Σελίδα 39 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 29373839404149 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 571 έως 585 από 753
  1. 13-01-16 19:33 #571
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Το εκανα. Και εβγαλα και την πρωτεινη που εχει μαζευτει εκει με τη μυτη απο μαχαιρι. Παλι δεν κλεινει.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-01-16 19:49 #572
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    δε ξέρω τι λες...εγώ μπορώ και κλείνω τη σακούλα με τη salted caramel, που ειναι τοσο πουδρα που και μόνο να την κοιτάξεις σηκώνεται νέφος και τα κάνει όλα πουτάνα.

    όλα τα άλλα πης οφ κέικ.

    μάλλον δεν ευθυγραμμίζεις τα 2 κομμάτια του φερμουάρ. θέλει λίγη προσπάθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-01-16 19:55 #573
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    κ αυτο ειναι ενα θεμα ..αν καθε φορα που πας να πιεις χρειαζεται κ σφουγγαρισμα γ@μα τα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-16 14:26 #574
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Λοιπόν στη γεύση stracciatella

    Η γεύση είναι πάρα πολύ ελαφριά. Είμαι συνηθισμένος στις ελαφριές γεύσεις χωρίς πρόσθετα από τις πρωτείνες της protein works αλλά η συγκεκριμένη μου είναι αρκετά αδιάφορη.

    Διαλυτότητα μέτρια, μένουν κάποιοι αδιάλυτοι σβόλοι αλλά τίποτα συνταρακτικό. Επίσης κάνει και αρκετό αφρό.

    Σίγουρα δε θα την ξαναπροτιμήσω.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-16 15:30 #575
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν στη γεύση stracciatella

    Η γεύση είναι πάρα πολύ ελαφριά. Είμαι συνηθισμένος στις ελαφριές γεύσεις χωρίς πρόσθετα από τις πρωτείνες της protein works αλλά η συγκεκριμένη μου είναι αρκετά αδιάφορη.

    Διαλυτότητα μέτρια, μένουν κάποιοι αδιάλυτοι σβόλοι αλλά τίποτα συνταρακτικό. Επίσης κάνει και αρκετό αφρό.

    Σίγουρα δε θα την ξαναπροτιμήσω.
    Σωστος και να προσθεσω οτι η the Protein Works εχει κρατησει ακομα τα υψηλα στανταρ σε διαλυτοτητα ενω η Myprotein την εχει χαλασει,επισης οι γευσεις της the protein works ειναι πιο ευγεστες και επισης η σακουλα της κλεινει πολυ καλα και ευκολα λογο διαφορετικης σχεδιασεις ενω και εκει εχει προβλημα η myprotein......
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-16 18:06 #576
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παρόλα αυτα ειναι η πιο value for money πρωτεινη για μενα, με καπου 15 ευρώ το κιλό που μου βγαινει τα προσπερναω τα μικρά προβλήματα που έχει

    Κράτα ενα δοχείο από καμια παλιά και βαλτην μέσα αυτό κανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-16 21:48 #577
    Προεπιλογή ΣΚΟΝΗ!!!!
    Εχω παρει απο mp whey kai casein πρωτεινη. Πλεον παιρνω και θα παιρνω μονο τις αγευστες. Η whey πινεται σαν νερο σχεδον , η καζεινη σου αφηνει μια ελαφρως ασχημη γευση στη γλωσσα αλλα τιποτα το σπουδαιο. Πιο παλια που ειχα παρει καζεινη της ΟΝ με γευση σοκολατα τα 1800 γρ. ειχα μπουχτησει με τη γευση της και δεν εβλεπα την ωρα να την τελειωσω,
    Για μενα πλεον μονο αγευστες.
    Το κακο που εχει η καζεινη της ΜΡ ειναι οτι κανει πολυ αφρο στο σεικερ με αποτελεσμα να μην ξερω ποση πινω και ποση πετιεται . Ακομα σηκωνει πολυ σκονη!!!!
    Αυτο ισχυει οχι μονο για την αγευστη αλλα και για μια με γευση φυσικη βανιλια που ειχα παρει παλαιοτερα.
    Αντιθετα αυτη της ΟΝ δεν ειχε τετοια προβληματα , απλα μπουχτισα με την σοκολατα της.
    Ξερει κανεις που ωφειλεται αυτο και τι μπορει να σημαινει για την ποιοτητα της;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-16 19:33 #578
    Προεπιλογή
    Ήρθαν τα δείγματα και δοκίμασα την chocolate nut. Διαλυτότητα πολύ καλή, γεύση σε 250 γάλα ... Happy hippo! Δεν μου πολύ άρεσε. Αύριο άλλη γευση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-01-16 16:47 #579
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    chocolate-coconut
    Ωραία απαλή γεύση, θυμίζει λίγο αντιηλιακό βέβαια. Πίνεται παρα πολύ ευχάριστα, η σοκολάτα δεν διακρίνεται τόσο. 9/10
    Διαλυτότητα γενικά κακή, αφήνει σβολάκια ακόμα και στη φραπιέρα. Στο σέηκερ χρειάζεται δυχτάκι και ακόμα κ έτσι αφήνει σβολάκια πάνω στο διχτάκι. Παλεύεται όμως! 7/10
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-01-16 12:58 #580
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τη salted caramel


    η οποια δεν εχει και πολυ γευση καραμελας imo Πινεται, δε λεω, αλλα αλλιως την περιμενα.
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-01-16 13:06 #581

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα chocolate-banana με λιγο γαλα, πινεται ευχαριστα
    Ισως λιγο γλυκια για τις προτιμήσεις μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-01-16 13:36 #582
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    η οποια δεν εχει και πολυ γευση καραμελας imo Πινεται, δε λεω, αλλα αλλιως την περιμενα.
    Εννοείται, της έχω ρίξει το κράξιμο που της αξίζει μερικές σελίδες πίσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-01-16 16:15 #583
    Προεπιλογή
    Chocolate coconut σημερα. Διαλυτότητα ετσι και ετσι και το σεηκερ μου εχει δυχτάκι. Με 200μλ νερο η γεύση είναι σχεδον πλαστική και ψευτικη. Καμια γευση σοκολάτας και μονο η μυρωδιά της καρύδας αλλα πολύ κατασκευασμένη και αφήνει after taste στο ουρανίσκο για 5-10 λεπτά... μπλιάχ
    Δεν μου άρεσε. Αύριο άλλη γεύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-16 20:11 #584
    Προεπιλογή
    Cinnamon danish σήμερα σε 200 μλ γάλα. Ότι και να πω είναι λίγο! Λες και έβλεπα την κόρη μου να τρώει κολοκυθάκια! Διαλυτότητα μέτρια με σβολάκια στο δίχτυ του σεηκερ, και γεύση σαν ζάχαρη άχνη με ληγμένη κανέλα...

    Υγ. Επειδή ήμουν για 30 χρόνια καπνιστής και το
    έχω κόψει 3, να ξέρετε ότι όσοι καπνίζετε δεν έχετε γεύση... νομίζετε ότι έχετε αλλά δεν είναι αλήθεια!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dLazaros : 22-01-16 στις 20:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-16 21:08 #585
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Κρίνοντας απ' τα σχόλια -χωρίς να την έχω δοκιμάσει- καταλαβαίνω γιατί κάποια μέλη της έφυγαν και άνοιξαν άλλη εταιρία...εμένα μόνο και μόνο αυτές οι διαφορές σε διαλυτότητα και υφή ανά γεύση στο ίδιο προϊόν με βάζουν σε (αρνητικές) σκέψεις...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 39 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 29373839404149 ... ΤελευταίαΤελευταία