Σελίδα 42 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 324041424344 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 616 έως 630 από 753
  1. 07-04-16 11:44 #616
    Προεπιλογή
    Καλημέρα παιδιά... 3η φορά που παίρνω 5κιλη άγευστη καθώς είμαι αρκετά ευχαριστημένος!
    Βάζω στο σεικερ κάθε πρωί 400 ml νερό - 2 σκουπ και ανακατέβω(δυνατά) για 20-30 δευτερόλεπτα αλλά ακόμα και τότε όταν την πίνω δεν εχει διαλυθεί όλη καλά. Είναι πολύ η ποσότητα για τα 400 ml η κάτι άλλο παίζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-04-16 12:24 #617
    Banned
    Εγγραφή
    24-03-2016
    Μηνύματα
    28
    Προεπιλογή
    Πέτα την και πάρε μία της προκοπής όπως πχ την On Optimum ή SCI
    ό,τι πληρωνεις παιρνεις, το ότι δεν ανακατέβεται με τίποτα την μετατρέπει αυτομάτως σε άχρηστο προιόν, οι μισοι το ιδιο προβλημα εχουν απ ό,τι διάβασα
    Δε μου εχει συμβει ποτε με οσες προτεινες εχω αγορασει να μην ανακατευεται, αλλα βεβαια πάντα προσπαθω να αγοράζω καλα προιοντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-04-16 13:01 #618

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaroulisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά... 3η φορά που παίρνω 5κιλη άγευστη καθώς είμαι αρκετά ευχαριστημένος!
    Βάζω στο σεικερ κάθε πρωί 400 ml νερό - 2 σκουπ και ανακατέβω(δυνατά) για 20-30 δευτερόλεπτα αλλά ακόμα και τότε όταν την πίνω δεν εχει διαλυθεί όλη καλά. Είναι πολύ η ποσότητα για τα 400 ml η κάτι άλλο παίζει?
    Η αγευστη νομιζω ειναι 1 σκουπ ανα 250μλ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitris Athlitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέτα την και πάρε μία της προκοπής όπως πχ την On Optimum ή SCI
    ό,τι πληρωνεις παιρνεις, το ότι δεν ανακατέβεται με τίποτα την μετατρέπει αυτομάτως σε άχρηστο προιόν, οι μισοι το ιδιο προβλημα εχουν απ ό,τι διάβασα
    Δε μου εχει συμβει ποτε με οσες προτεινες εχω αγορασει να μην ανακατευεται, αλλα βεβαια πάντα προσπαθω να αγοράζω καλα προιοντα
    Γιατι τοση "απεχθεια" για τετοια εταιρεια? Δεν ειπε οτι δεν ανακατευεται με τπτ anw

    Με την αγευστη δεν ειχα ποτε προβλημα (της συγκεκριμένης) & τωρα π εχω 2 με flavour μια χαρα ειμαι αν και τις διαλυω σε γαλα

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-04-16 16:04 #619
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Ανδρεας;859616]Η αγευστη νομιζω ειναι 1 σκουπ ανα 250μλ

    Οκ σε ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-04-16 16:07 #620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitris Athlitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέτα την και πάρε μία της προκοπής όπως πχ την On Optimum ή SCI
    ό,τι πληρωνεις παιρνεις, το ότι δεν ανακατέβεται με τίποτα την μετατρέπει αυτομάτως σε άχρηστο προιόν, οι μισοι το ιδιο προβλημα εχουν απ ό,τι διάβασα
    Δε μου εχει συμβει ποτε με οσες προτεινες εχω αγορασει να μην ανακατευεται, αλλα βεβαια πάντα προσπαθω να αγοράζω καλα προιοντα
    Για να παίρνω τρίτο 5κιλο μόνο πρόβλημα δεν εχω.... Απλά κάποιες φορές αφήνει μικρούς σβόλους και μάλλον θέλει περισσότερο νερό. Όταν βάζω 1 σκουπ διαλύεται μια χαρά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-04-16 16:22 #621
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παρότι δεν εχω δοκιμασει την συγκεκριμενη.....εχω μια συμβουλη να σου δωσω...

    το ίδιο πραγμα με τους σβόλους παθαινα με την beef(της warriorlab)...

    Χρησιμοποιήσε την πλαστική σίτα που εχει το σεηκερ μεσα...(εγω μονο κατ εξαιρεση τη χρησιμοποιώ,συνηθως τις βγάζω)..

    Βάλε λιγο παραπάνω νερο (Το νερο ειναι υποκειμενικο..αν τη θες κρεμα,βάζεις 2 σκουπ και λιγο νερο...αλλιως βάζεις μπόλικο..)

    και χτυπα την πρωτεινη καλα αλλα ΌΧΙ πολυ δυνατα για να καταφέρει να διαλυθεί!!! αστη να κατσει λιγο και ξαναχτυπα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-04-16 16:29 #622
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρότι δεν εχω δοκιμασει την συγκεκριμενη.....εχω μια συμβουλη να σου δωσω...

    το ίδιο πραγμα με τους σβόλους παθαινα με την beef(της warriorlab)...

    Χρησιμοποιήσε την πλαστική σίτα που εχει το σεηκερ μεσα...(εγω μονο κατ εξαιρεση τη χρησιμοποιώ,συνηθως τις βγάζω)..

    Βάλε λιγο παραπάνω νερο (Το νερο ειναι υποκειμενικο..αν τη θες κρεμα,βάζεις 2 σκουπ και λιγο νερο...αλλιως βάζεις μπόλικο..)

    και χτυπα την πρωτεινη καλα αλλα ΌΧΙ πολυ δυνατα για να καταφέρει να διαλυθεί!!! αστη να κατσει λιγο και ξαναχτυπα
    σωραιος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-04-16 21:47 #623
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Εχω δυο σεικερ, ενα με διχτακι και ενα με μεταλλικη μπαλα, το πρωτο βλεπω οτι κανει καλυτερη δουλεια. Εχω επισης την αγευστη της myprotein και δεν αφηνει σβωλους, βεβαια φτιαχνω μια δοση σε 200ml νερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-07-16 00:31 #624
    Προεπιλογή
    Το διχτάκι στα σέηκερ κάνει όντως καλύτερη δουλειά από την μπάλα.

    Μου φαίνεται πολύ περίεργο που κάποιοι αναφέρουν πως η άγευστη δεν έχει καλή διαλυτότητα καθώς την έχω προτιμήσει αρκετές φορές και ποτέ δεν έτυχε να αφήσει σβόλους. Γενικά από όσες γεύσεις έχω δοκιμάσει ποτέ δεν είχα θέμα με τη διαλυτότητα.

    Αναφέρω μερικές από τις γεύσεις που έχω δοκιμάσει και κατά πόσο μου άρεσαν με βάση τη γεύση τους. Είναι και μερικές ακόμα αλλά μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή. Θα κοιτάξω την ιστοσελίδα και θα επανέλθω

    Κρέμα φράουλα - 10
    Σοκολάτα brownie - 10
    Cinamon Danish - 7
    Chocolate Peanutbutter - 10
    Λευκή Σοκολάτα - 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-08-16 13:22 #625

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    Ρόδος
    Μηνύματα
    45
    Προεπιλογή
    Παιδιά καλησπέρα σας,

    Μια ερώτηση και από εμένα επειδή είμαι έτοιμος να πάρω το σακουλάκι της 100% Whey Gold Standard που κάνει γύρο στα 120 ευρώ αν πάρω την εν λόγω πρωτεΐνη θα κάνω την ιδια δουλειά περίπου γιατι βλέπω οτι ειναι κατα το ήμισυ φθηνότερη!
    βασικά την θέλω για δυο φορές την ημέρα για πρωί μαζί με την βρώμη μου και για μετά το γυμναστήριο, θα αντικαταστήσει η συγκεκριμένη την 100% Whey Gold Standard η να πάω σε μια myprotein impact whey isolate που εχουν σχεδον ιδια πρωτεΐνη με τις ON?
    Ξάνθου Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-08-16 13:24 #626
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο baspax1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα σας,

    Μια ερώτηση και από εμένα επειδή είμαι έτοιμος να πάρω το σακουλάκι της 100% Whey Gold Standard που κάνει γύρο στα 120 ευρώ αν πάρω την εν λόγω πρωτεΐνη θα κάνω την ιδια δουλειά περίπου γιατι βλέπω οτι ειναι κατα το ήμισυ φθηνότερη!
    βασικά την θέλω για δυο φορές την ημέρα για πρωί μαζί με την βρώμη μου και για μετά το γυμναστήριο, θα αντικαταστήσει η συγκεκριμένη την 100% Whey Gold Standard η να πάω σε μια myprotein impact whey isolate που εχουν σχεδον ιδια πρωτεΐνη με τις ON?
    Ανετα impact whey 5κιλη που ειναι κατα πολυ φθηνοτερη... δεν χρειαζεσαι isolate αν δεν εχεις δυσανεξια στην λακτοζη.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-08-16 13:29 #627

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    Ρόδος
    Μηνύματα
    45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανετα impact whey 5κιλη που ειναι κατα πολυ φθηνοτερη... δεν χρειαζεσαι isolate αν δεν εχεις δυσανεξια στην λακτοζη.
    Δυσανεξια δεν νομίζω να έχω δεν με έχει στέιλει WC ποτέ κανένα γάλα, φούσκωματακια όμως θα έλεγα πως έχω με το γάλα,
    πάντως να σημειώσω έχω κόψει το γάλα εδώ και δύο μέρες γιατί προκαλεί γενικά φούσκωματα και θαμπωματα δεν νομίζω να τα ξανά αποκτήσω με αυτήν?
    Ξάνθου Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-08-16 13:54 #628
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δεν νομιζω φιλε, καλου κακου πάντως πάρε αν ειναι για αρχη λιγοτερη ποσοτητα να δεις πως αντιδρας.. αν και δεν νομιζω να εχεις προβλημα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-08-16 14:33 #629
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Η On ειναι αναμιξη με περισσοτερο whey isolate και λιγοτερη whey concetrate, η Myprotein που κοιτας ειναι whey concetrate. Επισης και η Prozis Sports Real Whey ειναι whey concetrate, το ιδιο πραγμα στα χαρτια και στην υφη του υλικου που παραλαμβανεις.
    Παιζει προσφορα με την σακουλα On με δωρεαν προεξασκητικο ροφημα της ιδιας εταιριας, ισως σε ενδιαφερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-08-16 17:00 #630

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    Ρόδος
    Μηνύματα
    45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η On ειναι αναμιξη με περισσοτερο whey isolate και λιγοτερη whey concetrate, η Myprotein που κοιτας ειναι whey concetrate. Επισης και η Prozis Sports Real Whey ειναι whey concetrate, το ιδιο πραγμα στα χαρτια και στην υφη του υλικου που παραλαμβανεις.
    Παιζει προσφορα με την σακουλα On με δωρεαν προεξασκητικο ροφημα της ιδιας εταιριας, ισως σε ενδιαφερει.
    Την έχω δει την προσφορά άλλα αυτή με πολύ μικρότερη τιμή βγάζει 200 δώσεις!
    Αν την παίρνω το πρωί και για μετά το γυμνάστηριο δεν θα είναι ιδανική?
    Δηλαδή δεν θα απόροφηθουν σε μια ώρα τα 20 γραμαρια πρωτεΐνης που έχει?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη baspax1 : 06-08-16 στις 17:02
    Ξάνθου Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 42 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 324041424344 ... ΤελευταίαΤελευταία