Σελίδα 49 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 394748495051 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 721 έως 735 από 753
  1. 12-05-17 11:25 #721
    Προεπιλογή
    Ειρωνικα το λες?Απο το επισημο site εννοώ όχι απο βουλγαρικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jjohny : 12-05-17 στις 11:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-17 22:53 #722
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα,προέρχομαι από ON Gold Whey Double rich chocolate.Μου τελείωσε και λέω να δοκιμάσω την impact whey.Την πίνω μόνο με νερό οπότε φαντάζομαι θέλω κάτι ποιο γλυκό σε σχέση με κάποια που θα έπινα με γάλα.Τι γεύσεις προτείνεται για να μην φάω φολα;Διαβάζω το θέμα και βλέπω διαφορετικές απόψεις για ίδιες γεύσεις.Σκέφτομαι να πάρω 2x 2.5kg για να μην την πατήσω με 5κιλη στη γεύση.Σκέφτομαι αυτές τις γεύσεις.Βανίλια,κρέμα-φράουλα,σοκολάτα-μπανάνα,μπισκότο-κρέμα.Αν έχετε να προτείνεται όποια άλλη γεύση που θα ήταν καλύτερη με νερό.Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-17 01:40 #723
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να βάλω μια παραγγελία να δω τι παίζει.Μου έχει κινήσει την περιέργεια η γεύση τιραμισού,την έχει δοκιμάσει κανείς?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-17 15:35 #724
    Προεπιλογή
    Τελικά τσίμπησα 2 2,5κιλες μια Rocky Road και μια Stracciatela.Η Rocky Road είναι κάτι σαν μίγμα σοκολάτας και κερασιού,αρκετά καλή αλλά έχει θέμα με τη διαλυτότητα,σαν τη φωτογραφία που ανέβασε ο ΧΡΉΣΤΟΣ1961 μερικές σελίδες πιο πριν.Για ένα σκουπ των 25 γραμμαρίων θέλει παραπάνω από 250 ml νερό για να διαλυθεί καλά.Η Stracciatela μίγμα κρέμας βανίλιας με κάτι ψιλά από σοκολάτα αρκετά καλή κι αυτή και διαλύεται μια χαρά.Δε τρελάθηκα πάντως με της γεύσεις μάλλον θα πρτιμησω άγευστη αν ξαναπαραγκείλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-10-17 23:28 #725
    Προεπιλογή
    δοκιμασα σημερα σοκολατα - μπανανα (πηρα 5κιλη συσκευασια), τρομερη η καλυτερη γευση που εχω παρει.
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-12-17 22:51 #726
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παρελαβα προσφατα μια chocolate nut την οποια την παραγγελνω για 3η φορα αλλα η συγκεκριμενη δεν εχει καμια σχεση με αυτη που εβγαζε πριν κανα 1.5/2 χρονια η εταιρεια..
    Η γευση ηταν πιο αδιαφορη και απο ομιλια του Τσιπρα.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-12-17 09:52 #727
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρελαβα προσφατα μια chocolate nut την οποια την παραγγελνω για 3η φορα αλλα η συγκεκριμενη δεν εχει καμια σχεση με αυτη που εβγαζε πριν κανα 1.5/2 χρονια η εταιρεια..
    Η γευση ηταν πιο αδιαφορη και απο ομιλια του Τσιπρα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εχω πει αλλα θα το ξαναπω ,πριν 2 χρονια περιπου που ειχα δοκιμασει κ σε κουκις ,κ σε σοκολατα ,κ σε βανιλια ηταν ανωτερης ποιοτητας σε ολα απο τις τωρινες παρτιδες. Αρα επιμενω οτι δεν εχει να κανει με τις γευσεις που ειναι υποκειμενικο θεμα αλλα με κατι αλλο που δεν μπορω να ξερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-12-17 16:21 #728
    Προεπιλογή
    Καθε 3 μηνες που ερχεται σε μενα παντως και παντα σοκολατα εχει αλλη γευση, λογω του κακαο πι8ανοτατα.

    Τωρα πως καταλαβαινει καποιος την ποιοτητα απο την γευση και μονο δεν το ξερω ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-12-17 18:11 #729
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Έχω τεράστιο πρόβλημα με τις γεύσεις της πλέον.

    Μετά από πολλές επιτυχημένες παραγγελίες για αρκετά χρόνια, τους τελευταίους μήνες έχω δοκιμάσει τα εξής:

    α) Καφές - καραμέλα: πολύ έντονη γεύση του καφέ με την κακή έννοια, σαν καφές φίλτρου που έχει μείνει όλη μέρα στην κανάτα και έχει πικρίσει. Παρότι τρελαίνομαι για καφέ και ό,τι έχει σχέση με αυτόν (μόκα κλπ) ήταν τόσο κακή η γεύση (για τα γούστα μου) που χάρισα 5 κιλά πρωτείνη γιατί δε μπορούσα να την πιω.

    β) Λευκή σοκολάτα: Αδιάφορη και σε άρωμα και σε γεύση. Με τίποτα δε θυμίζει λευκή σοκολάτα.

    γ) Κριμ εντ Κούκις: Σε άρωμα αποπνέει μια έντονη γαλατίλα και πάλι με την κακή έννοια. Σε γεύση αδιάφορη προς κακή.

    Όταν τελειώσουν οι 2 τελευταίες που τις πίνω καταναγκαστικά δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάρω impact whey για ένα διάστημα τουλάχιστον.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-12-17 23:52 #730
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γενικα τα 2 τελευταια χρονια η λευκη σοκολατα κ η cream and cookies δεν εχουν μεγαλη διαφορα απο τη βανιλια..εμενα μου φαινονται κατι μεταξυ βανιλιας κ αγευστης..
    λιγο αποτυχια τους εχουν βγει κ οι 2..
    οι πιο "σιγουρες" γευσεις για μενα ειναι η σοκο/μπανανα, κ η φραουλα, αλλα εχω κανα χρονο να παρω οποτε δεν μπορω να ξερω αν τις εχουν αλλαξει κ αυτες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-12-17 21:59 #731
    Προεπιλογή
    Cream and cookies παίρνω και εγώ,δεν είναι κάτι ιδιαίτερο σαν γεύση αλλά οκ.
    Θα δοκιμάσω και σοκολάτα μπανάνα μιας και αναφέρθηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-12-17 22:16 #732
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι λιγο γλυκερη να ξερεις..το γραφω αν δεν μπορεις τις πολυ γλυκες μηπως σε λιγωνει απο ενα σημειο κ μετα..αλλα ειναι σιγουρα απο τις αγαπημενες μου, αντι για σκετη σοκολατα που δεν παιρνω πλεον σχεδον ποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-17 10:57 #733
    Προεπιλογή
    No problem,το σκέφτομαι λιγο μόνο επειδή πρόσθετο και 2 μπανάνες στο σέικερ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-17 16:10 #734
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Μέχρι κ περισυ που είχα πάρει τελευταία φορά, σοκολάτα/μπανάνα αλλά και σοκολάτα/φυστικοβουτυρο ήταν φανταστικές. Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι....
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-12-17 23:01 #735
    Το avatar του χρήστη liakos96

    Εγγραφή
    19-05-2017
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    καλησπερα! μπορεί κάποιος που την κάνει χρήση κανένα χρόνο να μας πει άμα κάνει την δουλειά της ή είναι χώμα, γιατί σκέφτομαι να πάρω ένα πεντάκιλο μισό σοκολάτα μισό φυστικοβούτυρο. ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 49 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 394748495051 ΤελευταίαΤελευταία