Σελίδα 3 από 52 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 768
  1. 16-02-11 20:04 #31
    Προεπιλογή
    Μπορω να παω απλα σε παθολογο συμβεβλημενο με το δημοσιο και να του πω να μου γραψει τις εξετασεις; Πως θα γινει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-02-11 20:33 #32
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Βασικά πού θα πας να την κάνεις, στο νοσοκομείο ή σε ιδιωτικό εργαστήριο; Στην πρώτη περίπτωση θα πρέπει να στη γράψει γιατρός του νοσοκομείου ενώ στη δεύτερη περίπτωση μάλλον θα πας σε γιατρό να στη γράψει κ μετά στο εργαστήριο, ή καλύτερα παίρνεις τηλ στο εργαστήριο κ ρωτάς. Δεν είμαι κ πολύ σίγουρη, είναι περίεργα αυτά!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-02-11 22:13 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορω να παω απλα σε παθολογο συμβεβλημενο με το δημοσιο και να του πω να μου γραψει τις εξετασεις; Πως θα γινει;
    Εγώ σε γιατρό παθολόγο είχα πάει να μου γράψει τις γενικές αίματος και ούρων και μετά πήγα σε μικροβιολογικό εργαστήριο (αν δεν κάνω λάθος την ορολογία) και εκεί έκανα τις εκανα τις εξετάσεις.
    Αφότου βγούν τα αποτελέσματα μπορείς να τα πας πάλι στον γιατρό για να σου πει και καμιά γνώμη για τις τιμές, αν και έχει και το εργαστήριο δίπλα από τις τιμές σου ποιές είναι οι φυσιολογικές.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-02-11 22:36 #34
    Προεπιλογή
    Γινεται απλα να πας στο γιατρο και να του πεις να σου γραψει τις ταδε εξετασεις; Να μου πεις, αφου θα παρει αποκομμα, αυτος θα πληρωθει, γιατι να υπαρχει προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-02-11 23:02 #35
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γινεται απλα να πας στο γιατρο και να του πεις να σου γραψει τις ταδε εξετασεις; Να μου πεις, αφου θα παρει αποκομμα, αυτος θα πληρωθει, γιατι να υπαρχει προβλημα.
    Γίνεται, εγώ έτσι κάνω, απλά για έρπητα ίσως να χρειαζεται δερματολόγος-αφροδισιολόγος.

    Μιας και μιλάμε για εξετάσεις και ταμεία, γνωρίζει κανείς κάθε πότε δικαιούσε να σου γράφει ο γιατρός εξετάσεις?
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-02-11 18:30 #36
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γίνεται, εγώ έτσι κάνω, απλά για έρπητα ίσως να χρειαζεται δερματολόγος-αφροδισιολόγος.

    Μιας και μιλάμε για εξετάσεις και ταμεία, γνωρίζει κανείς κάθε πότε δικαιούσε να σου γράφει ο γιατρός εξετάσεις?
    Αυτό αλλάζει από ταμείο σε ταμείο. Αν έχεις πχ ΙΚΑ θα πρέπει να ρωτήσεις εκεί.
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-03-11 12:30 #37
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή Οδηγος Εξετασεων Αιματος-Βιοχημικες
    Απο το παρακατω link μπορειτε να κατεβασετε ενα πολυ χρηστικο αρχειο που εχει να κανει

    με ολα οσα πρεπει να ξερουμε για τις Εξετασεις Αιματος-Βιοχημικες καθως εκτος απο τις Φυσιολογικες Τιμες (Φ/Τ) εχει κ αλλα στοιχεια χρησιμα.


    http://rapidshare.com/#!download|440tl2|389218825|Check_Up.rar

    Πειτε κ ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μιας κ ειναι τσαμπα
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-03-11 14:03 #38
    Προεπιλογή
    ενα τερατειο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο μενα..! κουτι μου ηρθε μιας και σε κανα δυο βδομαδες παω για γνεικη αιματος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-03-11 16:02 #39
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    jannous44 το θέμα σου συγχωνεύτηκε μιας και υπήρχε ήδη στο φόρουμ.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-03-11 01:48 #40
    Προεπιλογή
    Μια ερωτηση.Παιρνω προτεινες εδω και κανα 3μηνο,2μηνες απλη whey και τωρα τελευταια και πολλων πηγων.Να παω να κανω εξετασεις.Δεν νιωθω τιποτα[για την ακριβεια νιωθω ποιο δυνατος απο ποτε]απλα ,λεω μηπως η απλες προτεινες μπορουν να σου κανουν κατι?Ποτε μου δεν ειχα κανενα προβλημα ,ουτε στην ακρδια ουτε στον οργανισμο μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-03-11 01:53 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερωτηση.Παιρνω προτεινες εδω και κανα 3μηνο,2μηνες απλη whey και τωρα τελευταια και πολλων πηγων.Να παω να κανω εξετασεις.Δεν νιωθω τιποτα[για την ακριβεια νιωθω ποιο δυνατος απο ποτε]απλα ,λεω μηπως η απλες προτεινες μπορουν να σου κανουν κατι?Ποτε μου δεν ειχα κανενα προβλημα ,ουτε στην ακρδια ουτε στον οργανισμο μου.
    εξετασεις ανα διαστηματα πρεπει να κανεις ετσι κ αλλιως για να δεις που βρισκεται το σωμα σου..
    τωρα η πρωτεινη που περνεις ειναι μαλλον δυσκολο να σου κανει θεμα οπουδηποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-04-11 11:18 #42
    Προεπιλογή
    Εγώ θα πάω να κάνω γενικές εξετάσεις αίματος την Τετάρτη και ο διατροφολόγος μου είπε για 2 βδομάδες πριν να κόψω τα συμπληρώματα που παίρνω μέχρι να δώσω αίμα.Θέλει να δει αν επηρεάστηκε το πάγκρεας-συκώτι από τα συμπληρώματα κλπ.Να πώ ότι δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα με οποιοδήποτε όργανό μου
    Να συνεχίσω να γυμνάζομαι όπως είπε ο διατροφολόγος χωρίς συμπληρώματα μέχρι την Τετάρτη ή δε χρειάζεται?
    Πριν 3 μήνες πρίν ξεκινήσω το πρόγραμμα γυμναστικής-διατροφής που κάνω έκανα τις ίδιες εξετάσεις και όλα ήταν άριστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-04-11 15:38 #43
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hlias102 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα πάω να κάνω γενικές εξετάσεις αίματος την Τετάρτη και ο διατροφολόγος μου είπε για 2 βδομάδες πριν να κόψω τα συμπληρώματα που παίρνω μέχρι να δώσω αίμα.Θέλει να δει αν επηρεάστηκε το πάγκρεας-συκώτι από τα συμπληρώματα κλπ.Να πώ ότι δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα με οποιοδήποτε όργανό μου
    Να συνεχίσω να γυμνάζομαι όπως είπε ο διατροφολόγος χωρίς συμπληρώματα μέχρι την Τετάρτη ή δε χρειάζεται?
    Πριν 3 μήνες πρίν ξεκινήσω το πρόγραμμα γυμναστικής-διατροφής που κάνω έκανα τις ίδιες εξετάσεις και όλα ήταν άριστα.
    να συνεχισεις να παιρνεις τα παντα μεχρι κ την προηγουμενη μερα απο αυτη που θα κανεις εξετασεις,(επειδη πας νυστικος) αν τα κοψεις κ δεν δεις το πως ειναι ο οργανισμος σου ΜΕ αυτα αλλα μετα απο δυο εβδομαδες αποχης ειναι σαν να κοροιδευεις το ευατο σου..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-04-11 15:46 #44
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    ^^ 1+ στον φίλο από πάνω.

    Το θέμα είναι να δεις πως λειτουργεί ο οργανισμός σου ΜΕ τα συμπληρώματα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-04-11 18:38 #45
    Προεπιλογή
    Αρα να ξεχέσω τον διατροφολόγο με τη σειρά μου
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις,θα πήγαινε μια βδομάδα στράφη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 52 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία