειναι της myp, πάρε πάρε
    Τνχ Λίλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-11-18 19:07 #744
    Προεπιλογή χμμμμμ
    Μια ζωη στις whey τις QΝΤ και Warrior Lab αποφασισα(λογω χαμηλης τιμης) να δοκιμασω και τη whey της Myprotein.Επειδη ειχα ενδοιασμους αποφασισα να παραγγειλω 1kg σε γευση σοκολατα brownies.Ανοιγοντας τη σακουλα παρατηρησα μια διαφορετκη οσμη απ'οτι ειχα συνηθισει στις whey QNT,Warrior Lab(εντονη μυρωδια γλυκαντικων).Στην γευση ακριβως το ιδιο....πολυ γλυκια και η σοκολατα πολυ παραξενη σαν αισθηση στο στομα(σαν πλαστικουρα)Δεν ξερω αν παζει ρολο και η συσκευασια.Εμενα προσωπικα με δυσκολευει να την πιω.Διαλυτικοτητα πολυ καλη.Σαν δωρο μου εστειλαν απο μονοι τους,διχως να ξερω,καψουλες μαγνησιου lemon και 2 μικρα μπουκαλακια 80ml νιτρικο.Εξυπηρετηση αρκετα γρηγορη(3-4 ημερες)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-18 22:34 #745
    Προεπιλογή
    Αυτη την γευση πηρα κ εγω να δοκιμασω και δεν μου αρεσει.
    Εχω δοκιμασει μερικες γευσεις κ η καλυτερη ειναι "σοκολάτα ομαλή"
    Μπορεις επισης να παρεις δειγματα απο γευσεις και να αποφασισεις ποια σου αρεσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-20 20:47 #746
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα πριν 10 ημέρες παρέλαβα γεύση απλή σοκολάτα και είναι απαίσια. Έχει μια γεύση σαν πλαστικό. Δεν πίνεται. Θα επικοινωνήσω μαζί τους αύριο να δω τι θα μου πουν αλλιώς θα πάει για πέταμα. Απλά δεν πίνετε, δεν κατεβαίνει. Και γενικά κάποια δείγματα με γεύσεις που έχω πάρει όλα πικρίζουν πολύ χάλια. Μόνο η άγευστη κάτι έλεγε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-03-20 00:29 #747
    Προεπιλογή
    Η τελευταια που δοκιμασα (isolate ομως σοκαλατα) ...θα ειναι κ η Τελευταια της εταιρειας.
    Ναι ..η αγευστες ειναι καλυτερες.
    Εχει αναφερθει απο πολλους ,καμια σχεση σε ποιοτητα με το παρελθον.
    Καλες οι τιμες αλλα ...δινεις κατι παραπανω κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο κ ..το ευχαριστιεσαι.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-03-20 00:46 #748
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χρήστος Τριανταφύλλου Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τελευταια που δοκιμασα (isolate ομως σοκαλατα) ...θα ειναι κ η Τελευταια της εταιρειας.
    Ναι ..η αγευστες ειναι καλυτερες.
    Εχει αναφερθει απο πολλους ,καμια σχεση σε ποιοτητα με το παρελθον.
    Καλες οι τιμες αλλα ...δινεις κατι παραπανω κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο κ ..το ευχαριστιεσαι.
    Μιας και φαίνεται πως έχεις δοκιμάσει διάφορες εταιρείες, Χρήστο, εσύ τι προτιμάς;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-03-20 01:18 #749
    Προεπιλογή
    Καλα...εχω δοκιμασει απ την πρωτη μαλλον που ειχε ερθει Ελλαδα .
    Μια Protivol ...δεν πινοταν με τπτ
    Αυτο δεν σημαινει οτι εχω αποψη η τις εχω δοκιμασει ολες.
    Βασικα μ αρεσει να δοκιμαζω κ να τις αλλαζω. Οποια μ αρεσει ,η ειναι vfm τις ξαναπαιρνω. Οποια δεν μαρεσει ...τελος.
    Απο μαρκες που ρωτας ας σου πω μερικες που μου ερχονται τωρα στο μυαλο ,αλλα μπορει της ιδιας εταιρειας απο προιον σε προιον να διαφερουν κ να μη "καθονται" προσωπικα.
    On nutrition ,Sci mx,Nutrend,Inko,Bsn ...k αλλες που δε θυμαμαι.
    Κ τελευταια που εχω κολλησει με τις Levrone.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-03-20 15:58 #750
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ, Χρήστο.

    Είμαι νέα στα συμπληρώματα και μόνο MyProtein έχω δοκιμάσει, οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης (ούτε στις παλιότερες παρτίδες, που λέτε ότι έχει αλλάξει). Να 'σαι καλά για τις προτάσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 50 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 4048495051 ΤελευταίαΤελευταία