Σελίδα 45 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 354344454647 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 661 έως 675 από 753
  1. 08-11-16 14:22 #661
    Προεπιλογή
    ^^Που κολλαει τωρα αυτο για τη μεση κ κατω; Καρβουνα ειναι να βαζουν τα καλα πανω κ τα σκαρτα κατω;
    Σαν γευση η cookies and cream για τα γουστα μου ειναι πολυ καλυτερη απο κατι αλλες πιο ''εξωτικες'' ,αλλα ξαναλεω οτι αυτη η τεχνικη ''γλυκαδα'' που σου αφηνει στο στομα κ που ειναι νερουλη δεν μου αρεσουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-11-16 14:43 #662
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    η τεχνητη γλυκαδα υπαρχει σε ολες τις πρωτεινες οχι μονο σε αυτη κ ειναι απο τις χημικες γλυκαντικες ουσιες όπως η σουκραλοζη, ασπαρταμη κλπ που χρησιμοποιουνται προκειμενου να μην εχει 20-40 γρμ σάκχαρα ανά σκουπ.
    Προσωπκα οσες εχω δοκιμασει με γευσεις πχ σοκολατα, φραουλα κλπ απο ολες τις μαρκες παντα αφηνουν μια χημικιλα στο τελος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bodybuilder wannabe : 08-11-16 στις 14:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-16 14:55 #663
    Προεπιλογή
    ^^Οχι ολες ,η οχι στον ιδιο βαθμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-11-16 15:29 #664
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^Που κολλαει τωρα αυτο για τη μεση κ κατω; Καρβουνα ειναι να βαζουν τα καλα πανω κ τα σκαρτα κατω;
    Σαν γευση η cookies and cream για τα γουστα μου ειναι πολυ καλυτερη απο κατι αλλες πιο ''εξωτικες'' ,αλλα ξαναλεω οτι αυτη η τεχνικη ''γλυκαδα'' που σου αφηνει στο στομα κ που ειναι νερουλη δεν μου αρεσουν.
    Κολλαει στο οτι ετσι μου ειπανε ...μεχρι την μεση της σακουλας ολα καλα...απο κει και κατω αρχισε ο αφρος. Δε βγαζω κατι απο το μυαλο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-11-16 16:10 #665
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Προφανως σου ειπαν σαχλαμαρες.. εχω παρει αρκετες φορες, ποτε δεν αντιμετωπισα προβληματα. Τωρα που παιρνω αγευστη της mp κανει αφρο αλλα για μενα δεν ειναι προβλημα, με λιγο κυκλικο κουνημα του shaker εξαφανιζεται...
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-11-16 18:30 #666
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως σου ειπαν σαχλαμαρες.. εχω παρει αρκετες φορες, ποτε δεν αντιμετωπισα προβληματα. Τωρα που παιρνω αγευστη της mp κανει αφρο αλλα για μενα δεν ειναι προβλημα, με λιγο κυκλικο κουνημα του shaker εξαφανιζεται...
    το ρωτησα επειδη δε ξερω ακριβώς απο τι γινετε αυτο...ειπα μηπως ειναι απο προσθετα τυπου xantham gum και τετοιες μαλακιες...γιατι εχω θεμα με αυτα μη κλαιω τα λεφτα μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-16 18:52 #667
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Δεν έχει xanthan gum η συγκεκριμένη πρωτεΐνη. Έχω κι εγώ ευαισθησία στο συγκεκριμένο πρόσθετο.
    Την έχω πάρει σε 3-4 διαφορετικές γεύσεις αλλά αυτή που με κέρδισε είναι η άγευστη που είναι και οικονομικότερη. Περί ορέξεως βέβαια..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-11-16 18:59 #668
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lupus dei Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελεια, γιατι αγαπαμε μουστοκουλουρο! αν και να σου πω την αμαρτια μου οταν την επελεξα ειχα στο μυαλο μου το στριφογυριστό ντονατ κανελλας αμα καταλαβες ποιο λεω!
    εμενα μουστοκουλουρο μου θυμιζει ξερω γω αν και τα cinnamon rolls ειναι κοντα! Δοκιμασε και πες!
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-11-16 19:52 #669
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει xanthan gum η συγκεκριμένη πρωτεΐνη. Έχω κι εγώ ευαισθησία στο συγκεκριμένο πρόσθετο.
    Την έχω πάρει σε 3-4 διαφορετικές γεύσεις αλλά αυτή που με κέρδισε είναι η άγευστη που είναι και οικονομικότερη. Περί ορέξεως βέβαια..
    κι εγω σκεφτομουν για αγευστη λογο οικονομιας και να παρω flavdrops , αλλα εβγαλε προσφορα ιδια τιμη βγαινει με γευση τωρα
    παντως μεγαλη περιεργια μου προκαλει οτι δεν εχει αλλα προιοντα της στις αξιολογήσεις...π.χ creapure ... μου φενεται θα την δοκιμάσω να δω και να συγκρίνω με της allmax που ειχα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-11-16 10:32 #670
    Προεπιλογή
    Στο(το Ελληνικο) την εχει σε πολυ καλη τιμη αλλα η αγορα γινεται μεσω paypal h Πιστωτικης, εχετε παρει ποτε απο κει? λετε να παιζει καμια απατη? την ειχα πατησει πριν μερικα χρονια γιαυτο αγοραζω μονο με αντικαταβολη
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-11-16 11:16 #671
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο (το Ελληνικο) την εχει σε πολυ καλη τιμη αλλα η αγορα γινεται μεσω paypal h Πιστωτικης, εχετε παρει ποτε απο κει? λετε να παιζει καμια απατη? την ειχα πατησει πριν μερικα χρονια γιαυτο αγοραζω μονο με αντικαταβολη
    χθες ηρθε η δικια μου παραγγελια μια χαρα,καμια απατη και σε 5 μερες ηταν σπιτι μου, πληρωσα με paypal.

    εμενα μουστοκουλουρο μου θυμιζει ξερω γω αν και τα cinnamon rolls ειναι κοντα! Δοκιμασε και πες!
    λοιπον την δοκιμασα. cinnamon rolls σιγουρα οχι, ουτε το donut με την κανελλα μου θυμισε λιγο μουστοκουλουρο, λιγο κλασσικα μπισκοτα κανελας (βουτηματα, οχι σουπερ μαρκετ) ισως και λιγο αυτο το σταφιδοκεικ που κανουν οι φουρνοι το νυστησιμο.

    Οπως και να χει, η γευση ειναι ηπια και απαλη,τπτ να σε μπουχτιζει η να βγαζει φαρμακιλα 8/10. διαλυτοτητα αριστη 10/10, στομαχικες διαταραχες 0/10. γενικα νομιζω οτι με τις τιμες αυτες, το πληθος των γευσεων και την αναλογια 20γρ πρωτεινης/σκουπ δεν υπαρχει λογος να παρω αλλη μαρκα anymore.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-11-16 11:43 #672
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eggbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κολλαει στο οτι ετσι μου ειπανε ...
    Κοιτα, και μενα μου ειπανε καποτε οτι με μια πρωτεινη ογκου ο αλλος εβαλε 4 καθαρα μυικα κιλα σε ενα μηνα, και οτι με ενα κυκλο κρεατινης ο αλλος εγινε σβατζενεγκερ... το θεμα ειναι, αυτα που μας λενε να εχουν και καποια λογικη

    Απο την αλλη, ομως, 5κιλο σοκολατας, ωραια σοκολατενια γευση, ενα 2μηνο μετα, παλι 5κιλο σοκολατα, αυτη τηφορα ομως, ειχε διαφορετικη γευση, πιο bitterνα το πω.
    Οποτε ναι, απο παρτιδα σε παρτιδα μπορει να υπαρχει καποια διαφορα, οχι ομως η μιση συσκευασια ετσι, και η αλλη γιουβετσι



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως σου ειπαν σαχλαμαρες..

    αναγειασου (μια λεξη)
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-11-16 11:46 #673
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο (το Ελληνικο)
    ...παλιο αεροδρομιο?


    Δεν υπαρχει Ελληνικο ΜΡ, η εταιρια βρισκεται στην Αγγλια, το site σε κανει direct σε σελιδα με Ελληνικο μενου για ευκολη κατανοηση οσων δε γνωριζουν Αγγλικα
    Μπζωνιζε αφοβα, κανενας κινδυνος
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-11-16 14:19 #674
    Προεπιλογή
    την βρηκα σε Ελληνικο e shop σε πολυ καλη τιμη λεω να παρω 5 κιλα ετσι να εχω
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-11-16 13:47 #675
    Post
    Την παρελαβα σημερα ενα τσουβαλακι 5 κιλων, γευση φραουλα, εριξα ενα σκουπ (το οποιο ευτυχως ηταν πανω πανω και δεν χρειαζοταν σκαψιμο) στο σεικερ και το χτυπησα μισο λεπτο στην φραπεδιερα.
    Διαλυθηκε τελειως και πινοταν ευχαριστα.
    Επειδη το τσουβαλακι φυσικα δεν εκλεινε την μιση την εριξα σε ενα κουτι της ΟΝ που ειχα και τα υπολοιπα 2μιση και κιλα σε ενα πλαστικο δοχειο για λαδι με 2πλο σφραγισμα.

    Να πω εφω οτι εχω 2 αποριες...
    1) Το σκουπ δεν ξερω μου φαινεται λιγο μεγαλο και
    2) ενα ενα αυτοκολητο στο πισω μερος οπου λεει τα συστατικα στα βουλγαρικα(αν καταλαβαινω καλα) νατονισω οτι την πηρα απο Eλληνικο e shop
    δειτε μερικες φωτο:Όνομα: 20161114_114227.jpg Εμφανίσεις: 1013 Μέγεθος: 84,4 KB
    Όνομα: 20161114_114302.jpg Εμφανίσεις: 1015 Μέγεθος: 98,8 KBΌνομα: 20161114_114320.jpg Εμφανίσεις: 1018 Μέγεθος: 82,2 KBΌνομα: 20161114_114335.jpg Εμφανίσεις: 1033 Μέγεθος: 73,6 KBΌνομα: 20161114_114341.jpg Εμφανίσεις: 989 Μέγεθος: 78,9 KBΌνομα: 20161114_121033.jpg Εμφανίσεις: 1059 Μέγεθος: 70,8 KBΌνομα: 20161114_121042.jpg Εμφανίσεις: 998 Μέγεθος: 68,5 KB
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 45 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 354344454647 ... ΤελευταίαΤελευταία