Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 31
  1. 19-04-13 22:26 #16
    Προεπιλογή
    το καλοκαίρι αυτό χρησιμοποιούσα καλό αλλά από μυρωδιά άστα να πάνε.
    Trust yourself, dig deep down and ask yourself: ‘who do you want to be?’. Not what, but who. arnold schwarzenegger.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-07-15 21:51 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: freeletics-supplemente-warrior-lab-multivitamin.jpg Εμφανίσεις: 1906 Μέγεθος: 79,0 KB

    Νόμιζα ότι δεν υπήρχαν οι μορφές (σε παρένθεση) της συγκεκριμένης και ανέβασα αυτή τη φώτο που βρήκα στο ίντερνετ τυχαία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-08-15 09:28 #18
    Προεπιλογή
    Εγω την εχω δοκιμασει αυτή τη πολυβιταμινη και μπορω να πω ότι είναι αρκετα καλη.

    Επερνα 1 ταμπλετα σε μερες χωρις προπονηση και 2 σε μερες προπονησης.

    Η τιμη της είναι σουπερ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-12-15 00:04 #19

    Εγγραφή
    07-10-2015
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Την πήρα δώρο από ΑΘΛΗΤΗ μαζί με μία πρωτεΐνη λόγω προσφοράς. Γενικά η διατροφή μου είναι καλή οπότε νομίζω δύο την ημέρα είναι καλά.

    Βάζω και ηλεκτρολύτες μέσα στην προπόνηση αλλά δεν νομίζω να επηρεάζει κάπου αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-16 18:26 #20
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    καλησπερα.να ρωτησω κατι αν γνωριζει καποιοσ .εχω μια βδομαδα που την περνω και βλεπω εντονη διαφορα χρωματος στα ουρα .λογο ελλειψης της οpti men επελεξα αυτη και με εχει ανησυχισει καπως αυτη η αλλαγη χρωματος.ξερεις κανεις τι παιζει?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-16 18:28 #21
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Που εισαι ρε μουτρο?? Ολα καλα? Για τη συγκεκριμενη δε γνωριζω αλλα προφανως συμβαινει γιατι αποβαλεται ενα μερος υδατοδιαλυτων βιταμινων απο τα ουρα. Κραταει οσο μπορει να απορροφησει το σωμα και το υπολοιπο αποβαλεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-16 18:36 #22
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ολα καλα eddie .απλα οι υποχρεωσεις πλεον δεν μου αφηνουν χρονο να μπαινω και να γραφω στο φορουμ συχνα .ελπιζω και συ να σαι καλα.
    οσο για την πολυβιταμινη με ανησυχησε διοτι με την opti men δεν συνεβαινε αυτο.τωρα περνω μια το πρωι στις 5 και τα πρωτα ουρα εχουν μεγαλη διαφορα χρωματος .
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-03-16 19:17 #23
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Την ίδια χρησιμοποιώ Κ εγώ αυτό το διάστημα... Εχω 2 έως 3 χάπια την ημέρα με τα γεύματα μ (1μετα από το πρωινό, ένα πριν Κ ένα μετά την προπο)... Αυτό με τα ουρά το έχω παρατηρήσει στην συγκεκριμένη αλλά και στην multipro scitec που έπαιρνα πριν.. Βέβαια πλέον το φαινόμενο έχει ελαττωθει.. Ίσως η αυξημένη πρόσληψη νερού σε συνδυασμό με την πραγματική ανάγκη να κάνουν την πολυβιταμινη να απορροφάται κατά πολύ... Ο χρωματισμός οφείλεται στο σύμπλεγμα B βιταμινών αν δεν κάνω λάθος?

    Overall είναι τίμιο προϊόν απλά η περιεκτικοτητες είναι λίγο κάπως!

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-03-16 21:11 #24
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Αυτο δεν ειναι καπως δεδομενο? Δηλαδη οι πολυβιταμινες δεν χρωματιζουν λιγο τα ουρα λογω υδατοδιαλυτων οπως ειπε ο Βασιλης?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-16 21:39 #25
    Προεπιλογή
    Χρωματιζονται εντονα κιτρινα λογω των βιταμινων Β. Το θυμαμαι απο τις πρωτες βιταμινες που ειχα παρει Π.Χ ,κατι φαρμακευτικες ,surbex λεγοnτουσαν k ηταν καποιες Β μαζι με C.
    Δεν ξερω μονο εαν παιζει ρολο κ ποσο αναλογικα στο κιτρινο χρωμα ,αναλογα απο πια πηγη προερχονται οι συγκεκριμενες βιταμινες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-16 22:41 #26
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ναι, στο συμπλεγμα βιταμινων Β και κυριως στη ριβοφλαβινη απ οτι γνωριζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-03-16 20:03 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα.να ρωτησω κατι αν γνωριζει καποιοσ .εχω μια βδομαδα που την περνω και βλεπω εντονη διαφορα χρωματος στα ουρα .λογο ελλειψης της οpti men επελεξα αυτη και με εχει ανησυχισει καπως αυτη η αλλαγη χρωματος.ξερεις κανεις τι παιζει?
    Λογω μεγαλης περιεκτικότητας σε Βιταμινες Β ο οργανισμος περνει οσες χρειαζεται και τις υπολοιπες τις απορρίπτει από τα ουρα. Αυτό εχεις σαν αποτέλεσμα να βγαινουν σκουρα κιτρινα και καμια φορα εχουν και περιεργη μυρωδια. Μην
    ανησυχείτε είναι απολυτα φυσιολογικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-01-17 16:21 #28
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν αυτή η πολυβιταμίνη είναι πιστοποιημένη απο τον ΕΟΦ. Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-01-17 20:01 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα Μαρίνα , καλώς ήρθες στο forum
    Ειχα παρει σχετικά πρόσφατα και αναφέρει πάνω η συσκευασία αριθμό γνωστοποίησης στον ΕΟΦ, οπότε αυτό μην σε ανησυχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-01-17 16:33 #30
    Προεπιλογή
    Καλώς σας βρήκα.Το έψαξα λίγο και βρήκα κ άλλη συζήτηση εδώ σχετική με το θέμα της γνωστοποίησης και πιστοποίησης.Είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να πάρω κάτι το οποίο δεν είναι φαρμακευτικό γι'αυτό ήθελα να ρωτήσω. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Καλή συνέχεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία