Σελίδα 48 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 384647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 706 έως 720 από 753
  1. 17-02-17 14:14 #706
    Προεπιλογή
    Πραγματικα πολυ καλη εξυπηρετηση.πολυ γρηγορη παραδοση.μολις ηρθαν δυο 2.5κιλα σοκολατοειδη. απο προηγουμενη εμπειρια,σοκολατα,βανιλια,αγευστη μια χαρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-17 18:59 #707
    Προεπιλογή
    έπειτα απο αυτό εδω το θέμα την παράγγειλα κ εγώ και αναμένεται.
    Πολυ δελεαρ η τιμή της, ειδικά η άγευστη κάπου 4 ευρω πιο κατω απο αυτές με γεύση, μέχρι που σκέφτηκα και για 5κιλη αλλά είπα να δοκιμάσω 2,5kg πρώτα.
    Θα ήταν υπερβολή να επερνα ενα σκουπ το πρωί κ ενα το απόγευμα μετά την προπόνηση; (ειμαι 75 κιλά)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-03-17 12:03 #708
    Προεπιλογή
    Καθολου υπερβολη!!
    Μονο το πρωι προσεχε γιατι αν και γρηγορη λυση δε κραταει και πολυ πεινας στο μπαμ τουλαχιστον εγω δηλαδη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-17 16:04 #709
    Προεπιλογή
    Γράφω μόνο και μόνο για να πω ότι παράγγειλα Δευτέρα πριν τις 3 το μεσημέρι μια 2.5κιλη φράουλα και Τετάρτη 2 το μεσημέρι ήταν στο σπίτι μου Αθήνα. Ολα αυτά με 46 ευρώ!
    Από γεύση και διαλυτότητα 10/10 αν και σε κάποιους είμαι σίγουρος ότι θα φανεί πολύ γλυκιά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-17 17:44 #710
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια αν εχετε την καλοσυνη...το θεμα ειναι για κριτικη στην σκονη, κ οχι στην εξυπηρετηση του site..θα αρχισω να σβηνω ποστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-03-17 18:17 #711
    Προεπιλογή
    Διαλυτότητα στο βανιλια cookies οτι πιο χαλια εχω δοκιμάσει και με νερο και με γαλα σε 300ml αφηνει
    μια σαν αφρο σαπουναδας επανω και μεσα το καταλαβαινω σαν μικρα κομματάκια . Γευση καλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-03-17 10:21 #712
    Προεπιλογή
    Μήπως μπορεί κάποιος φίλος, να μου στείλει σε προσωπικό μνμ, το e-shop?
    ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-03-17 08:36 #713
    Προεπιλογή
    ετοιμαζω παραγγελια, ειμαι αναμεσα σε (γευση) μοανανα, λαττε, καφες καραμελα, σοκολατα φυστικοβουτυρο και σοκολατα καρυδι...
    εχει δοκιμασει κανεις καμια απο αυτες? η να μου προτινει καμια αλλη?
    υποψην την παιρνω μονο με νερο και με γιαουρτι
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-04-17 16:03 #714
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    λοιπον κάνω ένα update για την τσοκο-νατ μιας και παρέλαβα το 6μηνιαίο μου στοκ.

    είχα γράψει διθυραμβική κριτική γι αυτή τη γεύση παλιά. Την έχουν χαλάσει. Την έκαναν πολύ πιο γλυκιά, της αφαίρεσαν κακάο και της πρόσθεσαν άρωμα.
    Τhat being said εννοείται ότι πίνεται.
    Θυμίζει πουράκια παπαδοπούλου, αλλά δεν τα βλέπω να κατεβαίνουν αεράτα τα 5 κιλά.


    Πάντως θέλω κ εγω να μάθω τι λέει η γεύση μπανάνα, λάττε, και καφές-καραμέλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-04-17 16:39 #715
    Προεπιλογή
    ^^ Γι αυτο ειχα πει παλαιοτερα οτι υπαρχει προβλημα με τη σταθεροτητα γευσης, υφης κλπ της εν λογω πρωτεινης.
    Kαι δεν ειναι θεμα επιλογης γευσης ,κατι αλλο παιζει με την συνθεση της οπως λεει κ η Λιλα.
    Πριν καποια χρονια σε γευσεις Βανιλια κ Κουκις που ειχα δοκιμασει ηταν φανερα ανωτερες απο τις ιδιες τις τωρινες.
    Και τοτε τα γλυκαντικα τους δεν ηταν οτι καλυτερο ,αλλα ειχε πιο μεστη υφη κ οχι τοσο ''νεροπλυμα'' ,λετε να παιζει κανενα ρολο αμα εχει μεσα συστατικα ποντικου;
    Λογω καλης τιμης τους ομως προτιμω καμια φορα την αγευστη για να την κανω μηξη με καμια αλλη για μειωση της γλυκαντικοτητος κ ισως εντονης γευσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-04-17 16:53 #716
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    όχι όχι, μην παρεξηγηθώ, δεν εννοώ σε καμία περίπτωση ότι άλλαξε η ποιότητα της.
    Αναφέρομαι αποκλειστικά στη γεύση, που δεν σχετίζεται με την πρωτείνη σαν συστατικό.

    Ας πούμε η τσόκο μπράουνι, σοκολάτα, βανίλια, cream and cookies κ φράουλα είναι σταθερές αξίες εδώ και χρόνια και δεν τις έχουν αλλάξει.

    Νομίζω το χω ξαναπεί ότι οι περίεργες/περίπλοκες γεύσεις δεν είναι σίγουρες επιλογές ποτέ. Εϊναι hit or miss, βασικά είναι miss συνήθως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-04-17 17:09 #717
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων

    είχα γράψει διθυραμβική κριτική γι αυτή τη γεύση παλιά. Την έχουν χαλάσει. Την έκαναν πολύ πιο γλυκιά, της αφαίρεσαν κακάο και της πρόσθεσαν άρωμα.
    .
    Οκ....αναφερεσαι καθαρα μονο για την γευση , μπορει η θρεπτικη της αξια να μην αλλαζει αλλα κ μονο που θα γινοταν ακομη πιο γλυκια θα μου αρκουσε για να προτιμω την αγευστη. Στο μπλεντερ με φρουτα μπανανα ,μηλο ,φραουλα κλπ ,θα γινοταν τελεια χωρις extra γλυκαντικη ''χημεικιλα''.
    Αλλα βεβαια γουστα ειναι αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-04-17 21:24 #718
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    λοιπόν δεν άντεξα και άνοιξα και το 2ο 5κιλο Στρατσιατέλα

    φανταστική γεύση, απαλή, όσο γλυκιά πρέπει για να μη σε λιγώνει. Εχει τριμμένη σοκολάτα μέσα και μένουν κομματάκια
    Θυμίζει πολύ βανίλια βασικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-17 01:06 #719
    Προεπιλογή
    Για την ποιοτητα της τι εχετε να πειτε?Αξιζει η ειναι αλευρι σκετο?Ρωταω λογω της χαμηλης της τιμης..Βλεπω ολα τα σχολια για γευσεις κλπ και για ποιοτητα τιποτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-17 01:58 #720
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αλευρι ειναι φιλε απο βουλγαρια.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 48 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 384647484950 ... ΤελευταίαΤελευταία